Telefonn seçemedimmmmmmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qwxw50

Üye
    Konu Sahibi
Telefonn seçemedimmmmmmm
Arkadaşlar 600 tl bütçem var telefon alcağım ama almışken ii bişey alıp uzun süre kullancam . İyi bir telefon önerirmisiniz aklımda atrix var ama oda yurt dışındaki bozuk mallar türkiyeye yollanıyormuş die sölüyorlar hızlıal da 550 tl onu almayı düşünüyom ısınma sorunu varmış birde

fk555897

fk555897

Üye
Atrix donanım olarak iyi bir telefon ama güncelleme desteği almayacak.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
600 tl ye alacağın telefonda oyun oynarmısın bide oynayacaksan ağır oyunlarmı yoksa hafif temple run gibi oyunlarmı oynarsın ona göre bir telefon önerelim

qwxw50

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim ağır oyunlar oynar internete çok girerim mesela gta vc modern combat 4 gibi

MrExpert

MrExpert

Üye
Atrix...

berkehan09

Üye
Samsung Galaxy Mini 2'yi öneririm.Hem ucuz (500 TL),hem oyun performansı gayet iyi

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
o zaman atrix iyidir ama cihazdan soğuduysan ucuzlamasını bekleyip 700-800 tl ye bir s3 mini al oda olmaz dersen 2.el bir s2 al onun dışında atrix de iyi bir cihaz bende heveslendim ama sonra yurtdışından bozuk mal getirdiklerini görünce ve ısınma problemi olduğunuda görünce dürüst olmak gerekirse hevesim kırıldı s4 çıkacağı için s3 mini 700 tl civarına düşer atrix olmaz dersen ve sıfır bir telefon almak istersen atrix den sonra en doğru seçim s3 mini :good:

qwxw50

Üye
    Konu Sahibi
Ya ben bu hafta alacağım atrix derim yani sıkıntı olurmu yoksa

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
valla kardeşim kullanmadığımız için bilmiyoruz teknosa gibi bir mağazada olsa gidip incelersin ama böylede telefonu beğenmez isen geri iade edemezsin ama her telefonda bir sorun vardır atrix de çabuk ısınma var onun dışında bildiğim bir sorun yok ama atrix hoşuma gitmedi bu özellikleri olan başka bir telefon istiyorum dersen 600 tl ye geçen bir telefon alırsın

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Atrix iyi cihazdır.600 TL ye alınıcak en iyi cihazlardan biridir.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
bencede atrix bu fiyata göre süper bir cihaz yurtdışındaki bozulmuş ve tamir edilmiş yani 2.el satmasalardı bende alırdım ama atrix olmaz dersen böyle bir cihaz 800 tl den aşağı bulamazsın atrix zaten 2.el sayılır onun yerine 2.el bir samsung galaxy s2 al bence ama atrix hoşuna giderse onuda alabilirsin
bak burdada incelemeleri var umarım yardımcı olmuşumdur

tapatalk

tapatalk

Üye
600 TL lük cihazda mc4

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
600ün üstüne 150 tl daha lumia 620 al güzel bi telefon alırsan pisman olmazsın

-_BuRHaN_-

-_BuRHaN_-

Üye
Atrix güzel seçim :) googlede aradım Motorola Atrix ALMAYİN diye bi yazı çıktı :D

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
bencede atrix bu fiyata göre süper bir cihaz yurtdışındaki bozulmuş ve tamir edilmiş yani 2.el satmasalardı bende alırdım ama atrix olmaz dersen böyle bir cihaz 800 tl den aşağı bulamazsın atrix zaten 2.el sayılır onun yerine 2.el bir samsung galaxy s2 al bence ama atrix hoşuna giderse onuda alabilirsin
bak burdada incelemeleri var umarım yardımcı olmuşumdur

Oha kutudan bir tek ben çıkmadım bu ne la.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
atrix ;)

MaxipmaN

Üye
ben kotu tel sanırdım inceledim de sağlam cihaz artiz ama ucuz malzemeden çalmıs olmalılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt