Telefonumdaki interneti bilgisayarda kullanıyorum çok yavaş videolar açılmıyor!!!

Sponsorlu Bağlantılar

hasagic27

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumdaki interneti bilgisayarda kullanıyorum çok yavaş videolar açılmıyor!!!
Baglantıyı nasıl hızlandırabiliriz telefonum 3120 classic hattım vodafone

ibocan06

ibocan06

Üye
Telefonunun 3G li. 3G çeken bir yerde 3G aktifse hızlı bir şekilde internete bağlanabilirsin.

hasagic27

Üye
    Konu Sahibi
3gli ama 3g modunu açınca hiç çekmiyo çeksede videoların açılacagını sanmıyorum

Dmw21

Üye
Onspeed gibi trafiği hızlandıran programlar kullan farkı hissedersin bn kullanıyorum ama onspeed deil

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
vodafone nun günlük veya aylık netiyse yavaş olur zaten

Dmw21

Üye
Şu adil kullanım kotası olmasa aslında en ideal ve ekonomik vodafone

wepmaster

wepmaster

Üye
arkadaşlar vodafonda her yerde çekmiyor onun için kullanmama rağmen tavsiyeetmiyorum 5-10 fazla ver başka bişe kullanın :(

hasagic27

Üye
    Konu Sahibi
Walla yaw

MrTech

MrTech

Üye
Bilgisayardan Videomu İzlemek İstiyorsun.VLC Media Player Diye Bir Program Var.Onu İndir.Explorer Adres Çubuğuna "m.youtube.com" Yaz.Vlc media Playera gel siyah ekranın ortasına gelip sağa tıkla.medya aç diye bir bölüm var.ağ aç yazar.youtubedan videoyu buldunmu linki kopyala ağ aç bölümüne yapıştır.görüntü pek net değil ama idare eder.benim aylık sınırsız cepnet internet paketim var öyle izliyorum.

hasagic27

Üye
    Konu Sahibi
O hem çok eziyetli hem izleyecegim videolar youtubede yok

MrTech

MrTech

Üye
O zaman internet download manager ile indirmek lazım.

hasagic27

Üye
    Konu Sahibi
Öylede çok geç iniyo elektrik parası tavan yapıyo

jajkal12

Üye
telefonu bilg e bagladıın ıcın öle tlfn modem yerine gecior
bide sebeke yogun sa çok yavas oluor

e.piker

e.piker

Üye
MrTech arkadaşın anlattığı yöntemi m.vuclip.com sitesinden deneyebilirsin. Şahsen o yöntemi kullanıyorum ve vuclip ten her videoyu bulabiliyorum. ( 18 videolar dahil) vuclip e girip istediğin videoyu aratıp bulduğunda açilan sayfada stream yazıyor ve yanında yeşil renkte hi yazıyor. Hi yazısına sağ tıklayıp bağlantı konumunu kopyala de ve gerisi MrTech in anlattığı gibi vlc de ağ akışı baslat deyip kopyaladığın konumu yapıştır.
Not: bağlantı konumunu kopyala seçeneği internet explorerde yoksa mozilladan yapabilirsin. Ayrıca vlc nin akış oynatma yöntemi ile tv de izleyebiliyorum. Örneğin atv yi bizzat izleyebiliyorum.

Üst Alt