Maksimum 600 TL cep telefonu önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
Maksimum 600 TL cep telefonu önerisi
Selam arkadaşlar ideos x5 imi elden çıkartıp yeni bi akıllı telefon almaya karar verdim. Maksimum bütçem 600 TL civarı aklımda nokia 700 ve 603 var. Motorola atrix, live with walkman bulmak zor, l5 berbat, l7 fiyattan dolayı düşünmüyorum, istediğim özellikler şöyle:En önemlisi ses kalitesi telefonun %60 ını müzik dinlemek için kullanıcamSade, akıcı, hızlı olması önemliinternet performansı iyi olmalıbatarya performansı 2 g ile min 550 saate kadarkamera klitesi ve led flaşı önemliŞimdiden teşekkürler

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
nokia sakın alma o devir bitti alacaksan internetten atrix al.

Yada Xperia U

aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
xperia u düşündüm ama 4 gb arttırılamayan hafızası skınıtı yaratıyor, ayrıca ses ve batarya performansı nasıl?

Buğra

Buğra

Admin
atrix heryerde satılıyor bulabilirsin.Ama x5 ile atrix arasında gözle görülür bir performans farkı olacağını düşünmüyorum kağıt üzerinde fark var fakat bir dene test et ama o fiyata en iyisi atrix veya alcotel 995

aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
l7 nasıl ? veya 700

- - - Eklendi - - -

l7 nasıl ? veya 700

aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
atrix ve alcatelin piyasası yok, kimsenin bi telefoncuya gidipte alcatel varmı dediğini duymadım , atrix içinde kalitsiz malları buraya yollanıyo diyolar %10 da olsa riske girmek istemiyorum, ayrıca bunları elden çıkarmaya çalışırsam zarar ederim ki bunu x5 te anladım 550 TL ye aldığım aleti 150 TL ye satınca

DiabolicBoy

Üye
atrix ve alcatelin piyasası yok, kimsenin bi telefoncuya gidipte alcatel varmı dediğini duymadım , atrix içinde kalitsiz malları buraya yollanıyo diyolar %10 da olsa riske girmek istemiyorum, ayrıca bunları elden çıkarmaya çalışırsam zarar ederim ki bunu x5 te anladım 550 TL ye aldığım aleti 150 TL ye satınca

cok degerli arkadasım, 500 liraya alınacak telefonlar icin ikinci el fiyat duser kaygısı tasıman bence cok yalnış. 2000tl gibi fiyata alınan telefonlarda bu kaygı daha anlasılabilir. 550tl gibi fiyata atrix rakipsiz. mediamarktlarda satılıyo. dualcore cpu, 1gb ram. 4inc qhd ekran, parmakizi okuyucu. hd video ve hdmi yuva, 2000 mah batarya vs vs. yani atrix rakipsiz

Buğra

Buğra

Admin
teknosada alcotel var 399tl hemde :)
atrix hepsiburadada var 500tl

aosman61

aosman61

Üye
    Konu Sahibi
cok degerli arkadasım, 500 liraya alınacak telefonlar icin ikinci el fiyat duser kaygısı tasıman bence cok yalnış. 2000tl gibi fiyata alınan telefonlarda bu kaygı daha anlasılabilir. 550tl gibi fiyata atrix rakipsiz. mediamarktlarda satılıyo. dualcore cpu, 1gb ram. 4inc qhd ekran, parmakizi okuyucu. hd video ve hdmi yuva, 2000 mah batarya vs vs. yani atrix rakipsiz
reis önce şunu söyleyeyim öğrenciyim ve benim için 10 lira bile önemli nerdeyse, ayrıca ben kocaelide oturuyorum ve burada mediamarkt yok varsada uzaktır, internetten siparişede açıkçası daha önce yapmadığım için güvenmiyorum ve avrupada sorun çıkaran motorolalar türkiyeye yollanıyor diye duydum çook yerde, yinede saol fikir verdiğin için

berkehan09

Üye
Dostum Samsung Galaxy Mini 2 almanı tavsiye ederim,500 TL ve oyunlarda performansı müthiş

berkehan09

Üye
Samsung Galaxy Mini 2 öneririm.Fiyatı 500 TL ve oyun performansı müthiş

DiabolicBoy

Üye
reis önce şunu söyleyeyim öğrenciyim ve benim için 10 lira bile önemli nerdeyse, ayrıca ben kocaelide oturuyorum ve burada mediamarkt yok varsada uzaktır, internetten siparişede açıkçası daha önce yapmadığım için güvenmiyorum ve avrupada sorun çıkaran motorolalar türkiyeye yollanıyor diye duydum çook yerde, yinede saol fikir verdiğin için

rica ederim dostum. yardimci olabilirsem ne mutlu bana. tabi ogrenci hali zor. bizde ogrenci olduk. işte sırf buyuzden bile atrix alman mantikli. cunku ogrenci olarak senin verdigin parayla enfazla ozelligi, en ucuza alman lazim. bu da atrix te var. evet refurbished le ilgili cok soylenti var ortalikta, malesef ki bazilarida dogru. ama coğu bu soylentilerden dolayi iade edilen urunlerin tekrardan ozensizce paketlenip satılmasıyla oluyo. son gelen partilerde bu olay hic yokmus. diyorlar.ben atrixi 1 yil kadar once 940 tl almistim. su anki fiyati cok cazip. atrix'in disinda su anda en mantikli olani lumia 620, karar senin. umarım en hayırlısı olur senin icin

Polymath

Polymath

Üye
Dostum ya o fiyatlara aradığın özellikte telefon yok gibi. ikinci el düşünürsen ace 2 filan işini görür bence. Ama sıfır almak istiyorsan üstüne biraz daha koymalısın

Yunkaai

Yunkaai

Üye
En uygun L620

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Nokia Lumia 620

MaxipmaN

Üye
620 isteklerine uygun ama oyun uygulaması az bilgin olsun

Polymath

Polymath

Üye
Az mi özellik istedin:-) kamere iyi olsun flashi olsun muzik calari iyi olsun internet iyi olsun. Lumia 620 var bu ozelliklere sahip oda 700tlden asagi degil. Baskada yok o fiyata:-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt