Telekinezi

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye

yaw abi bırak şimdi sen amerikayı ya. Şu astral seyahati çok feci sardım kafayımı yiyorum yoksa bunlar gerçekmi ??? : DADSDa dASDEWRfdsc???

aslanım geç bunları kafanı karıştırma herşeyin mantıklı bi açıklaması var amma bunda mantık olmadığından açıklama da yok.

larten123

larten123

Üye

abi astral seyahata baktım psikolojim bozuldu ya. Ruhun ayrılıyormuş bedeninden etrafta geziyormuşsun. Nasıl oluyor bana öyle bişey olsa korkudan altıma yapardım :bilmm

- - - Eklendi - - -

Yaw astral seyahate çok tırstım o nedir öyle ya...

- - - Eklendi - - -

Bazı arkadaşlarımda aynı şeyi söylüyor . Deneyen 1 -2 tane varmış ama kafa ağrıtıyormuş....

astral seyahat çok kötü bir şey kardeşim ben denedim vücudumda titremeler oldu sanki havaya yükseliyordum korktum korktugum için de bozuldu daha da denemedim

doctorrr

doctorrr

Üye
:kop: yaa hafız o değilde benim migren ağrılarım tuttuğunda alkol almış gibi saçmalıyorum sendeliyorum gerzek gerzek konuşuyorum bi' ara tutmuştu rezil oldum :d:

larten123

larten123

Üye
lucid rüyayı yapamıyorum zaten doğru düzgün rüya gördüğümü de hatırlamıyorum :bilmm

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
astral seyahat çok kötü bir şey kardeşim ben denedim vücudumda titremeler oldu sanki havaya yükseliyordum korktum korktugum için de bozuldu daha da denemedim
ya bakın diğer forumlardada böyle yazanlar vardı. Ben hiçbirine inanmadım geldim size sordum. neden size sordum çünkü burdaki insanların bana GERÇEK cevap vereceklerine inandım. Lütfen bak sadece laf olsun diye söylüyosan hakkımı helal etmiyorum abi. Gerçekten oldumu? Kardeşimle bana oldu. Yani oldu derken şöyle söyleyeyim. Ya rüyadır yada başka bişeydir bilemem ama yataktan kalkıpta kendimi izlediğim 2- 3 kere oldu. Kardeşimede oldu birbirimize anlattık hatta. Bu astral seyahatmidir ? Bide 1 - 2 sene önce bazu rüyalarımı kontrol edebiliyordum. Bu nedir bide bunu sorayım ? Ben yalan atmadığıma YEMİN EDERİM... Size güvendiğim için soruyorum lütfen doğru cevaplar verin yalvarıyorum bakın....

otostopçu

otostopçu

Üye
lucidden astrale geçmek daha kolay ben 1-2 kez başardım

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

aslanım geç bunları kafanı karıştırma herşeyin mantıklı bi açıklaması var amma bunda mantık olmadığından açıklama da yok.
Ama abi bana bunlara benzer şeyler oldu o yüzden soruyorum. Arada garip şeyler oluyor. Birkere ananemim eski evinde izmitteki evinde tuvalette elimi yüzümü yıkadıktan sonra 1 saniyelik kendimden geçtim o sırada sanki evin dışına çıkmışımda kendimi izliyomuşum gibi oldu. Bana böyle garip şeyler oluyor. Mesela çok ciddiyim bazen insanlara 30 dklık yok 10 dk gibi gelebilir değilmi ? Bana 5 saaatlik ankara yolu 1 saat gibi gelmişti. Böyle çok var ama şimdi hatırladıklarımı yaşıyorum. Şu kendimden çıkıpta kendimi izlediğim 1 veya 2 kere hem kardeşime hem bana oldu. ...

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
siz bana inanmıyonuz mu :(

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
larten123

larten123

Üye

ya bakın diğer forumlardada böyle yazanlar vardı. Ben hiçbirine inanmadım geldim size sordum. neden size sordum çünkü burdaki insanların bana GERÇEK cevap vereceklerine inandım. Lütfen bak sadece laf olsun diye söylüyosan hakkımı helal etmiyorum abi. Gerçekten oldumu? Kardeşimle bana oldu. Yani oldu derken şöyle söyleyeyim. Ya rüyadır yada başka bişeydir bilemem ama yataktan kalkıpta kendimi izlediğim 2- 3 kere oldu. Kardeşimede oldu birbirimize anlattık hatta. Bu astral seyahatmidir ? Bide 1 - 2 sene önce bazu rüyalarımı kontrol edebiliyordum. Bu nedir bide bunu sorayım ? Ben yalan atmadığıma YEMİN EDERİM... Size güvendiğim için soruyorum lütfen doğru cevaplar verin yalvarıyorum bakın....

kardeşim gerçekten yalan söylemiyorum sana ve kardeşine olan durduk yere mi oldu bir yerde durup başka bi şeye mi odaklanıyordunuz? Rüyanı kontrol etmişsin işte o lucid dream yani lucid rüya ben rüya göremediğim için yapamıyorum ciddiyim ben kardeşim yalan söylemiyorum

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
doctorrr

doctorrr

Üye
:allalla: :blink: :zong: abiler ben ertesi günkü yaşayacağımı bazen rüyalarımda görüyorum nedir?

otostopçu

otostopçu

Üye

rüyanı kontrol etmek lucid dreaming ama astral bir anda olmaz baya çalışmak gerekiyor o ya rüyandı fazla kafana taktın oda bilinç altına işledi yada yavaş yavaş fıttırıcan :zuhaha:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim gerçekten yalan söylemiyorum sana ve kardeşine olan durduk yere mi oldu bir yerde durup başka bi şeye mi odaklanıyordunuz? Rüyanı kontrol etmişsin işte o lucid dream yani lucid rüya ben rüya göremediğim için yapamıyorum ciddiyim ben kardeşim yalan söylemiyorum
Hayır .Ben uyumuştum. Uyuduktan biraz sonra (tabi uyuduktan sonra zaman kavramı kalmıyorda) kendimi kendi odamın bir köşesinden izliyordum. Yatakta uyuyordum ve geceydi. Aynı nasıl yattıysam öyleydi. Rüya sırasında (yada o an ne anı oluyorsa) korkuya kapılmamıştım çünkü beynim tertemiz ve düşüncesiz hissediyordum. ama rüyadan uyanınca büyük bi korkuya kapıldım. Aynısı kardeşimede oldu. Benden 1 hafta sonra veya 1 sene sonra bilmiyorum ama onada oldu. Sordum daha demin daha ben söylemeden söyledi bana böyle oldu diye. Açıklarmısın abi ?

otostopçu

otostopçu

Üye
BEN NEDEN TAKILMIYIRUM BURDA :hmmm m

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

rüyanı kontrol etmek lucid dreaming ama astral bir anda olmaz baya çalışmak gerekiyor o ya rüyandı fazla kafana taktın oda bilinç altına işledi yada yavaş yavaş fıttırıcan :zuhaha:

Hayır onları olurken 1-2 sene önceydi ve ne telekinazi nede astral hiçbişeyden haberim yoktu. bu kavramları şu 2 saat içinde yeni yeni duyuyorum....