Telefonum Evrim Geçirdi !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum Evrim Geçirdi !
Hadi Ateist'ler bunuda açıklayın :ehe

:evet:Arkadaşlar demin farkettim Ram miktarı kendiliğinden artmış 826 MB olmuş, normalde 779 MB'ttı anlamadım gitti

Darvin'e inanmaya başladım :ehe (Darvin kısmı şakadır :ehe)

TheMadness

TheMadness

Üye
Ram sıkıştırma mı?

TheMadness

TheMadness

Üye
Veya kernel?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Bende de öyle de ondan sordum cm9.1. Swap özelliğinden mi acaba

hayır,orijinal rom

cm9 yükledik ama ondan sonra tekrar orijinal rom'a döndüm ve döndüğümde de 779 MB'ram gösteriyordu hatta daha düne kadarda öyleydi bu gün deniz kenarına pikniğe gidiyoruz diye telefonu yanıma almadım bilgisayara bağladım ve bıraktım akşam geldiğimde ram kendiliğinden 826 MB olmuştu :allalla:

TheMadness

TheMadness

Üye

hayır,orijinal rom

cm9 yükledik ama ondan sonra tekrar orijinal rom'a döndüm ve döndüğümde de 779 MB'ram gösteriyordu hatta daha düne kadarda öyleydi bu gün deniz kenarına pikniğe gidiyoruz diye telefonu yanıma almadım bilgisayara bağladım ve bıraktım akşam geldiğimde ram kendiliğinden 826 MB olmuştu :allalla:

Kernelde swap diye bir seçenek var siyahkernelde.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Cikarinca da oluyor :)

Ama ben bir tek cm9 yüklerken dandik class numarası bile olmayan eski bir hafıza kartı takmıştım onun haricinde hiç hafıza kartida takmadim zaten cm9 u beğenmeyip orijinal roma dönmüştüm ama o zamanda 779 MB Ram vardı 826 MB işi bugün oldu sizdede oldumu bilmiyorum :)

serinaga

serinaga

Üye
İlginç ..

SilentOne

SilentOne

Üye
senin telefon harbi evrim geçirmiş :D

Symbianize

Symbianize

Üye
29 mb ram ne ise yararki 5800 mi kullaniyosun aonucta s3 :D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
29 mb ram ne ise yararki 5800 mi kullaniyosun aonucta s3 :D

öyle deme Ömer Real Racing 2 oynarken Müzik Açıyordum arkadan,müziği değiştirmek için multitasking yapıyordum bir iki kere oluyordu ondan sonra oyun yeniden başlıyor ve oyunlardaki akıcılık problemi gitti sanki :)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Pc den ram çalmış :ehe:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
furkan5800

furkan5800

Üye
Allah Allah ilginç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt