Telefonumu Satıyorum, Yeni Cihaz Alıyorum.. Ancak!

Sponsorlu Bağlantılar

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumu Satıyorum, Yeni Cihaz Alıyorum.. Ancak!
Merhaba, HTC Sensetion kullanıyorum bunu ikinci el olarak 300TL'ye almıştım. 400TL'ye alıcı buldum. Bu cihazı 400TL'ye verirsem acaba aynı değerde bir telefon bulabilirmiyim? 400TL'ye bulabileceğim en güzel cihazları bana söyleyebilirmisiniz?

Ayrıca, düşünüyorum acaba 400TL'ye versem üstüne 700-750TL'ye yakın para eklesem kendime daha üstün bir cihaz almalımıyım diye. Note 3'ün fiyatı ne olacak? Ayrıca HTC One de uygun olabilirmi? Bunların ikinci el olarak alsam kötümü olur? İOS işletim sistemli cihaz alırsam Android'e göre ne kaybederim?

Cevapları verirseniz çok sevinirim.

Adilx05

Adilx05

Üye
Bence Sıfır S3 Alınır Üzerine Para Koycaksan :oke:

Hasand.

Hasand.

Üye
BENCE S3 al hızlı cevık guzel bır telefon:oke: . İOS zahmetli bir sistem ben ios tercıhım degildir:kotu:

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
kardeş 750 koysan nexus 4 alırsın y a da ıkıncı el 4s alırsın daha stabıl olup bagımlı olursun(arayuze falan)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
700 750 daha ekle nexus 4 al derim dostum. ama tabi düşündüğün one ı da önereblirim imkanın varsa bizzat kullanıcısı olarak
:oke:

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
iosa gecerek stability be hiz kazanirsin :)

Invoke

Invoke

Üye
400 bulabileceğin güzel sıfır cihaz yok. 300e aldığın cihazı 400e satmak güzel iş :D
Para ekliyorsan üzerine Note2 ya da Nexus 4 seçeneklerin arasında olsun.
Note 3 Türkiyede en aşağı* 2100filan olur.

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hikayem çok farklı. 5800 aldım ilk çıktığında 750TL'ye. Sonra onu N95 + 300TL ile değiştirdim. N95'i 500TL ye sattım. Zamanında..
Telefonsuz kaldığımda amcam bana T20 hediye etti. Kullandıktan sonra 200'e sattım. 250'ye N8 aldım. 400'e sattım. 450'ye HTC Flyer 510E aldım, 650TL'ye sattım :) 300'e bu Sensetion'u aldım ve 400'e satıyorum :)

Başka ne önerebilirsiniz?
Sanırım üstüne para ekleyip Note 2 alacağım 2. el

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Telefon hikayem çok farklı. 5800 aldım ilk çıktığında 750TL'ye. Sonra onu N95 + 300TL ile değiştirdim. N95'i 500TL ye sattım. Zamanında..
Telefonsuz kaldığımda amcam bana T20 hediye etti. Kullandıktan sonra 200'e sattım. 250'ye N8 aldım. 400'e sattım. 450'ye HTC Flyer 510E aldım, 650TL'ye sattım :) 300'e bu Sensetion'u aldım ve 400'e satıyorum :)

Başka ne önerebilirsiniz?
Sanırım üstüne para ekleyip Note 2 alacağım 2. el

vay be tam ticaret adamıymışsn :)
Atrix satıyorum ilgilenirsen satayım :)

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeşim ya internette bayaa araştırdım sanırım 2. EL NOTE 2 alacağım.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sen bence alım satıma devam et kardeş sıfır alma zarar edersin :D

alyuz41

alyuz41

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ya ben telefon alım satım işinde gerçekten iyi para kazandım :)

fk555897

fk555897

Üye
Note 3 2000 TL civarında bir fiyattan satışa çıkacak. O fiyatlara Nexus 4 alabilirsin 0 olarak.

foreverthe

foreverthe

Üye
Note 2 al seni uçurur o zaten :ehe Hayırlı olsun şimdiden

Üst Alt