telefonda oyun oynamayı seviyorsan gir içeri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
telefonda oyun oynamayı seviyorsan gir içeri
arkadaşlar onex kullanan biriyim

dead trigger zombi oyununu yukledim arkadasta s3 e yükledi sanki s3 te ekran kartı yok hiç bir grafik efekt yok onex te ekrana sular geliyor etrafta dumanlar uçan ışıklar ve dahası ama s3 te hiçbirşey yok bu nasıl bişey sanki telefonda ekran kartı var

eğer telefonda oyun oynamayı seviyorsan mutlaka onex almalısınız tegra3 olayı abartmış baya bi fark atmış helal olsun ışte ben buna işlemci farkı derim fark atmak derim

Androidsever

Androidsever

Üye
S3 te oyuna gir options a gir grafik ayarlarina gir bakalim bir high yap ondan sonra gel one x iyi de , dead triger oyunu hastasiyim su efekleri filan high yap hepsi var

istersen hemen video atabilrim

• Beğen
Tepkiler: TheMadness

nike497

Üye
tegra3 --> nvidia--> muhtesem grafik imkani sunabilen lider bir ekran karti sirketi

E daha ne :-)

emrelives2

Üye
sen ilk once oyun ayarlarini yapmayi ogren ondan sonra gel buraya konu ac. one x ini yisinler...ufo goren masum koylu..

• Beğen
Tepkiler: [alikan], newguard, Suyaka ve 6 diğerleri
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Abi ezmeyin adamı. Ne var siz anadan doğma dead trigger ayarı yapmayımı biliyordunuz. Adam bi one x daha iyi dedi diye amma ezdiniz. Tamam en iyisi s3.

• Beğen
Tepkiler: FK5896, SertaGE ve [alikan]

guro123456

Üye
    Konu Sahibi
S3 te oyuna gir options a gir grafik ayarlarina gir bakalim bir high yap ondan sonra gel one x iyi de , dead triger oyunu hastasiyim su efekleri filan high yap hepsi var

istersen hemen video atabilrim

video koyda görelim bazı efekler sadece onex veya tegra 3 uyumlu kendini kandırma su akan yerin altına geldiğinde cama su geliyormu geliyorsa oneximi kıracam

Androidsever

Androidsever

Üye
Aksami bekle cekicini hazirla o halde bu konuya yazan herkesde sahit

Beni bilen bilir saat bu aksam 9 bucukta burdayim ve video tam bu konuda olucak sende o one x i kiracaksin laf agizdan bir kere cikar

cukuleaks

Üye
Androidsever

Androidsever

Üye
3 tane ekran resmi cektim suan isteyim onlari ekliyim aksama kadar idare et onlarla aksamda video geliyor

Dedigim gibi cekicini hazirla

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Kardeşim sonuçta sizin tegra oyunlarını açmanız için işlem yapmanız gerekiyor. Sanki aynı durumda sen olsan telefonunu kıracaksın.

PriZm

PriZm

Üye
ben tegra ayarlarında very high ta oynuyorum.inanmayan varsa şimdi susturabilirim.

Androidsever

Androidsever

Üye
Menuden grafik ayarini secmek islem yapmakmi he evet kirarim bu arada buyur kardesim video gelene kadar idare et

Istedigin yagmur damlaciklari

Daha ekliyorum bekle

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
ben tegra ayarlarında very high ta oynuyorum.inanmayan varsa şimdi susturabilirim.
ben inanıyorum. ama işlem yaptın sonuçta :D

- - - Eklendi - - -

Menuden grafik ayarini secmek islem yapmakmi he evet kirarim bu arada buyur kardesim video gelene kadar idare et

Istedigin yagmur damlaciklari

Daha ekliyorum bekle
kıracaksan senin aklından şüphe edilmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt