Tavsiye Telefon alcağım yardım edin lütfen?? -850 !!

Sponsorlu Bağlantılar

gkhan136

gkhan136

Üye
    Konu Sahibi
Telefon alcağım yardım edin lütfen?? -850 !!
Arkadaşlar 800 850 tl civarı telefon alacağım ancak bi türlü karar veremedim.Discovery almak istedim ama güven duygusu dürtükledi :D (kullanan arkadaşlar bilgi verirse) ayrıca 2. el s3 düşündüm,lg optimus g,xperia sp,nexus 4 falan da baktım anlayacağınız kararsızım tavsiyeniz nelerdir? Güncelleme konusu o kadar da mühim değil ( yani 4.4 veya 4.3 olsa iyi olur) ama Custom rom desteğinin fazla olması iyi olur ayrıca şu an kullandığım telefon S3 Mini.Evet arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum...

oguzhangul32

Üye
discovery 2 çıkacak yakında onu tavsiye ederim ama çıkınca hemen alma biraz bekle discoveryde ki gibi ilk partide ölü pixel gibi sorunlar olabilir

Kerim.

Kerim.

Üye
Discovery elite miniyi bekleyin 999lira olacak gibi

proandro

proandro

Üye
Sen karar ver nexus 4ü bulamdım

oguzhangul32

Üye
Onun fiyat aralığı nedir ki??

Ayrıca discovery 2 ile elite aynı şey mi bi de onun miniside mi var ??
discovery 2 ile elite lite farklı telefonlardır. discovery 2nin 700 800 civarı olacağını düşünüyorum her ne kadar adreno305 kullansada kendi fiyat segmentine göre alınabilecek en iyi telefondur bence biraz daha yukarı çıkabilirsen fiyat olarak arkadaşında dediği gibi elite lite veya büyüklüğü sorun olmazsa elite olabilir iyi forumlar

gkhan136

gkhan136

Üye
    Konu Sahibi
discovery 2 ile elite lite farklı telefonlardır. discovery 2nin 700 800 civarı olacağını düşünüyorum her ne kadar adreno305 kullansada kendi fiyat segmentine göre alınabilecek en iyi telefondur bence biraz daha yukarı çıkabilirsen fiyat olarak arkadaşında dediği gibi elite lite veya büyüklüğü sorun olmazsa elite olabilir iyi forumlar

Hmm anladım 5.5 inç baya büyük bana göre 4.7 falan olsa iyiydi :D ayrıca sp optimus g onların durumu nasıl ??

oguzhangul32

Üye
Hmm anladım 5.5 inç baya büyük bana göre 4.7 falan olsa iyiydi :D ayrıca sp optimus g onların durumu nasıl ??
sp ve optimus g bence artık eskide kalmış telefonlar eğer alacağın telefonu 2 3 sene kullanmak istersen daha yeni ürünlere bakmalısın discovery elite büyük geldiyse discovery 2 veya elite lite öneririm ancak şunu söyleyeyim ki benimde note 2 var alırken çok düşünmüştüm büyüklüğü sorun olur mu vs. banada bi arkadaş bende senin gibi düşünmüştüm ama aldıktan 2 3 hafta sonra alışıyosun demişti bende almıştım ve aynen dediği gibi olduda artık diğer telefonlar küçük gelmeye başlıyor aldıktan sonra bazen arkadaşlar diyor senin telefonun çok büyük falan diye bende diyorum asıl sizinki küçük falan :D yeni çıkan telefonlar gitgide büyüyor artık örneğin üç sene önce s3 gibi bi telefonu insanlara göstersen ne kadar büyük falan derlerdi heralde o yüzden sana tavsiyem fiyat olarak 1100 1200 seviyesine çıkabilirsen elite alman arayüzü falan hoşuna gitmezse iyisindende bir rom atarsın falan ne kadar çok falan demişim ya :D

