TinTin HD Oyununu N8, E7, C7, C6-01 ve X7'de Oynamak

Sponsorlu Bağlantılar

-Ow yeaH-

-Ow yeaH-

Üye
hocam dediğiniz gibi x-ploreden o dosyayı sildim sonra oyunu açtım çıkan soruya evet dedim bağlanmadı sonra retry dedim yine bağlanmadı ilk soru tekrar çıkıyor fakat tel. Nete bağlanmıyo nasıl yapcaz....

Uqur5445

Üye
17 dakıkada hafıza kartma atıyo pc den ya ındırmek guc atmak guc :hmmm

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
hocam dediğiniz gibi x-ploreden o dosyayı sildim sonra oyunu açtım çıkan soruya evet dedim bağlanmadı sonra retry dedim yine bağlanmadı ilk soru tekrar çıkıyor fakat tel. Nete bağlanmıyo nasıl yapcaz....

Wifi mı internet pakedi mi? Wifi ile indireceksin. Olmuyorsa bilemem.

----------Eklendi @ 23:04:55 ---------- Yazıldı @ 23:04:21 ----------

Evet, Rar arşivinden çıkan Gameloft klasörünü direkt "E:/" dizinine atacaksınız.

Sende çalıştı mı?

Suyaka

Suyaka

Üye
İkinci 5 MB olan dosya sistemden silindi, telif hakları dolayısıyla. Biri upload edebilir mi?

-Ow yeaH-

-Ow yeaH-

Üye
Bende internet paketi var oyundan çıkıp internete direkt bağlanıyor oyunda -yes- deyince bağlanmıyo n8 fandaki dosyaları indiriyorum onlar indikten sonra bunları E:'ye kurup işmiz bitiyormu....???*

-Ow yeaH-

-Ow yeaH-

Üye
şunları indirsinde deniycem hemen olunca yazarım...

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Kardeşim konunun başında denildiği gibi yap paramount dosyasını bul sil açar...

Öyle bir dosya yok belirtilen konumda. Open4ALL yaması aktif, telefon hackli ve Belle kullanıyorum.

Neden çıkmadı anlam veremedim.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Bende internet paketi var oyundan çıkıp internete direkt bağlanıyor oyunda -yes- deyince bağlanmıyo n8 fandaki dosyaları indiriyorum onlar indikten sonra bunları E:'ye kurup işmiz bitiyormu....???*

Evet onu da indirebilirsin. Gameloft klasörünü e'ye atıcaksın.

----------Eklendi @ 23:15:02 ---------- Yazıldı @ 23:14:17 ----------

Çalışmadı Serdar, beyaz ekranda kaldı. Bir de Wi-Fi ile indirip deneyeceğim.

Tamam öyle dene bir de.

----------Eklendi @ 23:15:57 ---------- Yazıldı @ 23:15:02 ----------

İkinci 5 MB olan dosya sistemden silindi, telif hakları dolayısıyla. Biri upload edebilir mi?

Hangi 5mb dosya yav?

-Ow yeaH-

-Ow yeaH-

Üye
N8 fanda bi tane daha dosya varya arkadaş onu diyor heralde....

Suyaka

Suyaka

Üye
N8FanClub'daki, 5 MB'lık dosyayı indirmiş olan arkadaşlardan biri dosyayı upload edebilir mi? Mevcut bağlantı telif hakları dolayısıyla silinmiş de.

WebStyle

WebStyle

Üye
N8FanClub'daki, 5 MB'lık dosyayı indirmiş olan arkadaşlardan biri dosyayı upload edebilir mi? Mevcut bağlantı telif hakları dolayısıyla silinmiş de.

Fix dosyasından mı bahsediyorsunuz. Eğer öyle ise dosya çalışıyor.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi

Ben şimdi baktım cepten ona hala duruyor dosya. Opera mini'den girip bir bak.

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye

Sanırım FileSonic'ten indirme hakkın dolmuş.

Dosyayı ekten indirebilirsin.

Ekli dosyalar

Suyaka

Suyaka

Üye
Teşekkürler, indi şimdi deniyorum.

-Ow yeaH-

-Ow yeaH-

Üye
553 mblık dosya kaldı onuda yarın indirip deniyim inşallah olur...

yasarr35

Üye
telefondan indiriyorum wifi ile yaklaşık yarın cm ilerleme var :D

Üst Alt