Telekinezi

Sponsorlu Bağlantılar

SheFy

SheFy

Üye
Ben dokunmadan bardaktaki suyu hareket ettirebiliyorum üflüyosun dalgalanıyo su :D Bir kere denedim ama cidden kağıtta kağıdı havaya kaldırmış gibi oldum ama göz yamışmasıda olabilir cumartesi yarım saat falan kafa yormuştum anneme falan dedim inanmadı bende bıraktım :D

lolo reis naptin ya :ehe

jackalmami

jackalmami

Üye
Ben de kulaklarımı oynatabiliyorum ama bunun telekineziyle ne alakası var ki? Hatta ritim bile tutturabiliyorum. Sırasıyla, beraber falan :cool
Hiç unutmam 1 Mart 2005'te başlamıştım kulağımı oynatmaya. O zamana kadar çok uğraşmıştım oynatmak için, abimin evde attığı havalar yüzünden. Bir türlü oynatamıyordum ama bir sabah ranzadan düşerken, istemdışı oynadı. O gün bugündür, oynatabiliyorum... Da bunun Telekineziyle olan alakasını çözemedim :hmmm

lolaman

lolaman

Üye
Ben de kulaklarımı oynatabiliyorum ama bunun telekineziyle ne alakası var ki? Hatta ritim bile tutturabiliyorum. Sırasıyla, beraber falan :cool
Hiç unutmam 1 Mart 2005'te başlamıştım kulağımı oynatmaya. O zamana kadar çok uğraşmıştım oynatmak için, abimin evde attığı havalar yüzünden. Bir türlü oynatamıyordum ama bir sabah ranzadan düşerken, istemdışı oynadı. O gün bugündür, oynatabiliyorum... Da bunun Telekineziyle olan alakasını çözemedim :hmmm
Ranzadan düşerken :d: (h)

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
İsmail hala uğraşıyor musun telekineziye? :)

Baslamadan biraktim. Cok pis ve tehlikeli bu isler. Hayatta yapilacal cok sey var. Ruhlar alemi felan ugrasamam bunlarla. Sende kafani yorma bence Alev. Ugrastim dedin ya psikolojini bozmaya degmez :)

man20

man20

Üye

Baslamadan biraktim. Cok pis ve tehlikeli bu isler. Hayatta yapilacal cok sey var. Ruhlar alemi felan ugrasamam bunlarla. Sende kafani yorma bence Alev. Ugrastim dedin ya psikolojini bozmaya degmez :)

aynen :oke:

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

En iyisini yapmışsın boşver :ehe

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya bi ara kafayı yemeye basladım direk bıraktım. Cok cok kotu bise. Ama icimdeki merak asla gitmez...

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Yok ya bi ara kafayı yemeye basladım direk bıraktım. Cok cok kotu bise. Ama icimdeki merak asla gitmez...
Kafayı yicek birşey yok da sen yine de uğraşma senin için daha önemli şeyler vardır :ok2:

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

Kafayı yicek birşey yok da sen yine de uğraşma senin için daha önemli şeyler vardır :ok2:

Var var. İcimde olanlari bi doksem , eskiden yasadiklarimi bi anlatsam sende delirirsin abi. Bak telekineziyi ogrendigim gece son 1 senede dusunmedigim kadar sey dusundum. O gece aklimda oyle bi dusunce haritasi olustuki akillara sigmaz. Aklimdan saniye icinde neler geciyodu. İyi degil bu isler eninde sonunda delirirsin...

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye

Var var. İcimde olanlari bi doksem , eskiden yasadiklarimi bi anlatsam sende delirirsin abi. Bak telekineziyi ogrendigim gece son 1 senede dusunmedigim kadar sey dusundum. O gece aklimda oyle bi dusunce haritasi olustuki akillara sigmaz. Aklimdan saniye icinde neler geciyodu. İyi degil bu isler eninde sonunda delirirsin...
Zaten bu tür şeylerle uğraşan normal insanlar değil bilirsin görmüşsündür hal ve hareketleri tavır ve davranışları biraz gariptir normal insanlara göre :)

