Haber Symdroid Gerçek Oluyor Galiba...

Sponsorlu Bağlantılar

tat1994

Üye
TELEFONUN İŞLETİM SİSTEMİNİ AÇAR AÇMAZ PROGRAMLARI DENİYOM ÖNERİN VARSA SÖYLE

önerim var kardeş eline yüzüne bulaştırmadan bırakman bu işin peşini kimseyi inandıramadın ?

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
başkasını boşver vaaden saymasanızda olur
sen öneriyi verapk yükleyicisini symbiana atıktan sonra bi dosyayı yükle dediğinde yükleyiciyi seç sorusu glecek ve 2. Yükleyiciyi seçerek yüklenecek ama grafik çözünürlüğünü maximum 640x480 olacak buda asphalt 6 spiderman total myhem çözünürlüğünde olur kasmadan oynarız benim amaç bu ama dosyaları değil işletim sistemini açmak gerek benim amacım bu

Son düzenleme:

tat1994

Üye
başkasını boşver vaaden saymasanızda olur
sen öneriyi verapk yükleyicisini symbiana atıktan sonra bi dosyayı yükle dediğinde yükleyiciyi seç sorusu glecek ve 2. Yükleyiciyi seçerek yüklenecek ama grafik çözünürlüğünü maximum 640x480 olacak buda asphalt 6 spiderman total myhem çözünürlüğünde olur kasmadan oynarız benim amaç bu ama dosyaları değil işletim sistemini açmak gerek benim amacım bu

yapcak olsa forumda deneyimli uzmanlar var onlar yaparlardı. ;)

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
bu siteye geç üye olduğumdan Deneyimsiz diyorsan hatırlatma:
''ummadık taş baş yarar''

Son düzenleme:

tat1994

Üye
bu siteye geç üye olduğumdan Deneyimsiz diyorsan hatırlatma:
''ummadık taş baş yarar''
:) Ya SENŞİMDİ İOS ANDROİD OYUNLARINI SYMBIAN 3 TE OYNAYACAĞIMIZIMI SÖYLÜYORSUN YAPACAM DİYOSUN NE TARİH VERİYOSUN AYDINLATSANA ?

yusufgiderim

Üye
yaw yusuf kardeşimize destek olacağınız yerde üstüne gidiyorsunuz bırakda yapmaya çalışsın belki başarılı olur.. Başarılar yusuf Kardeşim adasim

• Beğen
Tepkiler: Bilgehan94 ve s.ileli
achambo

achambo

Üye
yusuf yaparsan devrim olur başarılar:)

reaurora

reaurora

Üye
Afedersiniz ama, neyin kafasını yaşıyorsunuz siz?

• Beğen
Tepkiler: WanWan ve tat1994
s.ileli

s.ileli

Üye
Tum yazilanlari okudum sadece sunu söylüyorum imkansiz diye birsey yoktur yapilir elbet ama sadece zaman alir. Windows 7 asla kirilmayacak demisti microsoft . Yayinlandiginin 3. Gunu loaderi yayinlandi. Keza windows 8 . Ios işletim sistemi decompile edilemez denildi decompile edildi. Bu gune kadar bir çok kirilamaz denilen bilgisayar programını kırıp kullanıcılara paylaştık. Konuya gelince arkadaş iosla alakali bir konudan baksetmiyor android ve symbian dan bahsediyor. İkiside Java tabanli ve birbirinin uygulamaları emulator gibi birbirinde çalıştırılabilir. Bize düşen yapar veya yapamaz arkadasa saygi duyup destek vermek. Yapamazsa bile uğraştığı için bile takdir ediyorum. Olumsuz eleştiri yapanlarda herzaman olacaktir. Buda arkadasin kirma azmini artiracaktir.saygilarimla.. .dlkrt

• Beğen
Tepkiler: Yusuf0111_Oğuzhan ve Bilgehan94

MaxipmaN

Üye
bu konu hala mı canlı :blink:

