Vertu saat ve takvim nokia N8 C7 E7 C6-01 X7

Sponsorlu Bağlantılar

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
Vertu saat ve takvim nokia N8 C7 E7 C6-01 X7
test edilmiştir nokia N8 de

yazılıma gömülecektir

indirme linki

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Symbianizer ve asigsasi

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: belco2
belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kulanıcılar faydalansın elimizden geldikada symbian nı geliştirmeye çalışıyoruz

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
@belco2 ne oldu port işi bizi çok umutlandırmistin
Bu arada teşekkür ederim

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
@belco2 yakın bir tarih verebilicek misin? Kusura bakma çok merak ettim ondan. Çünkü konuda hiç cevap vermedin
@belco2 kardeşim saat çalıstı ancak takvim calısmadı doyaları coreye attım ilk başta açmadı. widget dil dosyaları rofs2e alınca sadece saat açılıyor dosyaların nerelere atılacagı konusunda bizi bilgilendir

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
büyük ihtimal seni kulandın yazılımda ecom-0-3.spi dosyasını koreye atında rofs2 yada rofs3 aynı dosyanı üzerini yazılmış çünkü tes edildi n8de gördün 2 görüntü n8 sekizden

@belco2 yakın bir tarih verebilicek misin? Kusura bakma çok merak ettim ondan. Çünkü konuda hiç cevap vermedin
@belco2 kardeşim saat çalıstı ancak takvim calısmadı doyaları coreye attım ilk başta açmadı. widget dil dosyaları rofs2e alınca sadece saat açılıyor dosyaların nerelere atılacagı konusunda bizi bilgilendir

coreye atılacık dosyalar
private\10207114\import\101f84b9\series60skin.skn
resource\skins\101f84b9\series60skin.mif

rofs2 atılacık dosyalar
private\10009d8f\ecom-0-3 .spi bu dosyayla ayı ismi tasıyan dosya olmamasını dikat edin
private\10009d8f\ecom-5-4.spi bu dosyayla ayı ismi tasıyan dosya olmamasını dikat edin
private\200159c0\install\executiveclock_2003160a
private\200159c0\install\vertucalendar_2003491F
resource\apps\ExecutiveClockFactory_svg.mif
resource\apps\vertucalpublisherplugin.mif
resource\apps\vertucalrendererplugin.mbm
resource\apps\vertucalrendererplugin.mif
resource\aiprofilepluginres.r01
resource\aiprofilepluginres.r14
resource\vertucalpublisherpluginres.r01
resource\vertucalpublisherpluginres.r14
sys\bin\aiprofileplugin.dll
sys\bin\executiveclockfactory.dll
sys\bin\vertucalmessagesingleton.dll
sys\bin\vertucalpublisherplugin.dll
sys\bin\vertucalrenderingplugin.dll

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
@belco2 kardeşim şimdi sen tam olarak dosyaları tam olarak hangisine atacağımı göstersen. Ben ofw kullanıyorum. Fazla modifiyeli değil sadece gereksizleri sildiğim için onu kullanıyorum. Herhangi bir yerde değişik modlamalar yok. Yardımcı olabilirmisin?

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
@belco2 kardeşim şimdi sen tam olarak dosyaları tam olarak hangisine atacağımı göstersen. Ben ofw kullanıyorum. Fazla modifiyeli değil sadece gereksizleri sildiğim için onu kullanıyorum. Herhangi bir yerde değişik modlamalar yok. Yardımcı olabilirmisin?

pcnde TeamViewer varmı kurulu

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
Teşekkür ederim. Hata benden kaynaklı ben 2 dosya hariç hepsini coreye attım. Bu arada da ajanda çalışmıyor. Herhalde dediğin dosyalar cakisti :oke:
pcnde TeamViewer varmı kurulu
Köydeyim hocam win çekmiyor. Ben anladım.

belco2

belco2

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim. Hata benden kaynaklı ben 2 dosya hariç hepsini coreye attım. Bu arada da ajanda çalışmıyor. Herhalde dediğin dosyalar cakisti :oke:

Köydeyim hocam win çekmiyor. Ben anladım.

ecom-0-3.spi dosyası ajandaya ait ecom-0-3.spi ismini deyiştir

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
Tamam çok Teşekkür ederim. Bu port meselesi içinde takipteyiz. Unutmadık merakla bekliyoruz. Sağlıcakla kal :)

Üst Alt