telefonda oyun oynamayı seviyorsan gir içeri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Androidsever

Androidsever

Üye
Evet arkadaşlar bu video 1.mesajda guro12456 arkadaşımızın şu mesajı üzerine çekilmiştir

arkadaşlar onex kullanan biriyim

dead trigger zombi oyununu yukledim arkadasta s3 e yükledi sanki s3 te ekran kartı yok hiç bir grafik efekt yok onex te ekrana sular geliyor etrafta dumanlar uçan ışıklar ve dahası ama s3 te hiçbirşey yok bu nasıl bişey sanki telefonda ekran kartı var

Evet arkadaşlar S3 te hiçbir efekt yok denilmiş , bende videoyu hazırladım

Elimden geldiğince iyi bir çekim yapmaya çalıştım N8 ile çekildi bu video

Bu grafikler için hiçbir işlem yapılmadı sadece menuden high grafiklerle açıldı lafı fazla uzatmayalım

Buyrun video :

[video=youtube;Nzc6fjDC8ss]http://www.youtube.com/watch?v=Nzc6fjDC8ss&feature=youtu.be[/video]

PriZm

PriZm

Üye
screencast ile kaydedemedim malesef.başka bir kameramda olmadığından resim atabilirim ancak.

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Sonunda scorpıon silahını aldım :eller: birazda dead space oynıyım bugünlük yeter :ehe

Androidsever

Androidsever

Üye
Yoruma gerek yok :) videolar ve resimler yetiyor

TheMadness

TheMadness

Üye
Bende ultra high diye seçenek yok onu sormuştum. Marketten indirdim acaba ondan mı?

mkryvz

mkryvz

Üye
Evet arkadaşlar S3 te hiçbir efekt yok denilmiş , bende videoyu hazırladım

Elimden geldiğince iyi bir çekim yapmaya çalıştım N8 ile çekildi bu video

Bu grafikler için hiçbir işlem yapılmadı sadece menuden high grafiklerle açıldı lafı fazla uzatmayalım

Buyrun video :

[video=youtube;Nzc6fjDC8ss]http://www.youtube.com/watch?v=Nzc6fjDC8ss&feature=youtu.be[/video]

Çok iyi ya :D
Oyun oynamak için htc ve samsung, profesyonel video ve resim için N8 :D
Bu ne yaman çelişki.....
Her iki cihaz da anlamsız derecede pahalı ve fanlarının abarttığı kadar iyi değil.
Aslında haklısınız, kim o kadar para veripte yaşadığı pişmanlığı itiraf edebilrki....

TheSandwich

Üye
neo v cihazim var ve very high tegra version 1.2 ghz aliorum ve 0 kasmayla devam :D

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
One X te ultra high var ama s3 te high yaparsan o istediğin sisler çıkar.One x s3ten bence daha iyi donanımhaberde 51 dakikalık karşılaştırma videosunu izledim ama arkadaş burda görmemişlik yapmış biraz.Optionsa gir sis çıkar bu kadar basit ben de oyun paketi falan paylaştın sandım

paki96

paki96

Üye
:tşk:

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
Htc One x a Nvidia Tegra ı bosuna koymuyorlar herhalde :) en basitinden şu farkıda görelim

1.SIRADAKİ: HTC ONE X
2.SIRADAKİ: S3
3.SIRADAKİ: 4S

Ekran Çözünürlüğü720 x 1280 px720 x 1280 px640 x 960 px

Ekstra ekran özellikleriSuper IPS LCD2 ekran Corning Gorilla Glass cam 1 inç başına 312 pikselSuper AMOLED ekran 1 inç başına 306 piksel Corning Gorilla Glass ekranHarekete duyarlı ekran Çizilmeye ve parmak izine karşı dayanıklı ekran 1 inç başına 330 piksel

İşlemciNvidia Tegra 3 Quad-coreExynos 4212 Quad-core Cortex-A9Apple A5 Dual Core

İşlemci hızı1.5 GHz1.4 GHz1 GHz

RAKAMLAR YETERLİ BENCE BU ARADA S4 ne zaman çıkıyor :D

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
:tşk:

[alikan]

[alikan]

Üye
İz[Mir]Kan;5033665' Alıntı:
One X te ultra high var ama s3 te high yaparsan o istediğin sisler çıkar.One x s3ten bence daha iyi donanımhaberde 51 dakikalık karşılaştırma videosunu izledim ama arkadaş burda görmemişlik yapmış biraz.Optionsa gir sis çıkar bu kadar basit ben de oyun paketi falan paylaştın sandım

Bahsettiğin o videoyu izlemeden önce kafamda kesinlikle S3 almayı bitirmiştim nereden izledim izlemez olaydım S3 ü yerden yere vuruyolar nerdeyse kafamı çok karıştırdı o yüzden telefonda alamıyorum hangisini alayım diye diye yedim bitirdim kendimi:aha: One X te çok güzel bir telefon özellikle bana göre sense arayüzü Androidte ki en iyi arayüz ama bir telefonda sadece oyundan ibaret değil bence tegra 3 işlemci o kadarda yani böyle Allah Allah denecek kadar performans vermiyor belki de tam kapasite çalışamıyordur güncelleme ile düzelir mi bilmem. Ancak One X'in international versiyonunda tegra ile Amerika versiyonunda ki Qualcom işlemcisi karşılaştırıldığında Tegra geride kalıyor nedense.

D-WADE BURAK

D-WADE BURAK

Üye
HTC EVO 3D sırf cozunurlugu merak ettıgım ıcın oyunu yukledım very high da donmadan kasmadan oynuyor ekran cozunurluk

960*540

TheMadness

TheMadness

Üye
Tegra 3 grafikleri nasıl etkinleştirilir?

1. Kaliteyi High'a alın.
  2. Oyundan çıkın.
  3. Root explorer'ı açın.
  4. /data/data/com.madfingergames.deadtrigger/shared_prefs/ klasörüne girin.
  5. com.madfingergames.deadtrigger.xml dosyasını düzenleyin.
  6. <int name=”UnityGraphicsQuality” value=”1″ /> bunu <int name=”UnityGraphicsQuality” value=”2″ /> ile değiştirin.
  7. <int name=”OptionsGraphicDetail” value=”2″ /> bunu <int name=”OptionsGraphicDetail” value=”3″ /> ile değiştirin.
  8. Kaydedin.
  9. Yazma yetkilerini tüm kullanıcılarda devre dışı bırakın.
  10. com.madfingergames.deadtrigger.xml.bak dosyasını silin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt