ThreadSMS Lite v1.97.4 Türkçe S60v3-v5 SymbianOS9.x Uns. By YusufEMRE (Mesajlarınızı Renklendirin)

• 31 Ekim 2010
  • 9967 Okunma
  • 27 Cevap

1. ThreadSMS Lite V1.97. (4) Turkish
    S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned By YusufEMRE

Çeşitli stillerde mesajlaşabileceğiniz Gelişmiş bir mesajlaşma programıdır.
    Mükemmel bir kinetik kaydırma özelliği var.
    Herkese tavsiye ederim. Güle Güle Kullanın

Yazan: Yusuf_EMRE

ThreadSMS Lite v1.97.4 Türkçe S60v3-v5 SymbianOS9.x Uns. By YusufEMRE (Mesajlarınızı Renklendirin) İndir

2. teşekkürler..

3. tşkler eline sağlık indirdim e 65 e yüklemeye çalışıyorum sertifika hatası veriyor nasıl yükleye bilirim başka programları yükleye biliyorum sadece bu programı yüklemedi

4. eyvallah kardeş

5. Cihazını hac*klemen lazım kardeş

6. 5320e yükledim sorunsuz ama uygulama açılmıyor

7. teşekkurler..:oke:

8. Samsung HD i8910 yüklenmiyor güncelleştirme hatası kardeş ne yapmamız lazım ?

--------------- Ekleme ---------------

kardeş i8910'a yükledim hata daha eski sürümün yüklü olmasından kaynaklanıyomuş üzerine yükleyemiyodu sildim öle yükledim bende oldu ama şimdide başka bi sorun var benim telefon hx-v7 versiyonu var hx genelde de romlarda threadsms'i mesajların içine koyuyo ve uygulamalara simgesi gelmiyo acaba onu nasıl yaparım bi bilgin varmı ?

9. emeğine sağlık çok güzel pro
    5320xm de sorunsuz çalıştı..

10. Emeğine sağlık Hocam
    süper vallaha. :oke:

11. Güzel Ama diğer eski sürümünde olan Sohbet arayüzünde "Buble" olan teması bu sürümde yok.. :( Eksiklik olarak şimdilik bunu tespit ettim..

12. bende nokia E72 cihazıma yükledim cok güzel çalışıyo ancak tekbir arayüz var baska yok. programı koyduğun 1. sayfadaki resimde o sekilde gözükmüyor. o temaları yani arayüzü nasıl aktif edicem yada nasıl yükliycem. bilgi verebilirmisiniz...

13. :tşk:

14. eyvallah kardes

15. kardes bu 3kelıme yazınca yukarıda hemen 2 ye gecıya azda yazınca 3 e 3 sms parasımı kesecek

16. teşekkürler güzelmiş

17. :tşk:

18. teşekkürler

19. eyvallah

Yüklüyor...
13/11/2018 - 01:37