Temple Run geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yapışın arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Arkadaşlar bendede yüklemiyodu . Telefonu bi açıp kapatın düzeliyo . ardından güncelleyebilirsiniz

dedereis123

dedereis123

Üye
Aynen öyle düzeldi benimde

dedereis123

dedereis123

Üye
Güncelleme iyi hoş gibi ama yinede ufak algılama sorunu var gibi

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
İstediğiniz şu anda gerçekleştirilemiyor. Daha sonra tekrar tekrar deneyiniz.
Hata kodu: 805a0194
Diyo :(
arkadaşlar Bi arkadaşımda böyle Bi hata veriyormuş telefonu kapatıp açtı gene aynı sorunu yaşıyor telefonu lumia 820 acaba Bi çözümü var mı

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Darısı Symbian^3 lerin başına :D :islik :islik

kelebekavcisi

Üye
kesinlikle katılıyorum. imkanım olsa bir saniye durmam değiştirmek için. sonuçta telefonu alalı daha 3 ay olmadı ama güncel hiç bir şey gelmiyor telefona.

Valla ben sırf sağlam olcağını düşündüğüm için ve microfostla nokia ikilisinden güncellemesiz kalmayız diye aldım. Lanet olsun böyle telefona, kameranın bulunduğu siyah kutu kırıldı, ekran dokunmatiği tam işlemiyor. Arka kapağın rengi aktı, çatladı, sıyrıldı ve kırıldı. Güncelleme desen doğru düzgün ne çıkarsa çıksın bize gelmiyor. Bu kadar kalitesiz olacağını bilsem hiç elimi sürmezdim :vur

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Valla ben sırf sağlam olcağını düşündüğüm için ve microfostla nokia ikilisinden güncellemesiz kalmayız diye aldım. Lanet olsun böyle telefona, kameranın bulunduğu siyah kutu kırıldı, ekran dokunmatiği tam işlemiyor. Arka kapağın rengi aktı, çatladı, sıyrıldı ve kırıldı. Güncelleme desen doğru düzgün ne çıkarsa çıksın bize gelmiyor. Bu kadar kalitesiz olacağını bilsem hiç elimi sürmezdim :vur

kameranin bulundu siyah kutu nasil kirildi:hmmm
Ayrıca burada tam olarak ne oldu?"Arka kapağın rengi aktı, çatladı, sıyrıldı ve kırıldı" Bu kapak nasil catladi ve kirildi. Kirilirken "kameranin kirilan siyah kutusu" da kapakla beraber miydi? Kapak ve siyah kutu kirilirken ekrana da bir zeval gelmiş olabilir mi?

Uutmuşum güncellemelerden çıkıp da size gelmeyen hangisi?

• Beğen
Tepkiler: n000k
selcuk28

selcuk28

Üye
hocam senin telefona noldu öyle :D benim donanımsal olarak hiç bir problemim yok. rengiydi ekranıydı vs gayet normal. gerçi gözüm gibi bakıyorum olmasın artık :D multitouch sorunu genel ve yazılımsal bir sorunmuş araştırdığım kadarıyla. şu uygulamalar heves kırıyor gerçekten ama yapacak bir şey yok. keşke üstünü katıp 820 alsaydım diyorum sonra fiyat farkı aklıma geliyor neyse diyorum :D

IVI-Elia

Üye
hocam senin telefona noldu öyle :D benim donanımsal olarak hiç bir problemim yok. rengiydi ekranıydı vs gayet normal. gerçi gözüm gibi bakıyorum olmasın artık :D multitouch sorunu genel ve yazılımsal bir sorunmuş araştırdığım kadarıyla. şu uygulamalar heves kırıyor gerçekten ama yapacak bir şey yok. keşke üstünü katıp 820 alsaydım diyorum sonra fiyat farkı aklıma geliyor neyse diyorum :D

Ya bu ram olayına takmayın bence.Ram fazlasıyla yetiyor.Sadece ram optimizasyonu yapılması gerekiyor.Htc 8s, 620, 520, 720 ve daha ileride çıkacak olan 512 MB ramli telefonlar olacak.Oyun üreticileri bu cihazlarda da oynanmasını sağlayacaktır.Zorunda.Sonuçta daha çok kullanıcıya ulaşmak ister.

