Temple Run geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yapışın arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yanlış hatırlamıyorsam Temple Run uyg.en çok isteyen oydu. :)

• Beğen
Tepkiler: pirenuri

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
:yuru:alkis:aha:

theruhix

Üye
:) kiraz vars a kiraz sat kilosu 650 lira :) hamile kadınalrın yanında dolaşırsın mahsus haşerme olayı varya :)

ne dıyosunz hocam şimdiden hıyar aldım yarın tuzlu hıyar dilimleri satcam :D Her şey lumia için.p

• Beğen
Tepkiler: hasansen_83
hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
:aha::aha::aha:

kelebekavcisi

Üye
620 aldığıma bin pişman oldum resmen :kotu: Çıkan şeylerin çoğunu yükleyemiyoruz hep geriden mi takip edicez piyasayı

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
ole olucak galıba once bıze uyarlanır sonra sıze :(

selcuk28

selcuk28

Üye
620 aldığıma bin pişman oldum resmen :kotu: Çıkan şeylerin çoğunu yükleyemiyoruz hep geriden mi takip edicez piyasayı
kesinlikle katılıyorum. imkanım olsa bir saniye durmam değiştirmek için. sonuçta telefonu alalı daha 3 ay olmadı ama güncel hiç bir şey gelmiyor telefona.

pirenuri

pirenuri

Üye
Bilgi için teşekkürler. Bu habere en çok Ahmet Faruk sevinmiştir :D

Hahaha adam içimi biliyor benim ya :). Bi de 2 si çıksın tamamdır. Bu arada ilk gün 6 milyon yaptım:). Okulda dışlıyolardı artık bende de var :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
Bende tam hassas değil ya dokunma hep çarpıyorum Bi yerlere en fazla rekor 250 altın

pirenuri

pirenuri

Üye
Bende tam hassas değil ya dokunma hep çarpıyorum Bi yerlere en fazla rekor 250 altın

Altın sayısına bakma .Skor a bak bence . Ya bazen kenarlarda düşüyorum gıcık ediyor. Bi de sanki tam algılayamıyor oyun. Güncellemeyi yaptım bakalım şimdi nasıl olcak. Bi 12 milyon çakarım derrmişim :aha:

• Beğen
Tepkiler: hasansen_83

alo123

Üye
Bendede tam hassas değil güncelle diyorum indirelenler kısmında gözüküyor ama güncellemiyor tekrar oyunun sayfyasına geldiğimde güncelle seçeneği tekrar çıkıyor

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
guncellemee hata var olmuyo

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
tekrar bak bakalım varmı gucelleme olmsumu

tanercoskun

tanercoskun

Üye
2 milyonu buldum bende :)(:

hasansen_83

hasansen_83

Üye
    Konu Sahibi
kım kaybetmiste sız buldunuz yahu 2 milyonu :)

PureFood

PureFood

Üye
Güncelleme mi gelmiş ? Ne çabuk yav adamlar çalışıyor :D

dedereis123

dedereis123

Üye
Ya güncelleme gelmişte yüklenmiyor , sildm baştan yükledim yine güncellemeyi yuklemiyor bilgisi olan var mı bu konuyla ilgili