[Tavsiye] Symbian Cihaz önerisi [ BELLE ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yigit315

Yigit315

Üye
    Konu Sahibi
[Tavsiye] Symbian Cihaz önerisi [ BELLE ]
sa arkadaşlar. Yeni bi cihaz düşünüyorum. Aklımdakiler c7-00 , 603 , e6-00 , n8
Oyun uygulama için en iyi hangisi gider onu araştırıyorumda yardımlarını bekliyorum :) Aklım hep 603'e kayıyor 1 ghz işlemci 512 ram beni kendine çekiyor. Ama en iyi siz bilirsiniz çünkü kullananlar sizlersiniz. Yorumlarınızı bekliyorum. Özellikle Nokia 603 kullanıcıları. Hayırlı akşamlar :)

emreli01

emreli01

Üye
bak sitedekilerin cogu 603 diyecek coguda diyecekki android daha güzel symbian a gelme diecek bende dicemki NOKİA dan şaşma :D ve 603 o saydıgın telllerde donanımsal oalrak daha ii karizma dersende c7 :D

• Beğen
Tepkiler: Yigit315
aleranol

aleranol

Üye
eğer kamerası önemli değilse sert kullanmıyorsan ve camını kırmazsan 603. Max fiyat ne kadar onu da bilsek? Belki de 701 alabilirsin.

• Beğen
Yigit315

Yigit315

Üye
    Konu Sahibi
fiat sıkıntısı yok çok şükür. bide c6-01 var. oda çok hoşuma gitti arkadaşlar. c6-01 metal kasası çok güzel :naughty:

aleranol

aleranol

Üye
fiat sıkıntısı yok çok şükür. bide c6-01 var. oda çok hoşuma gitti arkadaşlar. c6-01 metal kasası çok güzel :naughty:

ama ekran çok küçük bence. Kamerayla işin varsa n8 al ama çok lazım değilse 701 al en sıkı cihaz.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
701 en güzeli :)

larten123

larten123

Üye
c601e bi bak istersen bir de 603 e

Yigit315

Yigit315

Üye
    Konu Sahibi
hocam 701 demişsinizde 701 ile c7 aynı cihaz değilmi resimlerine baktımda

umt07

umt07

Üye
Biraz daha fazla symbian deneyimi yaşamak istiyorsan 2. Nesil almalısın. 2. Nesillerde
favori özelliğim dolby headphone teknolojisi.
Bende 603 var hala fiyat performans lideridir. Ama bütçen yeterli ise 701 almalısın. Şunuda demeden geçemiyeceğim artık android yada windowsa yönel ama android alacaksan 1200-1500 fiyatlara bak. Son günlerde piyasa nedir tam bilmiyorum ama donanımı güçlü androidlere bakmalısın. Birde tavsiyeyi nokta atışı istersen senn üçin bir teoefonda olmazsa olmazların nelerdir beklentilerin nelerdir onlrı belirt biz sana şu model işini görür düyelim ;)

Yigit315

Yigit315

Üye
    Konu Sahibi
şöyle söyleyeyim. kamera 5 mp olsa yeter. daha çok makinayı elime aldığım zaman şöyle bi içimi açsın istiyorum yani şekli şemali canlı olsun :)

umt07

umt07

Üye
şöyle söyleyeyim. kamera 5 mp olsa yeter. daha çok makinayı elime aldığım zaman şöyle bi içimi açsın istiyorum yani şekli şemali canlı olsun :)

karizma istersen 701 ;)
renkli bişi olsun dersen rengini bulabilirsen 603 te renk renk arka kapklar var :)

bence düşüneceksen bu ikisinden biri daha aşağı symbiana bakma.

aleranol

aleranol

Üye
hocam 701 demişsinizde 701 ile c7 aynı cihaz değilmi resimlerine baktımda

701 c7nin işlemci hızı ve rami 2 kata çıkarılmışı denilebilir. Kasa olarak menü tuşu hariç aynılar. Ayriyetten 701 de resmi dolby kulaklık ve diğer özellikler varken c7 de benim yaptığım gibi cfw yani üzerinde oynamalar yapılmış işletim sistemi kullanarak dolby ve diğer birkaç ek özelliği kullanabilirsiniz.

doctorrr

doctorrr

Üye
yediyüzbir senin için en iyisidir kardeşim :pro2:

• Beğen
Yigit315

Yigit315

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler arkadaşlar. Ama aklımda 603 ve c6-01 var. eğer 701 aldıkdan sonra '' keşke '' dersek durum kötü :(

aleranol

aleranol

Üye
merak etme her açıdan diğerlerinden daha iyi. Ancak ilerde keşke 1000tl üzeri verio android alsaydım demessin inşallah.

Yigit315

Yigit315

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben devamlı android kullandım zaten. bi ton cihaz elimden geçti. Ama stabil değil ya. donmalara kasmalar bitmiyor. istersen 1.500 tl lik cihazda olsa aynı. Şuan için en stabil telefon os'ları 1- bada 2- symbian

asigsasi

asigsasi

Üye
701 ideal bir telefon

Yigit315

Yigit315

Üye
    Konu Sahibi
yok ya 1 saatten beri 701'in resimlerine bakıyorumda tipi hiç hoşuma gitmedi :( görünüşe göre c6-01 alacaz.

alaStar

alaStar

Üye
yok ya 1 saatten beri 701'in resimlerine bakıyorumda tipi hiç hoşuma gitmedi :( görünüşe göre c6-01 alacaz.

bence 603 al 500 tl ye o donanim i baska cihazda bulamazsin sekli de yerinde

• Beğen
Polymath

Polymath

Üye
KARKDEŞİM oyun için hangisi iyi demişsin. Symbianda toplasan 15 tane güzel oyun var hd gerisi işe yaramaz :) Oyun isteğin fazla ise sakın nokia alma. Android al. Önerim ise sony neo v

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt