Turkcell 100 yuklemeye 2 saat 150 yuklemeye 3 saat bedava

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Turkcell 100 yuklemeye 2 saat 150 yuklemeye 3 saat bedava
BEDAVA yazıp 2383 gonder gunluk 400 kişi limitli 100 yuklemeye 2 saat 150 yuklemeye 3 saat bedava Kampanyaya katılım yaptıktan sonraki 4 ay içerisinde 30 günde bir 100 ya da 150 kontör yüklenmesinde yeniden hediye dakika

alınır.

Bu kampanyaya katılan aboneler kampanya süresince heryöne 1 dakikası 1 kontörden konuşur.

Kampüscell tarifesindeki aboneler de katılabilir.

Tarifelere özel indirim alan aboneler öncelikle bu kampanyadan aldığı ücretsiz dakikaları kullanabilir.

Kampüscell tarifesindeki aboneler 150 kontör yüklemelerinde hem bu kampanyadan 3 saat hem kampüs kampanyasından 2 saat

kazanmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: yunsago, pr0, emesut ve 12 diğerleri

nihatgunes

nihatgunes

Üye
nasıl yani??
bütün tarifelerde geçiyo mu pek i

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Saat 00:00 olunca mesaj gönderin arkadaşlar :)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güzel bir kampanya.

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Bu Kampanyayı SMS grubuna da duyuralım arkadaşlar.

bilbar

Üye
kampanya günlükmü

arşiment

arşiment

Üye
kampuscellilerede geçerli mi??

Larock

Larock

Üye
benim de oldu.. teşekkürler

imece iletişim

imece iletişim

Üye
kaynak gösterir misin????

eQooo

eQooo

Üye
ne bu 400 kişi alay ediyolar yaa!!!

kezman_796

Üye
arkadaşlar daha öncede buna benzer bi kampanya yaptılar belli bi tarihe kadar hergün 400 kişi olmak üzere katılabiliyo daha turkcellin sitesinde yazmıyo ama yazarlar yarın ayrıntıları.

yigitcaner

yigitcaner

Üye
Arkadaşlar saat 12 oldu :D ben gönderdim aldı kaydımı :) asılın telefonlara :D

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Gece saat 00:03 itibari ile kampanyanın limiti doldu arkadaşlar :) Süper Tarife Tüm Cep kampanyasından faydalanan aboneler bu kampanyadan yararlanamıyor. Kampüs tarifesinde olan birisi kayıt olup yorum yapmadı. O yüzden tam olarak bilemiyoruz.

Kaynak soran arkadaşlar. Kaynak Maxicep.com'dur :)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
kampanya güzel ama 400 kişiden fazla olsa daha güzel olurdu

ysr86

ysr86

Üye
Bu kampanyaya katılan aboneler kampanya süresince heryöne 1 dakikası 1 kontörden konuşur. diyor o halde kampüslülerin 10 dk 1 kontör durumu ne oluyo yani 1 ay boyunca iptal mi ediliyor, garip

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Bu kampanyaya katılan aboneler kampanya süresince heryöne 1 dakikası 1 kontörden konuşur. diyor o halde kampüslülerin 10 dk 1 kontör durumu ne oluyo yani 1 ay boyunca iptal mi ediliyor, garip

Hayır. KampüsCell tarifesi ile bu kampanya şartları farklıdır. Aradığınız kişi kampüs değilse 1 kontörden konuşursunuz. Diğer operatörler için de geçerlidir.

sweety_boy_43

Üye
arkadaslar bu kampanyaya hergun 400 kısı katılabılmektedır yani toplam 400 kişi ile sınrılı deıl gunluk 400 kısı ıle sınırlıdır..
sıze tavsıyem gece(yenı gune gırdıgımızde) 00:01 lerde basvuru yaparsanız ılk 400 kısı arasına gırebılrısınız.

maleguard

maleguard

Üye
Gece saat 00:03 itibari ile kampanyanın limiti doldu arkadaşlar :) Süper Tarife Tüm Cep kampanyasından faydalanan aboneler bu kampanyadan yararlanamıyor. Kampüs tarifesinde olan birisi kayıt olup yorum yapmadı. O yüzden tam olarak bilemiyoruz.

Kaynak soran arkadaşlar. Kaynak Maxicep.com'dur :)
ben kampüslüyüm kayıt oldum saat 00:00 da tarifemde değişmedi sorun yok gibi gözküo şimdilik sıra kontör almakta:)

Üst Alt