Telefondan Apk Türkçeleştirme Ve Düzenleme

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Telefondan Apk Türkçeleştirme Ve Düzenleme
Apk Editör bizlere yazılım bilgisi gerektirmeden android uygulamalarını telefonda çok basit bir şekilde çeviri yapmamıza olanak tanıdı. Uygulamanın 1.70 versiyonu tüm string'i tek sayfada göstermeye çlıştığı özellikle çoklu dil dosyalarında bellek yetersizliğinden kapanmaya zorla gibi hatalar veriyordu. Şimdi sizlerle paylaştığım 1.80 versiyonu çeviri metnini sayfalara böldüğü için istediğiniz bütün uygulamaları sorunsuzca düzenleyebiliuorsunuz.

UYARI: Bu uyguma özel bir kodlama ile yazıldığı için üzerinde oynama yapılamıyor. Olurda Apk Editörün kendisi çevirmeye kalkışısanız bir daha cihazınıza yükleyememe gibi bir sorunla karşilaşabilirsiniz.

YÜKLEME:

Verdiğim linkteki apk'yı indirin. Yüklemeden önce telefonunuzda Apk Editörün eski bir versiyonu varsa kaldırmayı unutmayın.

FUL YAPABİLME:

İnternete bağlı bir şekilde apk editoru açın. Alta gelen reklama tıklayın. Geri gelin. Artık ful oldu. Ful yapabilmek için her defasında böyle yapmak gerekir.

Yeni Başlayanlar için:

Arkadaslar apk editör ile çeviri yapacağınız uygulamayı bulup açın. Çeviri yapacağınız apk içindeki genelde en altta bulunan resources.arsc dosyasını bulup açin. Resimde görüldüğü gibi yabancı ifadelerin altında bulunan kutucuklara Türkçe karşılıklarını yazdıktan sonra kaydedip çıkın.Uygulamanın transilate özelliği mevcuttur. Bu özelliği kullanırken bazı özel karakterlerin arasında boşluk kalmamasına dikkat edin. . % $ gibi.. Aksi halde uygulama hata verecektir.

Eğerki sdcardı görmüyorsa:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bir beğen butonuna tıklamak çok zor olmasa gerek tabiki gerçekten beğendiyseniz...

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: faruk4679, HackerCelik, holl-boy ve 20 diğerleri

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
denedin mi bunu ?

jailbroken

jailbroken

Üye
Yuklenmiyor zaten

yaren_dede

yaren_dede

Üye
yukliyebilen varmi acaba

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: piyanistkadir21
mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
sanal android 4.0.4 te yüklendi ama klasörler gözükmüyor ve doğal olarak arsc dosyası seçemiyorum

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
sanal android 4.0.4 te yüklendi ama klasörler gözükmüyor ve doğal olarak arsc dosyası seçemiyorum
Abi ben bütün çevirilerimi bu programla yapıyorum. Benim telefon biraz eski. Yeni telefonlarda program hatalı.

Quandrostr

Quandrostr

Üye
Biz bunu bulalı çok oldu ama sorunlu diye paylaşmamıştık her telefonda yüklenmiyor diye

manken42

Üye
Programı kullanıyorum ama takılmalar ve kasılmalar oluyor seri çalışmıyor sebebi nedir sizce? Kasılma yaptığı için her satırda beklemek zorunda kalıyorum. İlk kurduğumda yapmıyordu. Htc One kullanıyorum bu arada.

punisioner92

punisioner92

Üye
çok teşekkür ederim çok işime yaradı birazda ingilizcem olsaydı neyse :-) :-) :-) :-) :-)

Son düzenleme:

Siwaro63

Üye
Bendede Uygulama Yüklenmedi Hatasi Veriyordu ZipSigner programiyla imzaladim sorun ortadan kalkti...
yukliyebilen varmi acaba
Kullandığınız Cihazın Marka ve Modeli Nedir?

Siwaro63

Üye
Bu Arayüzü cok görüyordum merak ettim Teşekkürler hocam.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Anil-D

Anil-D

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Yüklemede hata alanlar önce ilk uygulamayı, sonra modlu olanını yüklesinler.
Bu arada ApkEditorü Türkçeleştirmesi yapıldı.

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Link yenilendi. Hatalar giderildi.

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellendi.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede