ThreadSMS Lite v1.97.4 Türkçe S60v3-v5 SymbianOS9.x Uns. By YusufEMRE (Mesajlarınızı Renklendirin)

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
ThreadSMS Lite v1.97.4 Türkçe S60v3-v5 SymbianOS9.x Uns. By YusufEMRE (Mesajlarınızı Renklendirin)
ThreadSMS Lite V1.97. (4) Turkish
S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Unsigned By YusufEMRE

Çeşitli stillerde mesajlaşabileceğiniz Gelişmiş bir mesajlaşma programıdır.
Mükemmel bir kinetik kaydırma özelliği var.
Herkese tavsiye ederim. Güle Güle Kullanın

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: gungor17, melekcocuk, ridoo28 ve 11 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

scorpi_06

Üye
tşkler eline sağlık indirdim e 65 e yüklemeye çalışıyorum sertifika hatası veriyor nasıl yükleye bilirim başka programları yükleye biliyorum sadece bu programı yüklemedi

rkap

rkap

Üye
eyvallah kardeş

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
tşkler eline sağlık indirdim e 65 e yüklemeye çalışıyorum sertifika hatası veriyor nasıl yükleye bilirim başka programları yükleye biliyorum sadece bu programı yüklemedi

Cihazını hac*klemen lazım kardeş

av.AK

av.AK

Üye
5320e yükledim sorunsuz ama uygulama açılmıyor

futbol123

futbol123

Üye
teşekkurler..:oke:

taludze

Üye
Samsung HD i8910 yüklenmiyor güncelleştirme hatası kardeş ne yapmamız lazım ?

--------------- Ekleme ---------------

kardeş i8910'a yükledim hata daha eski sürümün yüklü olmasından kaynaklanıyomuş üzerine yükleyemiyodu sildim öle yükledim bende oldu ama şimdide başka bi sorun var benim telefon hx-v7 versiyonu var hx genelde de romlarda threadsms'i mesajların içine koyuyo ve uygulamalara simgesi gelmiyo acaba onu nasıl yaparım bi bilgin varmı ?

bozgun1905

Üye
emeğine sağlık çok güzel pro
5320xm de sorunsuz çalıştı..

pRime.

pRime.

Üye
Emeğine sağlık Hocam
süper vallaha. :oke:

MaNgLeR

Üye
Güzel Ama diğer eski sürümünde olan Sohbet arayüzünde "Buble" olan teması bu sürümde yok.. :( Eksiklik olarak şimdilik bunu tespit ettim..

ferkan

Üye
bende nokia E72 cihazıma yükledim cok güzel çalışıyo ancak tekbir arayüz var baska yok. programı koyduğun 1. sayfadaki resimde o sekilde gözükmüyor. o temaları yani arayüzü nasıl aktif edicem yada nasıl yükliycem. bilgi verebilirmisiniz...

'Sefer

'Sefer

Üye
:tşk:

ismail01000

Üye
eyvallah kardes

zempo

Üye
kardes bu 3kelıme yazınca yukarıda hemen 2 ye gecıya azda yazınca 3 e 3 sms parasımı kesecek

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
teşekkürler güzelmiş

akrep_81

Üye

aynaliz

Üye

memo_156

Üye