Haber Symdroid Gerçek Oluyor Galiba...

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
olsun olsun napalım oyunla çok aram yok zaten pc varken :)de gpu koymamak ta büyük eksik yani sonuçta 2. nesil son symbian telefon.

yusufgiderim

Üye
telif hakkı diye bişey var yapamaz

fener331

Üye
8 gün geçmiş sanki fake ya da aman bununla uğraşacağıma bir android alıyım dedi arkadaş

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Uğraşmaya değmez zaten ölü toprak Symbian.

aaeerr

aaeerr

Üye
Video koydu mu ?

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
bence ugraşmaya deger

s.ileli

s.ileli

Üye
Symbian ile android java tabanli oldugu icin calismasi buyuk olasilik. Ayrica bence symbianin bazi özellikleri androidden ustun benim gozumde. Backrounda calisan uygulamalar cabasi. Bos yere harcanan ram . Symbianda bir uygulamayi kapatmadan diger uygulamaya gecebiliyorsunuz. Bu androidde pek mümkün değil.

• Beğen
Tepkiler: BRKTNL
s.ileli

s.ileli

Üye
Bu arada soz konusu blog adresini yazarsaniz incelemek isterim

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
adam tek başıa ise işi çok zor apk yi yükletmek kolay ama kaldırıp kaldırmayacağı bilinemez pspssp oyununu bile açıyor bide o var ama....
Keşke işmelciyi ve ramı elle değiş tire bilsek :eller:

achambo

achambo

Üye
satsam da kurtulsam cuma/cumartesi belli olur satıp satmayacağım

bence de fake

can_huso_sulo

can_huso_sulo

Üye
bence bu olay olacak ancak adam tek başına çok zorlanır inşallah olur vede kararından vazgeçmez

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
%90 fake

aaeerr

aaeerr

Üye
Ne zaman neticelenir acaba yapılıp yapılamayacağı ?

MaxipmaN

Üye
gelse de kasar zaten tipik symbian :D

tat1994

Üye
Böyle birşey olacak mı android için çıkan oyunları symbianda oynayabileceğimizimi söylüyor bu arkadaş hani video hani görüntü biraz gerçekçi olun bea milleti umutlandırmayın videosunu koysun fake olmadığı anlaşılsın yada ufak bir resim ?

Uhops

Uhops

Üye
S40'lara android emülatörü gelir mi ki :hmmm :)

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
dün ben uğraştım ve bir şeyi keşlettim a.droidteki .apk uzantısını .zip yapıp x-plore ile girince oluyor
hepsini gerekli klasörlrre attım ama symbianın dosyası .rsc androidinki .arsc idi
o ve sys bin klasörü için gereken dosya yoktu bende sis editör ile yaptlm uzntıyı .arsc den rsc yaptım sys bin kalsöründeki .exe dosuasınıda yaptım ama uygulama açılırgibi oldu sistem hatası verdi tümünü yapmam 4 buçuk saat oldu ama olmadı açılmadı sanırım .arsc dosyasını .rsc yapmak işe yaramadı benim sorunum burada
S40'lara android emülatörü gelir mi ki :hmmm :)
dokunmatik olmayan s40lara imkansız dokunmatik olanada gelmez daha s^3e bile gelmedi:)

aaeerr

aaeerr

Üye
Pek umudum yok ama bekliyoruz..

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Aslında bence symbian android ve iostan çok daha üstün bir sistem daha kullanışlı ama tek eksik uygulamalar bu da nokia nın hatası zaten

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo

Üst Alt