Turkcell 100 yuklemeye 2 saat 150 yuklemeye 3 saat bedava

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaslar ben gece 11.50 gondermeye basladım 00.10 kadar durmadan mesaj attım ama yınede gunluk katılım lımıtı dolmustur dıyor

trt 1 saatine göre gönder 00.00 olduğu zaman

sweety_boy_43

Üye
IPTAL yaz 7040 a gönder.

arkadaslar heryone (tumcep)kampanyasına katıldıysanız bosuna ıptal etmeyın.ıptal etsenız bıle 100 kntr yukle 2,150 yukle 3 saat kampanyasından yararlanamassınız..
heryone kampanyasını ıptal edıpde dıger kampanyaya gecıs yapmaya calısmayın olmuyor denendi.
ıptal edersenız heryone kampanyasından da daha yararlanamayacaksnız..

kezman_796

Üye
Yani adamlar elinden geleni yaptı bizim kampanyaya katılmamızı engellemek için ne diyelim helal olsun.

PASAOGLU1

PASAOGLU1

Üye
arkadaşlar "50 kontorre 1 saat diger cep aboneleri arayabilme" aboneliğim var ben buna abone oldum ama bence bunlar sadece 4 kişi alıyorlar. çünkü arkadaşların dediğine göre 00:10 geçesiye kadar 400 kişi dolamaz

bence denemeye devam

ayrıca konuyu bizimle paylaşan arkadaşa teşekkürler.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
arkadaşlar benim anlamadığım ben bu kampanyayı yaptıktan sonra dakikalar bitince kampuscell tarifesi yeniden işleyecek mi yani 10 dakikası 1 kontor ?

carnewam21

carnewam21

Üye
arkadaşlar benim anlamadığım ben bu kampanyayı yaptıktan sonra dakikalar bitince kampuscell tarifesi yeniden işleyecek mi yani 10 dakikası 1 kontor ?

evet bana dün kontorlotodan 100 kontor gelmişti yükledim türkcellden msj geldi

bir ay boyunda tüm kampüslülerle 10 dk 1 knt konuşabilisiniz die bide 1 msj 1 knt falan gibisinden msj geldi

ben zaten bu aboneligi yapmıştım kontorlotoda 100 kontor gönderince sagolsun 100+2 saat (o 100 kontorlede 1 ay kampüslülerle 10dk sı 1 kontore konuşabilecem) bedava konuşma hakkı kazanmıştım

ne mutlu turkcelliyim diyene.:D

--------------- Ekleme ---------------

ve bu yükledigin yüz kontorle diger operoterleri dk sı 1 kntre arayabiliosun:)

bu konuaki abonelige üye olanlar için:D

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Arkadaşlar bu kampanyaya 10 saat bedava kampanyasında kaydı bulunanlar katılamaz

sweety_boy_43

Üye
100 kntr yukle 2 saat,150 yukle 3 saat bedava kampanyası bugun ıtıbarıyle bıtmıstır...
yenı kayıt almıyor ancak mevcut kaydıu bulunanlar kntr yukleyıp faydalanabılırler
dıger cep(dıger operatorlerle dk.sı 1 kntr) bu kampanyada bıtmıstır bılgınıze..
kaynak:turkcell musterı hızmetlerı

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
100 kntr yukle 2 saat,150 yukle 3 saat bedava kampanyası bugun ıtıbarıyle bıtmıstır...
yenı kayıt almıyor ancak mevcut kaydıu bulunanlar kntr yukleyıp faydalanabılırler
dıger cep(dıger operatorlerle dk.sı 1 kntr) bu kampanyada bıtmıstır bılgınıze..
kaynak:turkcell musterı hızmetlerı

ben açıkçası müşteri hizmetlerine inanmam. Adamların birşeyden haberi yok. Zaten sms de hala limit doldu diyor.

hasan192

hasan192

Üye
arkadaşlar bence şansınızı gece denegin olmazsa olmasın enazından gercekleri gözümüzle görürüz.........

sweety_boy_43

Üye
Müştri hzmetleri kandrmş beni HERYONE(1KNT)kampanyası devam ediyor.diğer kampanya devam ediyormu bilmiyorum.bugün yada bundan snra katılım yapacklardan bilgi bekliyorum

byformen

Üye
bu gsm operatorlerı bızlerı sömüruyor.bedava dıyor gunluk doldu dıoyr.tabı 400 kısı ıle sınırlı tutarsan dolar.sınır oluyorum ya.koyun yerıne konmayı hazmedemıyorum.adam gıbı bır gsm operatoru yokkkkkkkk:(

Catty

Catty

Emekli Yönetici
bu gsm operatorlerı bızlerı sömüruyor.bedava dıyor gunluk doldu dıoyr.tabı 400 kısı ıle sınırlı tutarsan dolar.sınır oluyorum ya.koyun yerıne konmayı hazmedemıyorum.adam gıbı bır gsm operatoru yokkkkkkkk:(

Rekabet olduğu için bu gibi olaylarla sık karşılaşılabilir.

maleguard

maleguard

Üye
kampuscelliyim kampanyayada katıldım 150 kntr yükledim 5 saat konuşmam oldu :D ee kalan miktarı nasıl öğrencez

crazy_gokhan

crazy_gokhan

Üye
ya ben 3-4 gün önce gönderdim gece yarısı 00:05 de fakat katılım dolmuştur diyor nedir anlamadım şimdide hattım kapandı zaten mesaj felan gönderemiyorum:agla

maleguard

maleguard

Üye
ben sms sheduler ile gönderdim :D saat 00:00 a kurup gece bırakiodum kendisi sms atio :D

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Arkadaşlar bu gün itibarı ile iki hattımı başarı ile kayıt yaptırdım. Kampanya devam etmekte.

Sol elinde bir tane telefon, sağ elinde bir tane telefon 23:55 gece göndermeye başladım ve saat 00:07 ye kadar devamlı gönderdim yaklaşık 25 gez mesaj gönderdim, gelen mesajlara hiç bakmadım devamlı gönderdim, saat 00:07 olunca göndermeyi bıraktım ve iki telefona gelen mesajlara baktım ve ikiside kayıt olmuş. Kayıt olduğumu söyleyen mesajların geliş tarihi, birincisinin 00:00:07(sn), diğer telefona gelen mesajın tarihi ise 00:00:27(sn). Yani söylemeye çalıştığım şey, 400 kişilik bir limit yaklaşık 25-30 saniye içinde doluyor, hatta 10 saniye bile diyebiliriz. Onun için katılmak isteyen kişilere önerilerim saat 23:55 gece başlasınlar ve saat 00:05 geceye kadar devamlı, hiç durmadan yollasınlar, mümkünse mesajı rahat yollayabileceğiniz bir telefon olsun, unutmayın ki 5 saniyelik gecikme bile limitin dolmasına kafidir. Mümkünse 1100 gibi telefonlarla yollayın çünkü 5 saniyede 1 mesaj gönderecek kadar hıza sahipler. Benden öneri, bol şanslar.

kanka5000

kanka5000

Üye
Buna uye olduktan sonra hemen 24 saat icinde kontör yuklemek gerekiyormu?

sweety_boy_43

Üye
kanka5000

kanka5000

Üye
Tesekürler

Üst Alt