Telefon Önerisi Yardim Lutfen

• 7 Ekim 2012
  • 964 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefonumdan cok sıkıldım degistirmek istiyorum 400-500 TL arasi butcem var android bir telefon almak istiyorum onerilerinizi bekliyorum

Ayrica soylemeyi unutmusum benim telefonda kamera video vs isim olmuyor bana oyun internet ve muzik icin telefn lazim

Yazan: master6699
  2. sifir mi 2.el mi?

3. bi kere o fiyata android alma kardeşim bişey anlamassın ne oyun oynarsın ne adam gibi program yükleyebilirsin nede başka bişey

4. 400-500 TL'ye alabileceğin android çokta iyi bişi olmaz. ya bütçeni arttır yada başka sistemlere yönel.

5. Bir kac kisiye danisdim Samsung Galaxy Mini diyenler var iyi midir ?

6. galaxy mini alacağına nokia 603 al daha iyi,babamda var mini beş para etmez bir cihaz.

7. sifir mi alcaksin 2.el mi???

8. Sifir alicam

Nokia 603 ne kadar kardes ?

9. 550

10. 500 e falan bulursun kardeşim sanırım

11. Teknosa da biraz arastirdim Samsung Galaxy Gio bana uygun geldi ne dersiniz ?

12. Bu artık klişe oldu ama android için en az wonder- xperia neo v lazım ki onlar da 700 lira sıfırı... Arkadaşların dediği gibi 603 almanı öneririm :)

seytan_avcisi bunu beğendi.
  13. Nokia 603 ile Samsung Galaxy Gio arasinda 70 TL ye yakin var farklari nedir ?

14. Çalıştırılabilen uygulama sayısı(hd 3d) = 603
    İnternet=603
    parlaklık=603
    sağlamlık=603
    Stabilite=603
    Arayüz=603

15. Tam olarak boyle sormamistim yani ne tur ustunlukleri var

16. daha az sorun çıkartır daha iyi oyunları daha koçay bulursun. Müzim deneyimi katkat üstün dolby kulaklık var. Daha hızlı tarayıcı. Her açıdan daha iyidir 603.

17. O zaman ben biraz sinirlari zorlayip para biriktiricem :)

18. gio zaten iyi değil. Üstelik o parayı da zerre haketmiyor. Senin için en iyisi 603 olur. Bi 100lira daha bulursan çok sağlam telefondur o.

19. aynen 603 al

20. Nokia 603 ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 22:19