Telefon Tavsiyesi Çok kararsızım yardım eder misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
Ailemle konustum butcemi 2.000. Tl ye kadar cikartma ihtimalim dogdu bu fiyatta onerdiginiz telefonlar var mi g4 mesela

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
G4 güzel arkası deri olmayanın dan al ama çok narinmiş çabuk deforme oluyormuş. Ama geçen gittiğimde LG V10 u gördüm elime aldım hasta oldum telefona. Düşmesini beklersen oda olur.

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
G4 güzel arkası deri olmayanın dan al ama çok narinmiş çabuk deforme oluyormuş. Ama geçen gittiğimde LG V10 u gördüm elime aldım hasta oldum telefona. Düşmesini beklersen oda olur.
Bu 15 gun icerisinde almayi dusunuyorum v10 biraz zor bana simdi g4 alabilmeye zorluycam olmazsa z2 veya z3 u denicem artik

smh60

smh60

Üye
M5, Z2 den daha mantıklı duruyor şuan batarya yorumlarını bende gördüm kötü diyenler çoğunlukta sanki, bütçe arttırmışsınız Z3 de düşünebilirsiniz ama bir M5 ön kamerası yok tabiki

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
G4 mü ? :/ yapma paraniza yazik etmeyin...
Neden oyle dediniz ki ne gibi kotu yanlari var g4 un ?
M5, Z2 den daha mantıklı duruyor şuan batarya yorumlarını bende gördüm kötü diyenler çoğunlukta sanki, bütçe arttırmışsınız Z3 de düşünebilirsiniz ama bir M5 ön kamerası yok tabiki
Aynen z3 unde kamerasi fiyatina gore pek tatmin edici degil hatta ayni kamera galiba z2 ile

smh60

smh60

Üye
M5 tam bir selfie canavarı :)

berkmeric18

Üye
Abi LG nin sarj konusunda ne zaman basarili oldugunu gordunuz hangi testte? 10 dk oyun oynyacaksn telefonun sarj %15 kafadan gidecek cihaz alev ateş yanacak. Eger bunlari goze aliyosaniz lg g4 alin. Bizzat denedim...

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
Abi LG nin sarj konusunda ne zaman basarili oldugunu gordunuz hangi testte? 10 dk oyun oynyacaksn telefonun sarj %15 kafadan gidecek cihaz alev ateş yanacak. Eger bunlari goze aliyosaniz lg g4 alin. Bizzat denedim...
Sarj konusnda haklisin bende de lg va su an ekrani acmasan skinti yok ama acarsan dusmeye basliyo sarj yuzdesi
M5 tam bir selfie canavarı :)
Aynen haklisin ozellikleri guzel :)

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bence şarj a bu kadar takılmayın arkadaşlar, şuan istediğiniz kadar en iyi en üstdüzey telefonu alın günün sonunda ertesi gün için yine şarja takacaksınız. Z3 le Z2 arası fiyat farkı fazlaysa ve ikisi arasında kalırsan z3 almana değmez zaten aynılar hemen hemen. 2 bin tl ye kadar zor ikna etmişsin boşver o zaman v10 onun düşmesi zaman alır. G4 ü şuan 1700 1800 e falan rahat alabilirsin. Isınma durumunu bilmiyorum flex2 içinde çok ısınıyo gibi yorumlar okudum ama işlemciden kaynaklıydı sanırım. G4 ünki farklı bi işlemci bilmiyorum ısınma problemi varmı. Test et bak öyle al :)

berkmeric18

Üye
LG yi istersen %0 parlaktikta asphalt 8 oyna o telefon isinacak ben bun garantisni veriyorum. Ayrica z2 ile z3 arasinda işlemci farki var...z3 un islemcisi %20 daha hizli bunu karsilastirma sitelerinde gorebilirsiniz. Ayrica z3 ebat olarak z2 ye oranla daha iyi. Telefonun tasarimina bakarsan z3 un kapaklari z2 ye gore daha guzel bir hal almiş. Son olarak lg nin ekranini soylemeye gerek yok. Sony nin stamina modlari var lg de nasil sarj sorununun onune gecebilirsin? Hadi onu hallettin isinma? :) Herkes z2 z3 hic fark yok diyor ama telefon eline bi otursun ozaman gorursun nasil bi hissiyat...

