Telefonum Evrim Geçirdi !

• 23 Eylül 2012
  • 3875 Okunma
  • 54 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hadi Ateist'ler bunuda açıklayın :ehe

< Resmi açmak için tıklayın >

:evet:Arkadaşlar demin farkettim Ram miktarı kendiliğinden artmış 826 MB olmuş, normalde 779 MB'ttı anlamadım gitti

Darvin'e inanmaya başladım :ehe (Darvin kısmı şakadır :ehe)

Yazan: avcitalip
  2. Ram sıkıştırma mı?

3. Veya kernel?

4. Hayır, kendiliğinden oldu :)

5. Siyah kernel yüklü sadece ama kernel attigimda da 779 MB ram vardı :allallah:

6. Bende de öyle de ondan sordum cm9.1. Swap özelliğinden mi acaba

7. hayır,orijinal rom

cm9 yükledik ama ondan sonra tekrar orijinal rom'a döndüm ve döndüğümde de 779 MB'ram gösteriyordu hatta daha düne kadarda öyleydi bu gün deniz kenarına pikniğe gidiyoruz diye telefonu yanıma almadım bilgisayara bağladım ve bıraktım akşam geldiğimde ram kendiliğinden 826 MB olmuştu :allalla:

8. Kernelde swap diye bir seçenek var siyahkernelde.

9. Iyiden benim hafıza kartim da yok :)

10. Cikarinca da oluyor :)

11. Ama ben bir tek cm9 yüklerken dandik class numarası bile olmayan eski bir hafıza kartı takmıştım onun haricinde hiç hafıza kartida takmadim zaten cm9 u beğenmeyip orijinal roma dönmüştüm ama o zamanda 779 MB Ram vardı 826 MB işi bugün oldu sizdede oldumu bilmiyorum :)

12. İlginç ..

13. senin telefon harbi evrim geçirmiş :D

14. Anlam veremedim ama iyi oldu :eller: ram az diye şikayet ederdik :)

15. Samsung Galaxy S3 Evo :kop2:

16. 29 mb ram ne ise yararki 5800 mi kullaniyosun aonucta s3 :D

17. öyle deme Ömer Real Racing 2 oynarken Müzik Açıyordum arkadan,müziği değiştirmek için multitasking yapıyordum bir iki kere oluyordu ondan sonra oyun yeniden başlıyor ve oyunlardaki akıcılık problemi gitti sanki :)

18. Pc den ram çalmış :ehe:

19. benim s3'hırsız çıktı :ehe acaba dün samsung hesabını güncelledim bir güncelleme gelmişti,samsung hesabıyla bunun bir alakası olma ihtimali var mı ?

20. Allah Allah ilginç

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 01:29