TTPod v3.61 Türkçe +24 Final Skin +20 Renkli Efekt Entegreli | Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
TTPod v3.61 Türkçe +24 Final Skin +20 Renkli Efekt Entegreli | Son Sürüm
TTPod yeni sürümü v3.60'tan sona v3.61 sürümüyle karşımızda umarım bir önceki sürümdeki hatalar düzeltilmiştir.

TTPod Üzerinde Yapılan Değişim Ve Onarım:

01)- Açılış resminin değişimi
02)- Programı türkçeleştirme
03)- 24 Final skin entegreleme
04)- 20 Renkli efekt eklenmesi
05)- V3 Sikinleri V4'e çevirme
06)- Bütün skinlerin onarılması
07)- Sis kalıp dosyası değişimi

System hatası alan arkadaşlar bunuda yüklesinler: http://www.maxicep.com/attachments/29864d1253738260/

Lütfen bir teşekkür edip paylaşıma destek verin

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: muhsinsa, ukyo29, wastar ve 101 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

mahmudalo

Üye
teşekkürler eline sağlık!

evrensel_boy

evrensel_boy

Üye
diğer ttpodlar n80 de sorunlu oluyodu ana tema dışında tema değiştirince görüntü gelmiyodu buda öylemi acaba? bilgisi olan varmı?

Solmaz67

Üye
ttpod yine yapacağını yaptı ve bizi yine hayran bıraktı sağolun arkadaşım

nizam

nizam

Üye
kardeş n96 ya yükleyemedim korumalı uygulama diyor ilgine teşekkürler

nevzat009

Üye
Samsung i550w ye yükleyemedim. Güncelleştirme hatası diyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Bu Müzik Çaları En İyi Müzik Çalar Olarak Tanıyorsak , Bu Tamamen Senin Sayende Mahmut ..

Yani TTPod Senin Sayende 1 Numara İnan Buna .. :oke:

Başka Söze Gerek Yok , Eline Yüreğine Sağlık .. Mükemmel Her Zamanki Gibi :oke:

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Bu Müzik Çaları En İyi Müzik Çalar Olarak Tanıyorsak , Bu Tamamen Senin Sayende Mahmut ..

Yani TTPod Senin Sayende 1 Numara İnan Buna .. :oke:

Başka Söze Gerek Yok , Eline Yüreğine Sağlık .. Mükemmel Her Zamanki Gibi :oke:

Sağol kanka valla o kadar mükemmel yorum yazıyorsun ki karşılığında ne yazacağımı şaşırıyorum çok teşekkür ederim ilgin ve alakana.

Cynical

Cynical

Üye
EP630 kulaklık varken pek yüzüne bakmazdım bu müzik çaların, N73'ün orjinal müzik çaları yettiği için. Ama EP630 bozulup Pioneer'a kaldığımdan beri kullanıyorum. Pioneer'la oldukça iyi bir performans gösteriyor, eski kulaklığı aramıyorum pek. Tek eksisi bence sistem uygulaması olarak gösterme seçeneği olmaması. Yetersiz Ram halinde hemen kapanıyor program. Ellerine sağlık...

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
EP630 kulaklık varken pek yüzüne bakmazdım bu müzik çaların, N73'ün orjinal müzik çaları yettiği için. Ama EP630 bozulup Pioneer'a kaldığımdan beri kullanıyorum. Pioneer'la oldukça iyi bir performans gösteriyor, eski kulaklığı aramıyorum pek. Tek eksisi bence sistem uygulaması olarak gösterme seçeneği olmaması. Yetersiz Ram halinde hemen kapanıyor program. Ellerine sağlık...

Resetleme yapıyorsa bunu kullan derim daha kullanışlı ve daha hızlı daha doğrusu TTPod'un en iyi versiyonu http://www.maxicep.com/s60-3rd-muzi...ekt-10-super-skin-entegreli-final-229860.html

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Resetlemeyi Ram yetersizliğinde yapıyor, onu tüm versiyonlarda yapar. Ama yine de denerim...

Benim telefonda V3.3.1 Haricinde bütün sürümlerde resetleme yapıyor o yüzden link verdim. Sorunsuz tek versiyon v3.3.1 dir.

Cynical

Cynical

Üye
3.3.1'de resetleme yaptı ama sesi çok sağlam. :oke:
Teşekkürler.

idris-tolar

idris-tolar

Üye
eline sağlıkk

Üst Alt