Turkcell 100 yuklemeye 2 saat 150 yuklemeye 3 saat bedava

Sponsorlu Bağlantılar

carnewam21

carnewam21

Üye
arkdaşlar ben şimdiden msj kısmına bedava yazıyorum ve gönderilecek numarayıda yazıorum ve saat 00:00 olmasını bekliyecem:D

--------------- Ekleme ---------------

ve aldım sonunda:D tam 23:59 du
msj atmaya başladım

tam gün bitti devam ettim msj atmaya

sonra gelen msjlara bi baktım kaydınız alınmıştı diyor:D::D

kezman_796

Üye
bütün yer kampanyasına kayıt olanlar bundan yararlanamıyo bu benzer bişey yapılmıştı ondada her yöne dksı 1 knt oluyordu ben ona katıldığım için buna kaydımı almadılar.

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
bütün yer kampanyasına kayıt olanlar bundan yararlanamıyo bu benzer bişey yapılmıştı ondada her yöne dksı 1 knt oluyordu ben ona katıldığım için buna kaydımı almadılar.

Aynı durum bende de var. Ben de kayıt olamadım. 50. saniyede 400 kişi limiti doldu bu arada :)

sweety_boy_43

Üye
Bend olamadm bütncep kampanyasna katıldğm içn.bunu nasl iptal etcez bilen varsa.bilglendirebilrmi?

paradox1026

paradox1026

Üye
arkdaşlar ben şimdiden msj kısmına bedava yazıyorum ve gönderilecek numarayıda yazıorum ve saat 00:00 olmasını bekliyecem:D

--------------- Ekleme ---------------

ve aldım sonunda:D tam 23:59 du
msj atmaya başladım

tam gün bitti devam ettim msj atmaya

sonra gelen msjlara bi baktım kaydınız alınmıştı diyor:D::D

zeki türk insanları:) bende öyle yaptım

kezman_796

Üye
Bend olamadm bütncep kampanyasna katıldğm içn.bunu nasl iptal etcez bilen varsa.bilglendirebilrmi?
hatırladığım kadarıyla 1 aylık bi kampanyaydı 2 3 gün içinde biticektir eğer bu kampanyada devam ederse tekrar kayıt olma şansımız var ben geçen ayın 25 inde kayıt olmuştum ama şartlarını tam olarak hatırlamıyorum 1 aylık mı yoksa 3 aylık mıydı

maleguard

maleguard

Üye
ben 2. hattada kampanyayı kaptım :D bu akşam sıra 3. hatta :D

imece iletişim

imece iletişim

Üye
Kampanya uzun sürsede 4 aya kadar bende alsam :(/ ben yaşlıyım :(

PASAOGLU1

PASAOGLU1

Üye
ben sadece 400 kişi katılıyor sandım. Ama günlük 400 kişi

maleguard

maleguard

Üye
zeki türk insanları:) bende öyle yaptım
alın size bi hile :D symbian 9.x serisi için zamanlı sms gönderme programı 0 şaşma ile smsyi zamanlayıp gönderin ben 3 hattada böle yaptım

imece iletişim

imece iletişim

Üye
yüklenen köntörleri nasıl görüyoruz şifre *123#.....kac

Catty

Catty

Emekli Yönetici
4'ü denediniz mi ?

elive

elive

Emekli Yönetici
dikkatinizi çekerim beyler HERYONE 1 KONTOR diyor yani Kampuscelliler 10 DAKIKASI 1 KONTÖRÜ unutsun o zaman :)

Lion Heart

Lion Heart

Üye
bütünyer kampanyasını iptal edip, bu kampanyaya katılan oldu mu acaba?

osnakli

osnakli

Üye
ben dün akşam aldım tam gece 12de. diğer hattıma da 12:01de mesaj attım kampanya dolmuş dedi:) ama sabahda kampuslu bi arkdaşımla konuşdum 10dksı halen 1 kontördü...

imece iletişim

imece iletişim

Üye
*123,43# kalan köntörleri görebiliyoruz dk yazıyor amma dk 4 köntör düştüğünden 720 dk yazıyor.

kezman_796

Üye
Bütün yer kampanyasını iptal etmeyi bilen var mı?
Acaba müşteri hizmetlerini arasak iptal ederler mi?

ilo53

ilo53

Üye
arkadaslar ben gece 11.50 gondermeye basladım 00.10 kadar durmadan mesaj attım ama yınede gunluk katılım lımıtı dolmustur dıyor

Üst Alt