MaxiRehber - Mobil GPUlar

Sponsorlu Bağlantılar

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Adreno 305 gpu ve snapdragon 400 islemci nasıl olur moto g

nokia 603

Üye
bence guzel performans verir arkadasimin t50 sinde asphalt 8 en yuksek ayarda kasma yapmiyor ayni ekran donanim

Hodor

Üye
gpu mpu boş iş lumiya hepsini kendi yapıyor kullanıvıyı uğraştırmıyor

nokia 603

Üye
hocam mali t628 1080p performansi nasil olur

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Mali 450 MP kullanıyom discovery2 güzel

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
Nirvana92

Nirvana92

Üye
bu konuyu guncellesek iyi olur

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Çoğu gpu yazmıyor mesela malinin 450 leri

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
    Konu Sahibi
şu sıralar giremiyorum ama en kısa zamanda inşallah

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
Cross.FireX

Cross.FireX

Üye
Adreno 225 mi yoksa 305 mi 720p de daha iyi oyun oynatır.

reflex

reflex

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Cross.FireX
hasim38

hasim38

Üye
Şimdi forumda bazı şeyler okudum kafam karıştı bazıları adreno 305 adreno 225 den kötü diyor burada muazzam guce sahip diyor lumia 735 sahibiyim.Esasında L925 alacaktım fakat çipset olarak iyi diye L735 aldım lütfen yardım edin boşa mı L735 aldım :(

reflex

reflex

Üye
Şimdi forumda bazı şeyler okudum kafam karıştı bazıları adreno 305 adreno 225 den kötü diyor burada muazzam guce sahip diyor lumia 735 sahibiyim.Esasında L925 alacaktım fakat çipset olarak iyi diye L735 aldım lütfen yardım edin boşa mı L735 aldım :(
305 bir tık daha önde

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Samsung’un ilk 64 Bit destekli işlemcilerinden 8 çekirdekli Exynox 5430 işlemcisine Mali-T760 oldukça güçlü bir grafik birimi eşlik etmekte.
Ben de mali t-760 lı alpha hakkında tam bilgi sahibi olmadan aceleyle almıştım ama iyi ki almışım. Şimdiye kadar kasmayan, donmayan veya uygulamadan atmayan samsung görmemiştim. Tabi bunda en büyük sebep sadece hd olan ekranı.
4.4.4 performansı bu;

ve 5.0.1 yükleyen arkadaşlar 53.000-55.000 arası puan alıyorlar.
Bilgi olsun diye yazıyorum, fanatik değilim. Eksileri de var elbette mesela pili gibi...

byAndroid

byAndroid

Üye
Alpha candır kardeşim

• Beğen
Tepkiler: İbrahimakinci

nokia 603

Üye
Samsung’un ilk 64 Bit destekli işlemcilerinden 8 çekirdekli Exynox 5430 işlemcisine Mali-T760 oldukça güçlü bir grafik birimi eşlik etmekte.
Ben de mali t-760 lı alpha hakkında tam bilgi sahibi olmadan aceleyle almıştım ama iyi ki almışım. Şimdiye kadar kasmayan, donmayan veya uygulamadan atmayan samsung görmemiştim. Tabi bunda en büyük sebep sadece hd olan ekranı.
4.4.4 performansı bu;

ve 5.0.1 yükleyen arkadaşlar 53.000-55.000 arası puan alıyorlar.
Bilgi olsun diye yazıyorum, fanatik değilim. Eksileri de var elbette mesela pili gibi...
m8 de 720p olsa

Üst Alt