OnePlus 7T Pro Root Atma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
OnePlus 7T Pro Root Atma
Amiral gemisi katili telefon sloganıyla her yıl piyasayı alt üst etmeyi başaran OnePlus firması bildiğiniz üzere bu ayın başında OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro adında iki yeni amiral gemisi modelinin duyurusunu gerçekleştirmişti. Ülkemize resmi veya ithalatçı garantili olarak gelmesi beklenmeyen telefonlar şuanda yurt dışından getirerek telefon satan kişilerin en gözdeleri arasında yer alıyor.

Bende sizlere hazırladığım bu konumda OnePlus 7T Pro root atma işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağım. Şuanda güncel bir TWRP dosyası derlenmediği için TWRP olmadan OnePlus 7T Pro root işleminin nasıl yapıldığını anlatacağım. İşlemlere başlamadan önce her ihtimale karşı telefonunuzdaki dosyaların yedeğini almayı unutmayın. Bu işlemlerden dolayı telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir sorundan ben veya maxicep.com sorumlu değildir. BURAYA tıklayarak OnePlus 7T Pro bootloader kilidi açma işlemini yapın. Sonra BURAYA tıklayarak ADB driver dosyalarını bilgisayarınıza yükleyin.

OnePlus 7T Pro Root Atma

Öncelikle tıklayın ve root için yama yapılmış boot dosyasını indirerek dosya adını boot.img olacak şekilde değiştirin ve adb klasörü içerisine atın. Telefonunuzu tamamen kapatın. Ses kısma + güç butonlarına aynı anda basılı tutarak telefonu fastboot modunda açın ve kabloyla bilgisayara bağlayın. CMD aracını adb klasörü içerisinde çalıştırın. CMD ekranına aşağıdaki kodları sırasıyla yazın ve enter tuşuna basın. Birkaç saniyelik işlemin ardından OnePlus 7T Pro root için gerekli olan yamalı boot dosyası telefonunuza yüklenecektir.

Kod:
fastboot devices

fastboot boot boot.img

Telefonunuzu yeniden başlatın. Eğer yüklü değil ise Magisk Manager ( Magisk Installer ) uygulamasını indirin ve telefonunuza yükleyin. Magisk ayarlarına girin ve Update Channel yani güncelleme kanalını Stable olarak ayarlayın. Sonra Advanced yani gelişmiş kısmına girerek force encryption & preserve avb 2.0/dm-verity kısmını açık yani On konumuna getirin sonra Magisk içerisinden Install tıklayın.
 
  • Beğen
Tepkiler: ömer talat katı ve Mesut Aktaş

pltayfun

Üye
Sen bi dahisin
😀
 
  • Beğen
Tepkiler: ömer talat katı


Üst Alt