gkhan136

gkhan136

Üye
    Konu Sahibi
sp ve optimus g bence artık eskide kalmış telefonlar eğer alacağın telefonu 2 3 sene kullanmak istersen daha yeni ürünlere bakmalısın discovery elite büyük geldiyse discovery 2 veya elite lite öneririm ancak şunu söyleyeyim ki benimde note 2 var alırken çok düşünmüştüm büyüklüğü sorun olur mu vs. banada bi arkadaş bende senin gibi düşünmüştüm ama aldıktan 2 3 hafta sonra alışıyosun demişti bende almıştım ve aynen dediği gibi olduda artık diğer telefonlar küçük gelmeye başlıyor aldıktan sonra bazen arkadaşlar diyor senin telefonun çok büyük falan diye bende diyorum asıl sizinki küçük falan :D yeni çıkan telefonlar gitgide büyüyor artık örneğin üç sene önce s3 gibi bi telefonu insanlara göstersen ne kadar büyük falan derlerdi heralde o yüzden sana tavsiyem fiyat olarak 1100 1200 seviyesine çıkabilirsen elite alman arayüzü falan hoşuna gitmezse iyisindende bir rom atarsın falan ne kadar çok falan demişim ya :D

Hmm olabilir :D tavsiyeleriniz çok hoş.Elite mininin linkini nereden bulabilirim acaba?

oguzhangul32

Üye
Hmm olabilir :D tavsiyeleriniz çok hoş.Elite mininin linkini nereden bulabilirim acaba?
daha yapım aşamasında telefon duyurulmadı sadece özellikleri biliniyor :D 1 2 aya çıkar muhtemelen :D şimdiden hayırlı olsun ancak elite nin inceleme videosunu bir izlemeni tavsiye ederim fikirlerin değişebilir başka bir forum sitesi olduğu için link atamıyorum googlede aratıp bulabilirsin. GMD elite inceleme yaz çıkar kesin :D

gkhan136

gkhan136

Üye
    Konu Sahibi
daha yapım aşamasında telefon duyurulmadı sadece özellikleri biliniyor :D 1 2 aya çıkar muhtemelen :D şimdiden hayırlı olsun ancak elite nin inceleme videosunu bir izlemeni tavsiye ederim fikirlerin değişebilir başka bir forum sitesi olduğu için link atamıyorum googlede aratıp bulabilirsin. GMD elite inceleme yaz çıkar kesin :D

Hocam izledim muhteşem bi telefon gerçekten ama öğreniyiz 1200 fazla osla bile 5.5 cidden fazla minisi falan olursa muhteşem olur :D

oguzhangul32

Üye
Hocam izledim muhteşem bi telefon gerçekten ama öğreniyiz 1200 fazla osla bile 5.5 cidden fazla minisi falan olursa muhteşem olur :D
mini=lite :D tabi özellikleride fiyatıyla doğru orantılı olarak azalacak ram 3 gb dan 2gb a düşecek ama yinede fiyatının hakkını verecek bi telefon olacak :D o zaman sana önerim lite alman kardeşim :D

gkhan136

gkhan136

Üye
    Konu Sahibi
Ah ah tam telefon alacaktım bu çıjtı ya :) beklesem mi alsam mı ??

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Elite ile Elite Lite arasında sadece dahili bellek ve RAM farkı var diye biliyorum. İkisinin de ekranı 5.5' değil mi?

gkhan136

gkhan136

Üye
    Konu Sahibi
Elite ile Elite Lite arasında sadece dahili bellek ve RAM farkı var diye biliyorum. İkisinin de ekranı 5.5' değil mi?

Yani oda mantıklı sonuçta mini değil "lite" ayrıca Gmd 2 ve Elite sürümlerinin ne zaman çıkacağı belli mi ?yani Türkiye'ye ne zamn gelir ?

Kimliksiz12

Kimliksiz12

Üye
bi 450 TL daha ekle Nexus 4 Al :) Veya Ekstra 200 TL Ekle Nexus 5 Al :)

gkhan136

gkhan136

Üye
    Konu Sahibi
Ooo aslında en çok kafama takılan nokta nexus 4 nasıl acaba fiyatı ne aralarda nasıl :)

gkhan136

gkhan136

Üye
    Konu Sahibi
Ne zaman :)

Üst Alt