Telefon Tavsiyesi Telefon tavsiyesi(1500tl)

Sponsorlu Bağlantılar

firostr

firostr

Üye
Z2 z3 compoct derim
Z3 te 1500 u geçmiyor sa alabilirsin
Sony saej da iyidir:thumbup:

XxildenizxX

XxildenizxX

Üye
Zenfone 2 64gb al 1500 tl

• Beğen
Tepkiler: harmless07
turgutilbars

turgutilbars

Üye
Merhaba arkadaslar. 1 ay icinde yeni bir telefon almak istiyorum. Öncelikle butcemin max. 1500 tl oldugunu belirteyim. Oyun fazla oynamam arada sırada bir nadiren oyun oynarım. Oyun dısında da kameraya fazla onem vermem on kamera biraz iyi olursa iyi olur. Sosyal medya youtube de felan takılırım muzik dinlerim,film izlerim. Birde en onemlisi sarjı cok cabuk bitmesin baya idare etsin yeter. Benim aklımda s5 var ama nasıl bilmiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.
Ben şu an z3 Compact kullanıyorum. Ön kamerasından memnun kalacağını sanmam.

• Beğen
turgutilbars

turgutilbars

Üye
Ne kadar kotu mesela ?
Bekleme imkanınız varsa z5 Compact çıkacak. Onun ön kamerası en az az 5mp olacak. Ayrıca ön kamera dar açılı. Özçekim yapmak için kolunuzu baya açmanız gerekecek z3 Compact da.

• Beğen
harmless07

harmless07

Üye
    Konu Sahibi
Bekleme imkanınız varsa z5 Compact çıkacak. Onun ön kamerası en az az 5mp olacak. Ayrıca ön kamera dar açılı. Özçekim yapmak için kolunuzu baya açmanız gerekecek z3 Compact da.
Ne zamana cikicak acaba ?

zencibitc

zencibitc

Üye
z2 sanki biraz buyugume kactı z3 compact daha hosuma gitti ama gene gozle gormekte fayda var.

Sana gore buyuk bir telefon mu?
ben galaxy ace 2 den z2 ye geçtiğim için tabiki başta büyük geldi ama şimdi diyorumki 5 inç in üstüne asla telefon almam diyorum hakkatende öyle 5 inç yeterince büyüklükte ele aşırı büyük gelmiyor.

• Beğen
harmless07

harmless07

Üye
    Konu Sahibi
ben galaxy ace 2 den z2 ye geçtiğim için tabiki başta büyük geldi ama şimdi diyorumki 5 inç in üstüne asla telefon almam diyorum hakkatende öyle 5 inç yeterince büyüklükte ele aşırı büyük gelmiyor.
Elime alıp karar vericem artık.

smnckgzr

smnckgzr

Üye
Buradaki yazıda 1000 TL bütçe ile alınabilecek en iyi 10 telefon listelenmiş. Gerçekten güzel bir liste var. Performansı yüksek kaliteli telefonlar ve liste güncel.

bklbbu

Üye
One m8 bence