Telekinezi

Sponsorlu Bağlantılar

maxirabit

maxirabit

Üye

Video uzundur ama izlemenizi tavsiye ederim.
Mentalizm.
Düşünce gücüyle kontrol etme.
Aslında yapabiliyorum ama başıma çok ağrı giriyor.

Bir diğeride konuyla ilgili dynamo bu konuda ustalaşmış bir insadır.

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Hipnoz avi :d:

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
:ehe

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

Video uzundur ama izlemenizi tavsiye ederim.
Mentalizm.
Düşünce gücüyle kontrol etme.
Aslında yapabiliyorum ama başıma çok ağrı giriyor.

Bir diğeride konuyla ilgili dynamo bu konuda ustalaşmış bir insadır.

çok teşekkür ederim abi denizin üstünde gideni izledim bukadar olmas yemin billah azım açık :oha: diğerlerinide zamanım olunca izleyeceğim. Abi sende düşüncelerini deneyimlerini burda paylaşırsan çok mutlu olurum ... :)

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
internetim yavaş izleyemiyom :vur

otostopçu

otostopçu

Üye
[video=youtube;NMvxjKFDhEA]http://www.youtube.com/watch?v=NMvxjKFDhEA[/video]

doctorrr

doctorrr

Üye
ee yyuuuhhh ama artık

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

Telefonumun başına böyle birşey gelse:D
Allahım yarabbim sen aklıma mukayyet ol. Şimdi delircem bunlar ne yaw ohoooo adam neler yapıyor ya :oha:

maxirabit

maxirabit

Üye

çok teşekkür ederim abi denizin üstünde gideni izledim bukadar olmas yemin billah azım açık :oha: diğerlerinide zamanım olunca izleyeceğim. Abi sende düşüncelerini deneyimlerini burda paylaşırsan çok mutlu olurum ... :)
Ne demek kardeşim daha geçen burada bir üyede denemiştim,anlatınca nasıl yani dedi:D
Aslında işin özü şu beynini iyi bir şekilde kontrol etmen lazım ama dediğim gibi yoğunlaşma bölümünde başına ağrı girmeye başlıyor:)

msy2017

msy2017

Üye
bu videolar kesin gerçek mi yani mesela denizde yürümek için bir sistem filan kurulmuş olabilir aslında.

Astrosman

Astrosman

Üye
Profilimdede yazıyo. Sihirbazlık yaptığım dönemde çok yaptım ama zararları olabiliyor.. Sonradan baş ağrıları geçirdim ben.. Şunu söylemem gerekirki 5.sınıftan itibaren sihirbazlığa başladım.. 7.sınıfta telekineze başlamıştım. 1sene boyunca uğraştım taki su bardağını sofrada kırıp perderin enseye iyi bi tokat çakması ile evde bırakmıştım. Liseye başlayınca devam etmiştim(kızlara hava olsun diye):ehe lisedeki ilk gösterimde o kadar heyecanı hiç duymamıştım.. Öğretmenler odasına aldılar beni müdür filan... Masaya bir kitap koydular orta bir sayfa açtılar. Dediki müdür şu sayfaları tek tek aç dediler..neyse hiçbir yerden rüzgar gelmeyecek şekilde sandalyeye oturdum. Telekinezi uyguluyorum o tek sayfa kalktı havaya geri yattı müdürün yüzünü görmeniz lazımdı.. Sonra okulda yaptım birşeyler taki lise 4.ün ilk dönemini ilk günleri arkadaşların gazına gelip kızın eteğini kaldıracaktım. Avluda ayakta duran kızı düşüyorum rüzgarsiz günlerdi tabi baya kaldırdım. O anda müdür yardımcısı beni gördü bizimkilerde ispiyonlayınca artık telekinezi bırakmam gerekti.. Ondan beri yapmıyorum.

- - - Eklendi - - -

bu videolar kesin gerçek mi yani mesela denizde yürümek için bir sistem filan kurulmuş olabilir aslında.

altta camdan yapılmış yürümek için bi yer var..

Preloader

Preloader

Üye
ben psi whell ve pyrokinezi yapabiliyorum.İsterseniz bu foruma bi bakın

maxirabit

maxirabit

Üye
Bot nasıl oraya yanaşıyor onu geçtim 2 tane ondan öncesinde birşey geçiyor o sistem olsa o fiberler takılmaz mı:)

maxirabit

maxirabit

Üye
[video=youtube;dut-gmYCuyY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dut-gmYCuyY#![/video]

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

Ne demek kardeşim daha geçen burada bir üyede denemiştim,anlatınca nasıl yani dedi:D
Aslında işin özü şu beynini iyi bir şekilde kontrol etmen lazım ama dediğim gibi yoğunlaşma bölümünde başına ağrı girmeye başlıyor:)
şuan zamanım yok inşallah bidahaki haftasonu sizden geniş bilgiler alacam saolun. Yalnız bu akşamdan itibaren etrafa bakış açım değişti. Artık dünyaya daha değişik bakıyorum...