Telekinezi

Sponsorlu Bağlantılar

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
infernoda bomba atılır

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
yerinde olsam şikayet ederdim ismail :D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim o bence astral seyahat değildi sen uyumuşsun rüya görmüşsün astral seyahatte vücuttan ruh ayrılınca ne istersen o oluyor mesela filan yerde olmak istiyorsan orda oluyorsun sen rüya görmüşsün astral seyahatin metodları var durduk yere olmaz ama ben kendimi o zaman çok farklı hissetmiştim havaya yükseliyordum internetten bakmıştım karıncalanmalar yükseğe çıkma hissi filan astral seyhatin başladığını gösteriyormuş panik yapmıştım bozulmuştu bi not daha farklı boyutta oldugun için görülmeyen varlıkları da görebiliyormuşsun...

Valla bilmiyorum abi. 1 saat önce kafamı yastığa dayayıp tavana doğru gözlerimi kapadım. 5 saniye durdum dimi diye sordum kardeşime şakamı ypaıyon abi 1 saniye oldu olmadı dedi. Vallahi billahi ciddiyim abi bana bişelermi oluyor noluyor.. :s

- - - Eklendi - - -

:sirit:

otostopçu

otostopçu

Üye
kardeşim o bence astral seyahat değildi sen uyumuşsun rüya görmüşsün astral seyahatte vücuttan ruh ayrılınca ne istersen o oluyor mesela filan yerde olmak istiyorsan orda oluyorsun sen rüya görmüşsün astral seyahatin metodları var durduk yere olmaz ama ben kendimi o zaman çok farklı hissetmiştim havaya yükseliyordum internetten bakmıştım karıncalanmalar yükseğe çıkma hissi filan astral seyhatin başladığını gösteriyormuş panik yapmıştım bozulmuştu bi not daha farklı boyutta oldugun için görülmeyen varlıkları da görebiliyormuşsun...

evet 3 harfliler gözüküyormuş @.doktor

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
hadi abiler Cs akalım

larten123

larten123

Üye
konuyu cıvıtmakta başarılı oldunuz teşekkürler :zzz:

• Beğen
Tepkiler: HacKLess
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
:kac:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
konuyu cıvıtmakta başarılı oldunuz teşekkürler :zzz:
abi takılsın onlar ya benden izin aldılar boş ver :) İstersen biz konuşalım. Şuan konuşmak harbiden çok istiyorum bi yandanda kardeşime söz vermiştim csde milleti dağıtıcaz diye o çağırıyor. Önemli bişey varsa söylermisin abi rica ediyorum senle yarın felanda konuşmak istiyorum. :)

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
İp ver Half Life'dan adam çağıralım

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
İp ver Half Life'dan adam çağıralım
Hacı ip veremem kardeşimle ben zaten karşıda 6 kişiyle dalga geçebiliyoruz. Kardeşim bendende güzel oynıyor (Ben eğittim :sirit:) Ben zaten süper oynuyorum :D Düşün yani...

otostopçu

otostopçu

Üye

abi takılsın onlar ya benden izin aldılar boş ver :) İstersen biz konuşalım. Şuan konuşmak harbiden çok istiyorum bi yandanda kardeşime söz vermiştim csde milleti dağıtıcaz diye o çağırıyor. Önemli bişey varsa söylermisin abi rica ediyorum senle yarın felanda konuşmak istiyorum. :)

biz gene burdayız olmadı pm ile rahatsız ederiz :ehe

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye

Hacı ip veremem kardeşimle ben zaten karşıda 6 kişiyle dalga geçebiliyoruz. Kardeşim bendende güzel oynıyor (Ben eğittim :sirit:) Ben zaten süper oynuyorum :D Düşün yani...

Çok sıkılıyom :( biraz oyun iyi gelirdi biraz hs yemek güzel olurdu :(