Turkcell 100 yuklemeye 2 saat 150 yuklemeye 3 saat bedava

Sponsorlu Bağlantılar

carnewam21

carnewam21

Üye
valla ben akşam düğündeydim geri dönüş yolunda otobüsümüzde 35 kişi vardı.23:59'da bedava yazıdrdım 2380 mesaj atmak için hazırda bekletin dedim.turkcell'in saatti tam 00:00olunca yoollayın dedim mesajı.herkes yolladı.sadece bir kişiyi kabul etmedi:D o da neden kabul etmedi hala anlamış değilim...:D

mesaj numarası 2380 mi yoksa 2383 müü:hmmm:hmmm

osnakli

osnakli

Üye
editttt...

carnewam21

carnewam21

Üye
BEDAVA yazıp 2383 gonder gunluk 400 kişi limitli 100 yuklemeye 2 saat 150 yuklemeye 3 saat bedava Kampanyaya katılım yaptıktan sonraki 4 ay içerisinde 30 günde bir 100 ya da 150 kontör yüklenmesinde yeniden hediye dakika

alınır.

Bu kampanyaya katılan aboneler kampanya süresince heryöne 1 dakikası 1 kontörden konuşur.

Kampüscell tarifesindeki aboneler de katılabilir.

Tarifelere özel indirim alan aboneler öncelikle bu kampanyadan aldığı ücretsiz dakikaları kullanabilir.

Kampüscell tarifesindeki aboneler 150 kontör yüklemelerinde hem bu kampanyadan 3 saat hem kampüs kampanyasından 2 saat

kazanmaktadır.

konuyu okumuomusun siz acaba:hmmm:hmmm

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca şimdi denedim 2380 e bedava yazıp gönderdim

hatalı talepte bulunduz falan dedi

lütfen konuyla ilgili bi bilgisi olmayan arkadaşlar konuyu okuyup ve benimsedikten sonra msj yazarsa sevinirim

KALPTENKALBE

Üye
3 saat qeldide nerden öqReniyoruz kAc dakika kaldıqını?

harun tekin

Üye
ya arkadaslar bu 2 saat bedevadan konusunca ne kadar kaldığını nasıl öğreniriz *122*2+ bastığında sms geliyor peki 2 saat nerden öğrenilir cvp bekliyorum ıyı günler

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
*123*58# ve 59 43 de bak.

pr0

pr0

Üye
tsk. paylasım için...:oke:

aagkn

aagkn

Üye