Temple Run geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yapışın arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

ademoz05

ademoz05

Üye
guzel haber ama yine ram sikintisi var sanirim

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
İşte bu :)
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Galaxyde ıphoneda ustun başarı sağlayan ben wp sürümünde fazla şey yapamadım.gelişmesi lazım
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
tapatalk'ın cezalandırılmasına sevildim böyle seviyesizlik olamaz

biz hiç bir üye ceza alsın istemeyiz,bizim burada amacımız farklılıklarıyla,zevkleriyle birbirlerini kabullenebilen hoşgörülü bir aile yaratmak,hiçbir yöneticinin zevk alarak ceza verdiğine inanmıyorum ama malesef düzenimizi bozmaya çalışanlara da musade edemeyiz.. İyi forumlar herkese

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bunun delisi arkadaşlarım var ben pek oynamamıştım bakalım bağımlılık yapıyormuymuş bi deneyeyim :oke: Teşekkürler haber için :)

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
herkes ne kadar sevinmiş böyle ya :) bu tür haberleri duymak güzel windows phone büyümeye devam ediyor.

SilentOne

SilentOne

Üye
bide temple run1 bende 2 gelsi sandım siz 2yi oynayın sonra temple run ozu oynayın o manyak birşşey

bahtiyad

bahtiyad

Üye
Konu başlığını görünce yeni atanan öğretmenler gibi sevindim ya la...facebook-foursquare-Real Racing üçlüsünü görseydim kalbim sıkışırdı herhalde

pirenuri

pirenuri

Üye
Arkadaşlar sorum tüm andoridcilerde değil. Bak türe ve slientone arkadaşımız gayet güzel cevap yazmış. Bunlar olaya olumlu yaklaşan insanlar. Diğerleri fanlık yaparak hiç bir şey kazanamadğı halde öyleymiş gibi davrananlar. Bunların tek kazandığı şey ego

Lumiance

Lumiance

Üye
Oyunlarda donma takılma sorunu yaşayan arkadaşlar 1308 sürüm numaralı güncellemeyi yükleyin. Güncellemeyi yükledikten sonra bende hiçbir sorun yok. Asphalt 7, batman, spiderman olsun hiç donma olmadı şimdiye kadar. Bunu da 1-2 dk denedim bunda da sıkıntı yok gibi görünüyor.

bu arada haber için teşekkürler.

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
NERDEN BULUPTA YUKLECEZ :)tlf ısınınca bende başlıyo donmalar

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
biz en ıyısı orjinal guncellemeyı bekelyelım maceraya gerek yok durduk yere :)

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
inş bakalım beklemedeyız :) potrıco gıbı olamsın 2 ay fln

theruhix

Üye
ağlıycam resmen instagram ve unlock kaldı onlarda gelsin limon satıp lumia 920 alıcam :D

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
:) kiraz vars a kiraz sat kilosu 650 lira :) hamile kadınalrın yanında dolaşırsın mahsus haşerme olayı varya :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bilgi için teşekkürler. Bu habere en çok Ahmet Faruk sevinmiştir :D

• Beğen
Tepkiler: pirenuri
hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
neden ki :)

Mobilator