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bence bu saydığın şeyler o fiyat farkına değmez. % 20 hızlı diyosun bana z3 çalıştırıp z2 nin çalıştıramadığı bi uygulama göster. Hızlarını günlük hayatta zaten aman aman ayırt edemezin. Tasarım olarakta benzerler. Batarya mah değeri yüzünden çok eleştirilen nexus 5 in bile şarjından fazlasıyla memnun kalmıştım. Eminim bunu yeni nesil cihazları bigünü daha rahat şekilde çıkarır.

berkmeric18

Üye
Herkesin kendi dusuncesi saygi duymak lazim. Z3 her yonden farki ortaya koyuyor...

Z2 nin işlemcisi 2300mhz hizindayken
Z3 un islemcisi 2500 mhz hizinda. Mutlaka biyerde avantajli olacak z3. Ben teknik bakimdan konusuyorum z3 un gerek tasarim gerek performans olarak bir adim onde. Z2 ye oranla boyutu daha az ve daha ince. Z2 nin kapaklari z3 kadar dayanikli degil hassasiyeti daha fazla. Z2 nin kapaklarinin icerisinde yer alan slikon bantlari daha cabuk asiniyor. Ama adamlat z3 te bu sorunu cozduler. Bunlar internette tek tek anlatiliyor. Ayrica kamera farklarida var her iki kamerada 20.7mp - 2.2 mp olsada z2 de on kameranin goruntu sabitleme hdr ve yuz tanima ozellikleri pasif. Arkadas iyi bir arastirma yapip karar vermeli...

Emre

Üye
G4 ısınmıyor ısınmasın diye s808 islemci kullandılar zaten.

boran9999

boran9999

Üye
G4 mü ? :/ yapma paraniza yazik etmeyin...

Kullanıyormusunuz? Ipnone 6 + dan fazla ısınmıyor 2 sinide kullanma fırsatım oldu. Kim hangi cihazı kullanıyor en iyisi o marka fazla takılmayınız markalara son jenerasyon cihazlar aşağı yukarı aynı performansları veriyor 10-15 ms lafı olmaz :) Kamera konusuna gelecek olursak G4 deki ön ve arka kamera günümüzün üst düzey telefonları arasında kafaya oynayabilecek kalitede fotoğraflar çekebiliyor.(Unutmadan Fotoğraf çekebilmekte bilgi ve yetenek meselesidir) Yinede tercih sizin mutlaka gönlünüze yatanı almanız taraftarıyım.Öneri üzerine en iyiyide alsanız mutlaka keşke onumu alsaydım diye kafanızı kurcalayan bir ton sıkıntılar olacaktır.

berkmeric18

Üye
LG G4 ü test etme şansim olmuştu. 5-8dk arasinda %30 ekran isiginda asphalt8 oynamistim telefon ates gibi oldu.

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlariniz icin tesekkur ederim z3 bana z2 den daha guzel geliyo tasarimi ve o kapakciklari acisindan kapakciklar saglamlastirilmis bi sekilde duruyo ama bi yondende g4 un kamerasi cok guzel gerek on kamera gerek arka ama telefonu elime aldigimda ekrani yerine sarj yudesine bakacaksam ne ise yarar ki korka korka kullanicam bu bakima kamera ozelliklerinden kisip z3 almak daha mantikli geliyo gunumuzde en onemli sey telefonlarda sarj bence istersen ferrarin olsun benzini olmadiktan sonra metal yiginidir bana gore bilmem yanlis mi dusunuyorum

AHKE

AHKE

Üye
G4 almanı tavsiye ederim retaxterin dediği gibi 808 kullandılar 810 ısınıyor diye her telefon ısınır Asphalt 8 de
belli miktar

bluee18

bluee18

Üye
    Konu Sahibi
G4 almanı tavsiye ederim retaxterin dediği gibi 808 kullandılar 810 ısınıyor diye her telefon ısınır Asphalt 8 de
belli miktar
Ama genel olarak pil performansina bakarsak z3 yine onde o konu cok kafami karistiriyo ben telefonu elime alinca sarji eve gidene kadar yeter mi diye dusunmek yerine istedigim yerde istedigim seyi yapmak istiyorum bu yuzden g4 e pek guvenmiyorum sarj konusunda

ByEmre221

ByEmre221

Üye
Sony Xperia M5 al o zaman
13 mp ön kamerası var 21,5 mp arka kamera
5 inç ekran su geçirmez
iki gün pil ömrü olduğu iddia ediliyor
her şeyden önemlisi güncel donanım ve yazılım
ortalama 1400 tl civarında fiyatı

- Sony Mobile

Bende M5 tavsiye ederim kamerası Z3 den kat kat iyi diyolar duyduğuma göre shiftdelete.net de M5 için UKT videosu var istersen onu bir izle.