Android Lollipop 5.0 Güncellemesi Alacak Cihazlar Listesi HTC Samsung LG Sony Ne Zaman

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Burada birsürü Android 5 romu var ingilizcen varsa rahatça anlayıp kurabilirsin. Görsel destek istersen romum ismini youtubeda cihaz ismiyle arat kurulum ve inceleme videoları vardır.

• Beğen
Tepkiler: Nirvana92

Nirvana92

Nirvana92

Üye
Burada birsürü Android 5 romu var ingilizcen varsa rahatça anlayıp kurabilirsin. Görsel destek istersen romum ismini youtubeda cihaz ismiyle arat kurulum ve inceleme videoları vardır.
Bi bakayim youtubeden de kurabilirsem kurayim nede olsa bes dortten buyuktur :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

by-pegasus

Üye

Htc lerde boot kilidimi ne onlardan yokmu ilk once kilidi acmasi gerek sanirim :)

Arda TANIR

Arda TANIR

Üye
S4 MİNİ kesinlikle almıyor. NOTE 2 daha yeni karar çıktı. Yani bekleme durumunda.

Son düzenleme:
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Note 2 de almayacak dendi.

kartal-78

Üye
merhaba arkadaşlar herkese iyi bayramlar not3 aldım yeni not 3 lolipop ne zaman gelir birde note 3 128 gb kart almayı duşunuyorum sıkıntı çıkarırmı cevap verirseniz sevinirim teşekkurler

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
merhaba arkadaşlar herkese iyi bayramlar not3 aldım yeni not 3 lolipop ne zaman gelir birde note 3 128 gb kart almayı duşunuyorum sıkıntı çıkarırmı cevap verirseniz sevinirim teşekkurler

Hayırlı olsun maksimum 64 diye biliyorum.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Galaxy S4'e Beklemedeyim Yayınlayacağız Diyorlar Ses Yok

xmustx

xmustx

Üye
Rusya romu kur hiç bekleme derim.Ben bile 6 ay önce L alan note 3'ü bekleyemedim geçen ay kurdum.S4'e kimbilir ne zamana gelir? @KinG Tornado

Death Punch

Death Punch

Üye
Note 3 e en fazla 64 gb takılabilir

andac100

Üye
a5 için ne zaman gelir sizce tahmını bir zaman dilimi var mı?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Lolipop Androidin en çok sorununu beraberinde getiren sürüm sayılır. Kıtkat ile devam edin bence.

Üst Alt