• Beğen
Tepkiler: n000k

kelebekavcisi

Üye

kameranin bulundu siyah kutu nasil kirildi:hmmm
Ayrıca burada tam olarak ne oldu?"Arka kapağın rengi aktı, çatladı, sıyrıldı ve kırıldı" Bu kapak nasil catladi ve kirildi. Kirilirken "kameranin kirilan siyah kutusu" da kapakla beraber miydi? Kapak ve siyah kutu kirilirken ekrana da bir zeval gelmiş olabilir mi?

Uutmuşum güncellemelerden çıkıp da size gelmeyen hangisi?

Mağazaya gelen here serisi ve 1-2 veriyle alakalı güncellemeyi yüklemedi bende. Kameranın ora nasıl kırıldı bende anlamadım hocam. Flaşla kameranın bulunduğu o siyah kutucuk kırıldı. Arka kapağın rengi nasıl aktı bende anlamış değilim kapak siyah ama renk aktı yeşil oldu. Garantiye götürdüm kullanıcı hatası diyorlar, "nasıl akabilir ne yaptım ben bu telefona" dedim bizi ilgilendirmez diyorlar :vur
Arka kapak yere düşünce kırıldı, üzerinden 1-2 ufak parça kopmalar yani sıyrılmalar oldu. Ekranın hoparlörle Nokia yazısı arasındaki siyah alandan ekrana kadar olan yerde çatlak var. Resmen parçalandı telefon :ehe

Ben biraz hor kullanıyorum ama yinede bu kadar kötü olmasını beklemezdim. 5800 da neler neler yaptım telefonun üzerinden araba bile geçti. Arka kapağın tırnakları hariç hiç çizik bile yoktu güzelim telefonda :D Bende keşke 920 alsaydım diyorum yazılımsal olarak daha iyi olurdu ama donanım olarak yine kalitesi düşük.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Mağazaya gelen here serisi ve 1-2 veriyle alakalı güncellemeyi yüklemedi bende. Kameranın ora nasıl kırıldı bende anlamadım hocam. Flaşla kameranın bulunduğu o siyah kutucuk kırıldı. Arka kapağın rengi nasıl aktı bende anlamış değilim kapak siyah ama renk aktı yeşil oldu. Garantiye götürdüm kullanıcı hatası diyorlar, "nasıl akabilir ne yaptım ben bu telefona" dedim bizi ilgilendirmez diyorlar :vur
Arka kapak yere düşünce kırıldı, üzerinden 1-2 ufak parça kopmalar yani sıyrılmalar oldu. Ekranın hoparlörle Nokia yazısı arasındaki siyah alandan ekrana kadar olan yerde çatlak var. Resmen parçalandı telefon :ehe

maşallah başina gelmeyen kalmamiş.

pirenuri

pirenuri

Üye
Sen 620 yi beysbol topu olarak felan mı kullanıyorsun ?

kelebekavcisi

Üye
Sen 620 yi beysbol topu olarak felan mı kullanıyorsun ?
Valla biraz öyle gibi oldu. Madalya hakettim herhalde telefon çıkar çıkmaz bu kadar hor kullanan tekimdir. Drop testlerinde bile bu kadar hasar yok :ehe

IVI-Elia

Üye

Ben biraz hor kullanıyorum ama yinede bu kadar kötü olmasını beklemezdim. 5800 da neler neler yaptım telefonun üzerinden araba bile geçti. Arka kapağın tırnakları hariç hiç çizik bile yoktu güzelim telefonda :D Bende keşke 920 alsaydım diyorum yazılımsal olarak daha iyi olurdu ama donanım olarak yine kalitesi düşük.

Evet sanki Nokia nın eski sağlamlığı yok gibi geliyor..Bu arada sen telefona ne yaptın öyle?Başına gelebilecek her turlu fiziksel sıkıntı gelmiş.