TinTin HD Oyununu N8, E7, C7, C6-01 ve X7'de Oynamak

Sponsorlu Bağlantılar

-Ow yeaH-

-Ow yeaH-

Üye
indirip deniyen yokmu....???*

karasahinemre

Üye
50 mb lık kısmı telden indi

Suyaka

Suyaka

Üye
Tosbağa gibi kopyalanıyor dosyalar, 2 saat var diyor : )

yasarr35

Üye
120 mb indi telden :) hala iniyor

salihk

salihk

Emekli Yönetici
9 tane sayfa yazılmış cizilmiş hala calışıp çalışmadı belli deyil yükleyen arkadaşlar çalıştıgına dair bilgi verirseniz bizlerde yükleyelim :)

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
9 tane sayfa yazılmış cizilmiş hala calışıp çalışmadı belli deyil yükleyen arkadaşlar çalıştıgına dair bilgi verirseniz bizlerde yükleyelim :)

Çoğu kişi oyunu indiriyor dostum. Yükleyip çalıştıran 1 kişi var forumdan.

yasarr35

Üye
işte yüklese daha yeni çeyrek oldu telden iniyor yama :D

AKI1

Üye
bu dosya pc ile de inmez, telden wifi ile de inmez :b
cepten turkcell internet ile saniyede 1.5 mb iniyor. yani 10 dakika da iner de internet paketimin yenilenmesi gerek. :/

Uqur5445

Üye
ya ben 701 ime yukledim oyun gayette guzel fakat gemideyım galıba biyerde kopekle anahtarı almam gerekiyo gecıyom anahtara yaklasıyom anahtarla adamı gosterıyo sonra oyuna donunce ekran kara oluyo hareket tusları gorunuyo birtek neden bu

serinaga

serinaga

Üye
Bi deniyelim bakalım teşekkürler kardeş paylaşım için ...

valent

valent

Üye
"paramount.m4v" dediğin klasörde bu dosyayı göremedim birtürlü

hakan_710

hakan_710

Üye
linkteki dosyaları indirip gerekli yerlere attım c6-01 beyaz ekranda kalıyo. yapabilen varsa yazsın

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ilk mesajda verdiğim linke tıklayın ve paramount dosyası çıkarılmış yükleyiciyi yükleyin.

CunningHunteR

CunningHunteR

Üye
Çalışmıyor. Yine beyaz ekranda kalıyor...
Telefonlar N8 Belle ve N8 Anna

Suyaka

Suyaka

Üye
Tarafımdan C7-Belle'de denendi. Sonuç olumsuz, beyaz ekranda kalıyor. Paramountsuz.

-Ow yeaH-

-Ow yeaH-

Üye
Hocam o 500 küsür mb.lık klasörü indirdim içinden Gameloft dosyası çıktı bunu direkt hafıza kartınamı atacağız.....

_ardaa

_ardaa

Üye
THIS GAME IS CURRENTLY NOT WORKING ON NOKIA N8, E7, C7, C6-01 and Showing White Screen

Diye bir ibare var n8funclub'da, sonra da altına şunu yazmışlar

We will post the working version as soon as Gameloft would release it for Nokia N8

Yani şuan için çalışmıyormuş beyaz ekanda kalıyormuş, yakında çalışan versiyonunu yayınlayacaklarmış.

Üst Alt