Telefon alcam yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
Telefon alcam yardım...
uzun zamandır telefon almayı planlıyordum bütçem 350yken hadi şuda olsun buda olsun diye diye 900liraya çıktı anlıycağınız 0-900 lira arası (öncelikli tercihim androidli olsun ama diğerlerine örnek verirsenizde bakarım) telefonlar arıyorum aklımda galaxy ace var şuan yardımlarınızı bekliyorum....

hoss

hoss

Üye
galaxy ace iyi tercih olur , motorola milestoneyede bakabilirsib teknosada 799 tl , acer liqued e modelinide muhakkak ince :oke:

[video=youtube;sRB5juXeIus]http://www.youtube.com/watch?v=sRB5juXeIus[/video]

Kefelon

Üye
    Konu Sahibi
saol

ssercan

Üye
350 tl den 900'e çıkmışsın 200 daha çık Galaxy S al :oke:

Remil_53

Üye
C7 ye bakmanı öneriim.Ama illa androidli istiyorsan Galaxy S alabilrsin :oke:

OğuzcanAbi

Üye
galaxy s veya ace süper ikiside .)

silver021

silver021

Üye
Adam android demiş sende çikmiş c7 diorsun. bi birakin ya c7 gibi atele cepleri kim neylesin :) galaxy ace al arkadaşim hiç deilse bir otofokusu var ;)

Starsley

Bak silver kardeş yorumlarına dikkat et arkadaş başka önerilere açığım demiş. Nerenle okuyosun. Asıl flaşı olmayan tel. Kim ne yapsın kalas gibi C7 de olupta her telefonda olmayan Birden çok FARK var. Ama diğerlerinin ıkınsan anca 1, 2 tane çıkar. Sen yorma kendini zoruna gidiyor. Biliyorum ama DAYAN.

----------Eklendi @ 14:09:16 ---------- Yazıldı @ 13:50:41 ----------

Bu arada arkadaşım android istiyosan sakın ace alma 900 liraya 100 ekle Htc Desire al yada C7 ama sakın ace alma sakın 5800 dan bile kötü bır video çekimi var. Ekran berbat gpu berbat fm verici yok, usb otg yok, dahili hafıza sıfır, HD oyun oynayamassın, kasa berbat, kalınlık çok, a gps ücretli, tarayıcıda flaş yok, internet hızı en alt seviyelerde, yok babam yok. Ace alma ne alıyorsan al.

silver021

silver021

Üye
Rebel asil hoss adli üyeye yazdiklarindan sonra sen bu forumda küçüldün. kimin kimi çekemedigi belli kardesim. bir c7 almissin durmadan yorumlarinin arasina sıkışan bir c7 var. hayatinda hic samsung kullanmamis androidin ne oldugu hakkinda bir fikrin bile olmadan symbianinla c7 inle atip tutan kervana katilmis bol keseden salliorsunuz. symbian ve nokia gbi sende küçülüorsun. haydi eywallah.

Starsley

Bak güzel kardeşim ben samsunga yada başka bir modele laf yaptımmı Allah aşkına arkadaş C7 önermiş sen kötülüyorsun. Ben ne zaman durup dururken kötüledim. Bir tane göster. Amacım tartışmak değil hoss arkadaş zaten aldı cezasını ama sen gelir durup dururken telefonu kötülersen bende NORMAL olarak cevap veririm. Ben symbianı savundummu. İsteyen istediğini önerir.

----------Eklendi @ 14:23:48 ---------- Yazıldı @ 14:22:24 ----------

Bu arada ben ne zaman C7 yi durup dururken övdüm. Yeri geldi önerdim. Yeri geldi eleştirdim.

silver021

silver021

Üye
a-gps ayrica gps alicisi var
samsung nokiayaya ekran üretior ekrani kötü diyene bak :) Video çekimi iyi deil elbetteki lakin hd video çekimi olsaydi zaten galaxy s ten bir farki kalmazdi ve bu parayada satilmazdi.
800 MHz ARM 11 işlemci Adreno
200 GPU, Qualcomm MSM7227 chipset. senin c7 den arta kalir yani yok ayrica islemcisiylede tepeler gecer. Ayrica fiyat olarak 700 tl de kalmis. bana 700de buna yaklaşan bir telefon söyle nokia modeli olarak ama karsilaştiramazsin bile karşilastiricak model yok. galaxy ace fiyatini 900 tlden lanse eder gibi atip tutmakla yorum yazmakla milleti kadirmaktan öteye gidemezsin.

