Telefon Tavsiyesi Telefon Alcam...

Sponsorlu Bağlantılar

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Alcam...
Öncelikle herkese merhaba Hayırlı Ramazanlar diliyorum.
Ben telefon alcam aklımda birkaç telefon var yardım istiyorum.
2.El alcam yaklaşık bütçem 350-475 TL arasıdır sondur.
Telefon çok arıza çıkarmıcak Ağır oyunlar oynayacağım(Asphalt8,Modern Combat 4,Fifa,DEad Trigger 2 vs..)
Müzik kalitesi çok önemli.benim için kamera 5mp olsun yeter yani kamera çok önemli değil.Arıza olursa kolay bulunacak :)(((RAM Kesinlikle 1GB Olcak)
İnternette full gezerim şarj 1 gün gitse yeter...(Donma asla olmasa iyi olur :) Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim...
1.Samsung Galaxy Win
2.Htc(Önereceğiniz Model)
3.Sony Xperia M
4.Discovery
5.#Moto G#
6.Galaxy S2
Yinede önereceğiniz model olursa lütfen yazın...

Son düzenleme:

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
moto g al derim ya da s2

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
Xperia M nasıl biliyormusun? (Başka bir forumdan öneri olarak aldım:) )

yusuf1998x

Üye
discovery veya moto g al

bulentercan

Üye
discovery hala çok güzel

• Beğen
Tepkiler: Casdee
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
0 olarak düşünürsen lumia 525 bakabilirsin ama aradığın tüm oyunlar var mıdır bilmem. Fifa ve modern combat var

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
Nedense W8 e hic bakmiyorum benim ihtiyacımı karşılayacak hangi w8 telefonlar var?
0 olarak düşünürsen lumia 525 bakabilirsin ama aradığın tüm oyunlar var mıdır bilmem. Fifa ve modern combat var
525 e baktim Xperia M nin 8 Gb si bence sevdim yani degerlendiricem

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Moto g

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
Moto G kullananları görebilirmiyim? :) birde onlardan duymak isterim...

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Nedense W8 e hic bakmiyorum benim ihtiyacımı karşılayacak hangi w8 telefonlar var?
525 e baktim Xperia M nin 8 Gb si bence sevdim yani degerlendiricem
Windows forumuna gel bir soruştur 525 i. 8.1 güncellemesine az kaldı. Hafıza sorun olmaz sd karta yükleme geliyor çünkü. Bir de mağazada arattır istediğin oyunları. Düşük klasman telefonlarda Windows çok akıcı. Haa tabi androidde rom işlerine falan giriyorsan ikinci el eski bir üst düzey telefon da fena olmaz

mürteza16

mürteza16

Üye
Moto G alabilirsin.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Moto g hem kaliteli ekranı gg 3 (gorilla glas 3) kamera değeri düşük ama kamera özellikleri iyi yani discovery den daha kaliteli kamerası var bir de arayüzü saf kasma,takılma,donma yaşamazsın ben de İnşallah yarın alacağım :) donanımı discovery den daha iyi

Casdee

Üye
    Konu Sahibi
Burda ikinci el Moto G bulamıyorum oyüzden büyük ihtimal discovery alcam kardeşim.

fk555897

fk555897

Üye
Moto G almanı öneririm.

0MG90

0MG90

Üye
İkinci el mutlaka vardır Moto G olmadı Sahibinden ve Gittigidiyor gibi yerlere bak

@Safak

@Safak

Üye
Moto g

Üst Alt