Astrosman

Astrosman

Üye
Profilimdede yazıyo. Sihirbazlık yaptığım dönemde çok yaptım ama zararları olabiliyor.. Sonradan baş ağrıları geçirdim ben.. Şunu söylemem gerekirki 5.sınıftan itibaren sihirbazlığa başladım.. 7.sınıfta telekineze başlamıştım. 1sene boyunca uğraştım taki su bardağını sofrada kırıp perderin enseye iyi bi tokat çakması ile evde bırakmıştım. Liseye başlayınca devam etmiştim(kızlara hava olsun diye):ehe lisedeki ilk gösterimde o kadar heyecanı hiç duymamıştım.. Öğretmenler odasına aldılar beni müdür filan... Masaya bir kitap koydular orta bir sayfa açtılar. Dediki müdür şu sayfaları tek tek aç dediler..neyse hiçbir yerden rüzgar gelmeyecek şekilde sandalyeye oturdum. Telekinezi uyguluyorum o tek sayfa kalktı havaya geri yattı müdürün yüzünü görmeniz lazımdı.. Sonra okulda yaptım birşeyler taki lise 4.ün ilk dönemini ilk günleri arkadaşların gazına gelip kızın eteğini kaldıracaktım. Avluda ayakta duran kızı düşüyorum rüzgarsiz günlerdi tabi baya kaldırdım. O anda müdür yardımcısı beni gördü bizimkilerde ispiyonlayınca artık telekinezi bırakmam gerekti.. Ondan beri yapmıyorum.

sen bizim lisedeki oğlan değilmiydin?

Astrosman

Astrosman

Üye

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
Astrosman

Astrosman

Üye

Telekinezi yuzunden degilmi ?

evet bu yüzden... Lised e yapılmamış şeylere karışınca işlerin çığrından çıktı.. Disiplini görmedik biz. Ama bu telekinez belasi benim peşimi bırakmadı.. Baş ağrıları çektiğim o sene okulu bırakmayı dahi düşündüm çocuk yaşta..

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
evet bu yüzden... Lised e yapılmamış şeylere karışınca işlerin çığrından çıktı.. Disiplini görmedik biz. Ama bu telekinez belasi benim peşimi bırakmadı.. Baş ağrıları çektiğim o sene okulu bırakmayı dahi düşündüm çocuk yaşta..

Kötü bi durummus. Simdi nasılsın peki iyisindir insallah?

Birde telekineziye nasil basladin daha ilk gorusunde ilk denemende hemen psi wheelmi yaptin ne yaptin ???

Astrosman

Astrosman

Üye

Kötü bi durummus. Simdi nasılsın peki iyisindir insallah?

Birde telekineziye nasil basladin daha ilk gorusunde ilk denemende hemen psi wheelmi yaptin ne yaptin ???

ALLAHA şükür iyiym.. O dediğini bilmiyorum ki. Ben şöyle başladım. Yani o yıllar çok sihirbazları izledim tanıştım. Felan.. Ben sadece o cisme odaklanma kendinin bir parçası bi organı gibi hissetme ile başladım. Ilk gün de olacak şey değil.. Aylarını günleri haftalarını saatlerini dakikalarını vermem gerek.. Ben hergün yarım saat yapardım.. Haftalar geçince zamanı arttırdim.. Daha sonra cismi yöneltim. Ilk başta kendim hayal görüyorum sanardim taki kuzen beni uzaktan izleyip görüne kadar. Benim içime 3 harfli girdi sanmış garip :D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
ALLAHA şükür iyiym.. O dediğini bilmiyorum ki. Ben şöyle başladım. Yani o yıllar çok sihirbazları izledim tanıştım. Felan.. Ben sadece o cisme odaklanma kendinin bir parçası bi organı gibi hissetme ile başladım. Ilk gün de olacak şey değil.. Aylarını günleri haftalarını saatlerini dakikalarını vermem gerek.. Ben hergün yarım saat yapardım.. Haftalar geçince zamanı arttırdim.. Daha sonra cismi yöneltim. Ilk başta kendim hayal görüyorum sanardim taki kuzen beni uzaktan izleyip görüne kadar. Benim içime 3 harfli girdi sanmış garip :D
Nasıl oluyor bu is anlamadım gitti... :oha: kendi organimiz gibi dusunucez bukadarmi? Cidden oluyormu? Ben oyle dusunurken hicbisey hissetmiyorim ??

- - - Eklendi - - -

Bide devamli sekilde elinden elektrik cikip kagidi itiyor gibi hisset diyolar o dahami etkili ?