TTPod v3.3.1 Sertifikalı Türkçe Patch Ve 8 Skin Entegreli+(Visuals Efekt)

Sponsorlu Bağlantılar

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
TTPod v3.3.1 Sertifikalı Türkçe Patch Ve 8 Skin Entegreli+(Visuals Efekt)
Herkes bu mükemmel müzik çaları yükleyebilsin diye 1 hafta uğraştım sertifika hatası almamanız için programı sertifikalı yani imzalı yaptım sonradan patch yüklemesiyle uğraşmayın diye programın içine entegreledim elimde 25 skin vardı eleyerek çince karakterlerin olmadığı 8 skin ekledim visual efektlerle programı görselleştirdim yalnız arkadaşlardan ricam program hakkında yorum yazsınlar. 6120 classic'te sorunsuz çalıştı tamamen kendi çalışmamdır.

Linklere skin entegreli + visuals efekt Entegreli ve orjinalini ekliyorum seçim sizin hangisini yüklerseniz artık.

Lütfen bir teşekkür edip paylaşıma destek verin

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: orhan972, taran ebabil, mahmut1982 ve 185 diğerleri

by_shekil53

Üye
emegine saglık kardes tedekkürler diyelim allah razı olsun senden:))))))))))))))))

celilcemre

celilcemre

Üye
teşekkürler ellerine sağlık

servet001

Üye
Elerin dert görmesin bilader , eyvallah.Teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Koçum benim beeeee, N 95 e yükledim süper çalışıyor sertifika hatası vermedi . genelde sertifika hatası veriyordu ama bu sefer vermedi. Semsör uygulaması yükleyim dedim bedi deli etti. Ama bu süper bişi yaaa. Teşekkürler . Ellerine sağlık. Devamını bekleriz. ......... Güzel paylaşım....

erdalbattal

erdalbattal

Üye
saol reis harikasın insallah n73 calıstırır valla takmıstım bu programa eyvllah

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Bende sizlere teşekkür ederim paylaşımı yorumsuz bırakmadığınız için.

esadulker

Üye
çok saol N78 e hiç bi şey yükleyemiyordum bu süper oldu abi

ITURKI

ITURKI

Üye
Arkadaş öncelikle süpersin. Gerçekten çok güzel bir çalışma yapmışsın.. çok teşekkür ederim..

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Programın V.3.3.0 Türkçe sürümünü paylaşıma sunmuştum , fakat sadece hackli cihazlarda kullanılabiliyordu.. Bu daha fazla insanın işine yarayacak . Yorumlara bakılırsa sorun yok gibi , N95 8gb V31.0.015 de sertifika istedi , kendim sertifikalayarak kurdum çalıştı.. Sanırım son sürüm cihazlarda sertifika isteyecek . Program için tekrar tşk.ler

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
Sertifika sorunu olmayışı olayı bitirmiş zaten. Teşekkürler.

melih43

melih43

Üye
n73 Te Çalışıyor Çok Teşekkür Ederim ;)

ITURKI

ITURKI

Üye
Kardeş çalışman gercekten cok güzel. Senden birşey istiyecegim CoreCodec CorePlayer v1.3.2 telefonuma yükledigim zamangüvenilmeyen bir uygulama diyor. Telime uygun yaparsan çok sevinirim.. Şimdiden çok teşekkür ederim..

mirhabi

Üye
ben geç kaldım galiba link ölmüş senden rica etsem bir bakarmısın yeni n85 aldım ona yüklemek istiyorum teşekkürler

gokhanyk

Üye
çok teşekkürler dostum ama link kırık

aliaydemir

Üye
paylaşım için çok teşekkürler sanırım bizimde işimizi çözecek,
lakin linkte bir hata var abim..

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar link kırık olmaması lazım stede bi sorun var sanırım yeni upload etmiştim diğer linklerdede sorun var sadece bunda değil sonra tekrar deneyin indiremesseniz yeniden eklerim.

mirhabi

Üye
tamam kardeşim indirip n85'e kurdum çok güzel çalışıyor sen süpersin başarılarının devamını dilerim ayrıca paylaşımın için çok teşekkür ederim

aliaydemir

Üye
walla kardaşım ne kadar teşekkür etsem az kalır.

yeni firmware den ötü hack'leyemediğim
"hack'siz" telefonuma kurdum sorunsuz çalışmaktadır;
vede tam istediğim gibi bir program.

klasör aktarma gibi basit ama hayat kurtaran özelliği ve daha niceleri ..

binlerle teşekkür ederim sağ olasın..

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
walla kardaşım ne kadar teşekkür etsem az kalır.

yeni firmware den ötü hack'leyemediğim
"hack'siz" telefonuma kurdum sorunsuz çalışmaktadır;
vede tam istediğim gibi bir program.

klasör aktarma gibi basit ama hayat kurtaran özelliği ve daha niceleri ..

binlerle teşekkür ederim sağ olasın..

Çok güzel cevap yazmışsın paylaşımı cevapsız koymadığın için ayrıca ben teşekkür ederim güle güle kullan:yuru:yuru:yuru

AYRICA BURADA CEVAP YAZAN TÜM ARKADAŞLARA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM PAYLAŞIMA SAYGIDAN DOLAYI.

Üst Alt