Starsley

Bak ya arkadaş bak ace de ekran çözünürlüğüne bak :D video çekimi 15fps Qvga yani berbat :D Gpu C7 nin çoook altında C7 32 milyon çiziyor. Ve 3D grafik hızlandırıcı openGL arayüzü var. :D Fm verici, usb otg, dahili hafıza, cabası :D Kasa parlak paslanmaz ÇELİK C7'de ekran Gerçek cam yüzey ve tam 10.5mm inceliğinde kasa :D HD oyunlar oynanabiliyor. A gps ve sesli nav. ömür boyu ÜCRETSİZ. çift mic. Video kaydı daha sayimmi bak silver C7 ace le kıyaslanamaz. Şaka mı yapıyosun. Hadi canım hadi.

----------Eklendi @ 14:43:39 ---------- Yazıldı @ 14:42:04 ----------

Bu arada C7 800mhz yükselebiliyor.

----------Eklendi @ 14:49:04 ---------- Yazıldı @ 14:43:39 ----------

acede tarayıcıda flaş yok. :D C7'de 10.1 var. 10.2mb class 33 hız var. Ace yanından geçemez. :D

silver021

silver021

Üye
Evet gerçekten çizilmez ama çatlar birkasa yapisi var c7 nin. kapagim altta sallaniyor diyerek cikipta bizim bölümde yazmior sikayet olarak. herneyse nokia c7 915 tl 700tl olanda galaxy ace. her ürünün bir fiyati var. fiyatina görede eklenilmis özellik var. Opengl grafik hizlandiricisi varmiş pehh :d evet gördük ne kadar hizlandirdigini. sanki altimizda videolari yok ya. baktim c7 ye dokunuyorsun menü arasi geçislerde saygi duruşuna geçior telefon suratina bakipta. :D 915 tl veripte bunu izlemek paha bicilemez tabi. otofokusada gecenlerde birseyler uydurdunuz ama artik pess diorum neyse. siz açiklarinizi yamalayin durun galaxy ace fiyatina gore piyasada en cok ragbet goren ve özellikleri arasinda segmentine göre fark atan bir smartphone bunuda aklindan cikarma.

----------Eklendi @ 14:59:16 ---------- Yazıldı @ 14:56:45 ----------

Tabi canim sen 800 mhzye yükselttim die övün dur galaxy s gibi modelde 1.6 ghz yaparak telefon piyasasinda islemci rekorlari kirsin dursun. ;)

Starsley

OoO arkadaş sen kendi kişisel yorumunu yapmışsın. Ama ben kendime bakarım. Benim telefonum Allaha şükür canavar gibi ne kasma ne donma var. Kasa maşallah zaten ortada daha saymadıklarım var. :D Aradaki fark Himayala dağları kadar. :D Bu arada C7 750 lira nokiashoplarda :D Araştır biraz her şey ortada bana sorunsuz bir tel. göster. Gösteremezsin. Bu kadar üstünlük olunca tabi sorunlara geldik. :D İyi forumlar. :D Bu arada ben galaxy s in işlemcisine bir şey demedim. Helal olsun. Tabi o parayada olsun artık.

Remil_53

Üye
Bak silver kardeş yorumlarına dikkat et arkadaş başka önerilere açığım demiş. Nerenle okuyosun. Asıl flaşı olmayan tel. Kim ne yapsın kalas gibi C7 de olupta her telefonda olmayan Birden çok FARK var. Ama diğerlerinin ıkınsan anca 1, 2 tane çıkar. Sen yorma kendini zoruna gidiyor. Biliyorum ama DAYAN.

----------Eklendi @ 14:09:16 ---------- Yazıldı @ 13:50:41 ----------

Bu arada arkadaşım android istiyosan sakın ace alma 900 liraya 100 ekle Htc Desire al yada C7 ama sakın ace alma sakın 5800 dan bile kötü bır video çekimi var. Ekran berbat gpu berbat fm verici yok, usb otg yok, dahili hafıza sıfır, HD oyun oynayamassın, kasa berbat, kalınlık çok, a gps ücretli, tarayıcıda flaş yok, internet hızı en alt seviyelerde, yok babam yok. Ace alma ne alıyorsan al.

Kesinlikle katılıyorum :pro:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
i5510 tavsiyem...:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt