TTPod v3.3.1 Türkçe Sertifikalı +21 Renkli Efekt +10 Süper Skin Entegreli FİNAL!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
çok çok teşekkürler kardeş..

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
cevap için teşekkürler ortadaki media player simgesi olabilir.birde sorunum var mesela tlf n96 700 tane mp3 var liste yapmadım karışık modda çaldığım zaman 10 şarkıda aynı müzikler tekrarlanmaya başlıyor karışık modda genelde aynı mp3 ler çalıyor fikrin varmı teşekkürler iyigeceler...

Normalde karışık seçtiğinde tüm parçaları rastgele açması gerekir belkide tesadüf aynı parçalar açıldı ama ayar olarak yanlış olan bir şey yok media player simgesini entegreledim alttaki linkten indirebilirsin.

Ekli dosyalar

sedatsedat

sedatsedat

Üye
Normalde karışık seçtiğinde tüm parçaları rastgele açması gerekir belkide tesadüf aynı parçalar açıldı ama ayar olarak yanlış olan bir şey yok media player simgesini entegreledim alttaki linkten indirebilirsin.

Çok makbule geçti ellerine sağlık allah ne muradın varsa versin çok sağol beni kırmayıp uğraştığın için iyigeceler dostçakal...:):oke::oke::oke:

GACU

Üye
hacı 10 numara

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Çok makbule geçti ellerine sağlık allah ne muradın varsa versin çok sağol beni kırmayıp uğraştığın için iyigeceler dostçakal...:):oke::oke::oke:

Rica ederim güle güle kullan işine yaradığına sevindim:)

erkan_34

erkan_34

Üye
ben her zan söylüyorum maxicep te çalısan herkez bu işi biliyor okadar

scainet_59

Üye
Ben ub programı daha önce görmedim deniycem emeğin için sağol

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
uff uçmussun be kardeşim baya emek vermişsin teşekkürler

ugr_23

ugr_23

Üye
skinler mükemmel olmuş:oke:.emeğine sağlık arkadaşım

moreyno

Üye
Emeğine SağLık kardeş...
"PayLaşmak qüzeLdir"

nesbay

Üye
ellerine sağlık hemen deneyelim. teşekkürler şimdiden. kolay gelsin bende değişik birşeyler yaparsam ekliycem ama daha yeni kavuştum symbiana..

mehmet_murat

mehmet_murat

Üye
Kardeş eline koluna sağlık paylaşım için çok teşekkürler :)

burak1000

burak1000

Üye
çok süper abi eline sağlık süper olmuş çok sevindim ama şu bluetooth kulaklık ile kullanırken play tuşu takılıyor

:D

ff7

Üye
çok süper paylaşım ellerine sağlık dewamı gelir Dimi:D

eddyredline

eddyredline

Üye
bence basarılı bir çalısma aslında tesekkur butonu yetrli oluyor artık kısacası bu diger turlu biraz kirlilik oluyor mesaj yazmak yerine teşekkür butonunu kullanın hem kimse zorlanmaz hemde sadece 1 tık iyi forumlar

yfkara

yfkara

Üye
çok sağolsın ya mükemmel bi şey ya bende tam böyle bişey arıyodum çok teşekkür

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullanın arkadaşlar.

dejavu85

dejavu85

Üye
kardeşim gerçekten süper paylaşım...ellerine emeğine sağlık...mükemmle bir program...

matador191

matador191

Üye
oo manyak gözüküyo...ellerine sağlık

34tango

34tango

Üye
sağol dostum eline emeğine sağlık :oke:

Üst Alt