Telefonumda USB şarj sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumda USB şarj sorunu.
Bende Samsung Wave var, şarjdan çıkardım usb işareti geldi ve hala şarj oluyor. Pili çıkardım falan ama hala aynı. Ne yapacağım?

fullwar

fullwar

Üye
Servise götürmenizi tavsiye ederim. Muhtemelen FW atıp geri vereceklerdir. Telefondaki herşeyi (rehber dahil) yedekleyin.

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
eğer fw atmayı biliyorsanız ml ile yada kies aracılığıyla yükleyin eğer sorun hala devam ediyorsa belki teknik sorun olabilir..aslında usb portunu nasıl kullandığına bağlı benimde başıma bir kaç kez gelmişti diğer cihazlarda...

anselmo

Üye
dostum deneme bile bende ve forumda bi kaç arkadaşta da aynısı oldu bende anakart değişti servis doğruca servise götür fw ile falan çözülmüyo ben çok denemiştim

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
SANA Bİ TAVSİYEM BİOS SİFİRLAMA İKİ ÜÇ KİŞİNİN SORUNUNU BU ŞEKİLDE ÇÖZDÜM

1. TELEFONU 1 SAAT ŞARJA TAK (TELEFONU AÇMA)
2.TELEFON KAPALI İKEN USB KABLONU PC YE TAK DAHA SONRA TELEFONUNA HIZLI Bİ ŞEKİLDE 15 DEFA HIZLI HIZLI AMA COK HIZLI Bİ ŞEKİLDE TAK CIKAR (DİKKAT ET USB GİRİŞ YERİNE ZARAR VERME)
3. DAHA SONRA TELEFONU DOWNLOAD MODE YE AL Ses kısma+ kapama tuşu + kilit
4. TELEFONU DOWNLOAD MODEYE ALDIKTAN SONRA BATARYAYI ÇIKAR VE YENİDEN TAK CİHAZI AÇ MUHTEMEL SORUN ÇÖZÜLECEKTİR

NOT: TELEFONU 4 MADDEYE KADAR SAKIN ÇALIŞTIRMA KAPALI DURSUN

SORUN ÇÖZÜLÜRSE BURAYA YAZARSIN

gecemavisi02

Üye
SANA Bİ TAVSİYEM BİOS SİFİRLAMA İKİ ÜÇ KİŞİNİN SORUNUNU BU ŞEKİLDE ÇÖZDÜM

1. TELEFONU 1 SAAT ŞARJA TAK (TELEFONU AÇMA)
2.TELEFON KAPALI İKEN USB KABLONU PC YE TAK DAHA SONRA TELEFONUNA HIZLI Bİ ŞEKİLDE 15 DEFA HIZLI HIZLI AMA COK HIZLI Bİ ŞEKİLDE TAK CIKAR (DİKKAT ET USB GİRİŞ YERİNE ZARAR VERME)
3. DAHA SONRA TELEFONU DOWNLOAD MODE YE AL Ses kısma+ kapama tuşu + kilit
4. TELEFONU DOWNLOAD MODEYE ALDIKTAN SONRA BATARYAYI ÇIKAR VE YENİDEN TAK CİHAZI AÇ MUHTEMEL SORUN ÇÖZÜLECEKTİR

NOT: TELEFONU 4 MADDEYE KADAR SAKIN ÇALIŞTIRMA KAPALI DURSUN

SORUN ÇÖZÜLÜRSE BURAYA YAZARSIN
kardeş download moduna nasıl geçiliyor lütfen yardım