Turkcell 100 yuklemeye 2 saat 150 yuklemeye 3 saat bedava

Sponsorlu Bağlantılar

ahmeterby

Üye
bende bugun yaptım kampanya hala devam ediyor 3 hattımı da yaptım :) bugunde akrabaları yapmayı deneyecegim inş. olur :D

ilo53

ilo53

Üye
arkadaslar ben gonderdim butun yer kampanyasindan yararlandiniz icin bu kampanyadan faydalanamazsiniz diye mesaj geldi.bunu nasil iptal edebilirm ve butun yer kampanyasi ne?

PASAOGLU1

PASAOGLU1

Üye
Arkadaşlar ben abone olduktan sonra kontör yükledim.Bana 2 saat türkcellilerle görüşme kazandınız diye mesaj geldi. Fakat denemek için türkcell'li birini aradım.Görüşme bitiminde kalan görüşme süresi 497 dakika olarak bildirildi.

Bu süre 500 dk olsa, dakika düşüm süresi nasıldır?
Yani kaç saniyede bir türkcell dakikası düşüyor? Bilen var mı?

ilo53

ilo53

Üye
ben kampusten 3 kere arıyorum ıster 1 sn kntr ıster 20 ser sanıye ama 1 sdk gıdıyo aveadaa boyle degıl

sweety_boy_43

Üye
Arkadaşlar ben abone olduktan sonra kontör yükledim.Bana 2 saat türkcellilerle görüşme kazandınız diye mesaj geldi. Fakat denemek için türkcell'li birini aradım.Görüşme bitiminde kalan görüşme süresi 497 dakika olarak bildirildi.

Bu süre 500 dk olsa, dakika düşüm süresi nasıldır?
Yani kaç saniyede bir türkcell dakikası düşüyor? Bilen var mı?

mesela bi aramanda 35sn knuştun kapattn diyelm.bedava knuşmalarından 1dk kesilir snraki konuşmanızda kalan 25sn üzerine eklenir.ona göre işlem yapılır.yani konuşma sürenize göre dk larınız boşa gitmez.1dk knuşursanız 1dk düşer

ouz77

ouz77

Üye
Arkadaşlar 2 saat dedikleri olay şu şekilde oluyor bu kampanyada;
Turkcellde dakikada 4 kontor düşüyor standart tarifelerde.Bu kampanyadan gelen 2 saat bedava 4*120=480 kontor olarak yansıtılıyor.sizin her görüştüğünüz dakika için 4 kontor düşüyor.Umarım anlatabilmişimdir:)

maleguard

maleguard

Üye
ben kampuscellli olduğumdan 150 aldığımda 720 kntr oluyo :pro: sevdim bu işi

ouz77

ouz77

Üye
Aynen benim de öyle:) Telefon hiç görmediği kadar kontör gördü Turkcell sayesinde:D

PASAOGLU1

PASAOGLU1

Üye
Arkadaşlar 2 saat dedikleri olay şu şekilde oluyor bu kampanyada;
Turkcellde dakikada 4 kontor düşüyor standart tarifelerde.Bu kampanyadan gelen 2 saat bedava 4*120=480 kontor olarak yansıtılıyor.sizin her görüştüğünüz dakika için 4 kontor düşüyor.Umarım anlatabilmişimdir:)

Anladım her 15 sn bir türkcell dakikası düşüyor. İlk verdiklerinde şaşırmıştım.

osnakli

osnakli

Üye
işde kampanya budur...

yer6benim

yer6benim

Üye
2 gun boyunca 00:00 da basladım 04:00 kadar sürekli mesaj attım telefonun şarjı bıttı oynamaktan ama kampanyaya dahil olamadım sürekli limit dolmuştur dıye mesaj geldi bu nasıl iş anlamadım

osnakli

osnakli

Üye
tlfnunu ya b.sayarın ya da turkcelin saatine göre ayarla öyle dene...ben 3 hattıda aktif ettim kampanyaya

jacky87

Üye
ben türkcellin saatine göre attim saat tam 23.59.55 te attım limit dolmustur die bi mesaj geldi bu kampanyanın 400 kişi olduğundan emin misiniz?hergün 400 kişi kayıt olsa simdiye kadar kayıt olmayan türkcelli kalmazdı::)))

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
ben türkcellin saatine göre attim saat tam 23.59.55 te attım limit dolmustur die bi mesaj geldi

kampanyaya katılmak için daha önceki mesajlarda gerekli taktikler verilmiştir. Onları uygulayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

bu kampanyanın 400 kişi olduğundan emin misiniz?hergün 400 kişi kayıt olsa simdiye kadar kayıt olmayan türkcelli kalmazdı::)))

evet eminiz. Hergün 400 kişi kayıt oluyor, kampanya 60 önce başladı 24000 abone yapar. 100000 katılım sınırı olan bir kampanya 3 gün de doluyorsa, 400 kişilik bir kampanya kaç saniyede dolar sen düşün artık. Bizim hesaplamamız 15 saniye.

jacky87

Üye
saol kanka beni aydınlattığın için:)

emesut

emesut

Üye
Arkadaşlar trt nin saatine göre atın ve tam 23:59:57 de atın..
Ben gecen ay yaptım bu ay 2. ye faydalanıyorum bu kampanyadan.
Ama ne kadar sürem kaldığını nasıl göreceğim..

osnakli

osnakli

Üye
valla ben akşam düğündeydim geri dönüş yolunda otobüsümüzde 35 kişi vardı.23:59'da bedava yazıdrdım 2380 mesaj atmak için hazırda bekletin dedim.turkcell'in saatti tam 00:00olunca yoollayın dedim mesajı.herkes yolladı.sadece bir kişiyi kabul etmedi:D o da neden kabul etmedi hala anlamış değilim...:D

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
valla ben akşam düğündeydim geri dönüş yolunda otobüsümüzde 35 kişi vardı.23:59'da bedava yazıdrdım 2380 mesaj atmak için hazırda bekletin dedim.turkcell'in saatti tam 00:00olunca yoollayın dedim mesajı.herkes yolladı.sadece bir kişiyi kabul etmedi:D o da neden kabul etmedi hala anlamış değilim...:D

ilginç. Tek atışta 34 kayıt :oke:

yer6benim

yer6benim

Üye
ben kampusluyum benı turkcell aradı bana bu kampanyayı hedıye ettı 1 ay oldu kullandım hıcbır sorun yoktu sımdı yenıden kontor yukleyıp kullanacagım

Üst Alt