TinTin HD Oyununu N8, E7, C7, C6-01 ve X7'de Oynamak

Sponsorlu Bağlantılar

TeAmo42

TeAmo42

Üye
eski nesil :)

aras248

aras248

Üye
arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu oyunu açtım hafif takılmalar olsada oynanıyor:op:

karasahinemre

Üye
gameloft dosyasını nereye attın?

V/RS

V/RS

Üye
yav bu dosya çok büyük nasıl indircez onu pc den indirme yolu yokmu ??

aras248

aras248

Üye
arkadaşlar burda denilenlerin aynısını yapın

• Beğen
Tepkiler: memo326
pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
burada ayrıntılı anlatım mevcut.

-Ow yeaH-

-Ow yeaH-

Üye
arkadaşım oyunu açtım çıkan soruya yes dedim ama cepde nete bağlanmıyo retry diyorum yine olmuyor nasıl yapcaz.....????????????

catdog136

catdog136

Üye
Valla telefonumda oyun yok ama çok merak ettim oyunu, c7de çalışmıyormuş ya ondan :D yarın ilk işim oyunu kurmak olucak umarım çalışır :)

V/RS

V/RS

Üye
n8 fun club ta 553 mb lık bi dosya var acaba sürümümü oyunun ?

valent

valent

Üye
Bende yamaları atıyorum bakalım sonuç ne olacak

Suyaka

Suyaka

Üye
burada ayrıntılı anlatım mevcut.

Abi şimdi burada tam olarak şunu mu anlamalıyız, bu oyunu aslında ben C7 ya da N8'de de oynayabilirdim ama Nokia 1 Ghz işlemcilerde oynanmasını uygun gördü. Madem öyle, heriflerin bi bildiği var da mı bunu bu şekilde piyasaya sürdüler? E oynansa oynanır derlerdi herhalde. Sonuç olarak büyük ihtimâlle birşeyler hep eksik olacaktır diye tahmin ediyorum. Vay gariban yarım Gigahertz bellelerimiz bizim, vay : )

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi

Abi şimdi burada tam olarak şunu mu anlamalıyız, bu oyunu aslında ben C7 ya da N8'de de oynayabilirdim ama Nokia 1 Ghz işlemcilerde oynanmasını uygun gördü. Madem öyle, heriflerin bi bildiği var da mı bunu bu şekilde piyasaya sürdüler? E oynansa oynanır derlerdi herhalde. Sonuç olarak büyük ihtimâlle birşeyler hep eksik olacaktır diye tahmin ediyorum. Vay gariban yarım Gigahertz bellelerimiz bizim, vay : )

bence gameloft'un bir kazığı bu oyunu sorunsuz oynayabilenler var. bir dene bence çalışacaktır. :)

----------Eklendi @ 22:10:24 ---------- Yazıldı @ 22:06:20 ----------

arkadaşlar oyunun indirme gerektiren dosyalarını ilk mesaja ekledim.

----------Eklendi @ 22:13:56 ---------- Yazıldı @ 22:10:24 ----------

arkadaşım oyunu açtım çıkan soruya yes dedim ama cepde nete bağlanmıyo retry diyorum yine olmuyor nasıl yapcaz.....????????????
wifi ile indirmen gerekiyor.

----------Eklendi @ 22:14:28 ---------- Yazıldı @ 22:13:56 ----------

Valla telefonumda oyun yok ama çok merak ettim oyunu, c7de çalışmıyormuş ya ondan :D yarın ilk işim oyunu kurmak olucak umarım çalışır :)
sadece n8 için değil, diğerlerinde de çalışıyor.

Üst Alt