Telekinezi

Sponsorlu Bağlantılar

maxirabit

maxirabit

Üye

şuan zamanım yok inşallah bidahaki haftasonu sizden geniş bilgiler alacam saolun. Yalnız bu akşamdan itibaren etrafa bakış açım değişti. Artık dünyaya daha değişik bakıyorum...
Normaldir bende de öyle oluyor:D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
[video=youtube;dut-gmYCuyY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dut-gmYCuyY#![/video]
abi bu nedir inmidir cinmidir herşeyi anladık adamın albümündeki gözlüğü nasıl çekti yukarı bu nedir nabıyor yaw :s

• Beğen
Tepkiler: maxirabit

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
maxirabit

maxirabit

Üye

bide çinli bi adam vardı camdan elini geçirip kızlarımı ne elliyodu :D Abi cidden bunlar nasıl oluyor açıkla yaw. Sen neler yapabiliyorsun kaşık bükme vs ?
Ben o değilde konuşmasa bile soru sorarak ne demek istediğini anlıyabiliyorum ama bu olay karışık birde o anda ne yaptığını yada daha önce ne yapmış olabilceğini tahmin ediyorum.Bazı kişilerde görmediğim halde oturuş şekli yakınında neler olduğunu vs saymışlığım var ama sonra senden korkuyorlar:D

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

Ben o değilde konuşmasa bile soru sorarak ne demek istediğini anlıyabiliyorum ama bu olay karışık birde o anda ne yaptığını yada daha önce ne yapmış olabilceğini tahmin ediyorum.Bazı kişilerde görmediğim halde oturuş şekli yakınında neler olduğunu vs saymışlığım var ama sonra senden korkuyorlar:D
aman abi bnce çok korkutma milleti arkadaşın felan kalmaz :D

maxirabit

maxirabit

Üye

aman abi bnce çok korkutma milleti arkadaşın felan kalmaz :D
:eheKorkutmak değilde bazen çok işine yaradığı yerler oluyor:naughty:
Gözler dilin aynasıdır derler ya işte onda fazlasıyla anlaşılıyor bu konu:D

SheFy

SheFy

Üye
evet gerçekten bunlar var yapamıyorum ama yapan bi arkadaşım vardı dersanede gözümüzün önünde anahtar eğdi. Aklımızdan sayı tutuyorduk biliyordu. Ama genelde bu işlerle uğraştıktan sonr büyüye merak salıyorlar bazıları Allah'ı inkar,ediyorlar. İlluminati ye tapıyorlar. Ama genelleme yapmayayım. Herkes değil. Bazıları tam aksine iyice Allaha ibadet ediyor. Bak burdan daha detaylı öğrenebilirsin www​.spatyom.com

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Ben rüzgarsız ortamda iyne üzerindeki kağdı istediğim yöne hareket ettirdim.Ama odaklanmak gerekiyor.

man20

man20

Üye
2 sene önce böle şeylere çok merak sarmıştım. Araştırma filanda yapmıştım. Nasıl yapılır, nasıl edilir diye lakin kulağımı oynatmaktan başka birşey yapamadım :D

maxirabit

maxirabit

Üye
2 sene önce böle şeylere çok merak sarmıştım. Araştırma filanda yapmıştım. Nasıl yapılır, nasıl edilir diye lakin kulağımı oynatmaktan başka birşey yapamadım :D
0:47:D

man20

man20

Üye

0:47:D

kaçıncı saniyede oynattığını söylemeseydin bulamazdım valla. Çünkü mobilden izlediğim için belli olmuo. Nokia'nın kendi tarayıcısında izledim çünkü görüntü net olsun diye. Gördüm ama çok az oynatıyor nerdeyse oynattığı belli bile olmuyor. Ben daha çok oynatıyorum :)

maxirabit

maxirabit

Üye
kaçıncı saniyede oynattığını söylemeseydin bulamazdım valla. Çünkü mobilden izlediğim için belli olmuo. Nokia'nın kendi tarayıcısında izledim çünkü görüntü net olsun diye. Gördüm ama çok az oynatıyor nerdeyse oynattığı belli bile olmuyor. Ben daha çok oynatıyorum :)

Murat cemcir mi sen mi diye yarışma mı yapsak:D

maxirabit

maxirabit

Üye
olur :D istanbula geldiğinde bul murat cemcir'i :)
Ahmet zaten antalyadan dı arada gördüğüm oluyordu da,istanbulda işim gücüm yok bide onların peşinde koşamam atarım kendimi kız arkadaşımın kollarının arasına sonra zaten dünyayla bağım kesilir:)

man20

man20

Üye

Ahmet zaten antalyadan dı arada gördüğüm oluyordu da,istanbulda işim gücüm yok bide onların peşinde koşamam atarım kendimi kız arkadaşımın kollarının arasına sonra zaten dünyayla bağım kesilir:)

ahmet kim ya? :D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi

İnanç meselesi :D

- - - Eklendi - - -

evet gerçekten bunlar var yapamıyorum ama yapan bi arkadaşım vardı dersanede gözümüzün önünde anahtar eğdi. Aklımızdan sayı tutuyorduk biliyordu. Ama genelde bu işlerle uğraştıktan sonr büyüye merak salıyorlar bazıları Allah'ı inkar,ediyorlar. İlluminati ye tapıyorlar. Ama genelleme yapmayayım. Herkes değil. Bazıları tam aksine iyice Allaha ibadet ediyor. Bak burdan daha detaylı öğrenebilirsin www​.spatyom.com
Aynen dedigin gibi :)

man20

man20

Üye
İsmail hala uğraşıyor musun telekineziye? :)

lolaman

lolaman

Üye
Ben dokunmadan bardaktaki suyu hareket ettirebiliyorum üflüyosun dalgalanıyo su :D Bir kere denedim ama cidden kağıtta kağıdı havaya kaldırmış gibi oldum ama göz yamışmasıda olabilir cumartesi yarım saat falan kafa yormuştum anneme falan dedim inanmadı bende bıraktım :D