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
bir nokia e6tıda deneyler yapıyorum direk yükleyiciyi atınca açmıyor bende tüm çözünürlüğü düşüreceğim 1920x1080 olanı 640x480 olarak yükleyecek ozaman açması larzım tüm komutları değiştireceğim okul varken çok uzun sürüyor tek sorun bu
Symbian sevdalısı olunca...
bu sevda bitmiyor ya...

fatih54102

fatih54102

Üye
Tum yazilanlari okudum sadece sunu söylüyorum imkansiz diye birsey yoktur yapilir elbet ama sadece zaman alir. Windows 7 asla kirilmayacak demisti microsoft . Yayinlandiginin 3. Gunu loaderi yayinlandi. Keza windows 8 . Ios işletim sistemi decompile edilemez denildi decompile edildi. Bu gune kadar bir çok kirilamaz denilen bilgisayar programını kırıp kullanıcılara paylaştık. Konuya gelince arkadaş iosla alakali bir konudan baksetmiyor android ve symbian dan bahsediyor. İkiside Java tabanli ve birbirinin uygulamaları emulator gibi birbirinde çalıştırılabilir. Bize düşen yapar veya yapamaz arkadasa saygi duyup destek vermek. Yapamazsa bile uğraştığı için bile takdir ediyorum. Olumsuz eleştiri yapanlarda herzaman olacaktir. Buda arkadasin kirma azmini artiracaktir.saygilarimla.. .dlkrt
Symbian java tabanlı değil. Android de java tabanlı değil.(native uygulama yapmak çok zor ve uğraştırıcı olduğu için dalvik sanal makinesi ile uyumlu java uygulamalar çalıştırılabilir.)

Ve android sdk ile geliştirilmiş bir uygulamayı symbian e uyarlamayı 1 kişi 1 yılda yapamaz

• Beğen
Tepkiler: arslanla
s.ileli

s.ileli

Üye
Symbian java tabanlı değil. Android de java tabanlı değil.(native uygulama yapmak çok zor ve uğraştırıcı olduğu için dalvik sanal makinesi ile uyumlu java uygulamalar çalıştırılabilir.)

Ve android sdk ile geliştirilmiş bir uygulamayı symbian e uyarlamayı 1 kişi 1 yılda yapamaz
Android linux tabanli apklar java. Uzerinden uyarlanabiliyor. Bi donem .sis leri .jar ve .jad a cevirip telefonlarimiza kuruyorduk bence apk da sis te caistitilabilir

fatih54102

fatih54102

Üye
Android linux tabanli apklar java. Uzerinden uyarlanabiliyor. Bi donem .sis leri .jar ve .jad a cevirip telefonlarimiza kuruyorduk bence apk da sis te caistitilabilir
android için uygun olan binary dosyalarını java me ye uyarlamak çok zor. decompile edip yaparsan zaten java me nin durumu ortada işe yaramaz. Bu yüzden bu yöntem işe yaramaz.

M@cros

M@cros

Üye
en kolayı portlamak yerine yeniden yapmak herhalde.:)

fatih54102

fatih54102

Üye
en kolayı portlamak yerine yeniden yapmak herhalde.:)
bence de öyle zaten java kolayca "decompile" edilebildiği için yeniden yapmak çok kolay oluyor.
Biraz uğraşsa bilen birisi 1 haftada mesela gta vice city remake yapabilir. Ama işin temellerini bilmek lazım opengl vb..

• Beğen
Tepkiler: M@cros

tat1994

Üye
yusuf geç bu ayakları senin yapcağın yok.

PYTHONs

Üye
yusuf geç bu ayakları senin yapcağın yok.
kışkırtıp durma, belkide bu işlerden anlamadığından kıskanıyorsun ve sinir etmeye çalışıyosun arkadaşımızı.
yusuf un ne farkı var ki c++ yazarlarından, c++ yazarları daha mı zeki sanıyorsun ? Belkide yapacak ve öyle kalacaksın?
Senin dandik dediğin oyunları kaç yüz kişi kaç günde yapıyor, biliyormusun? veya programları her neyse.
Yusuf burada tek başına oturup uğraşıyor, sadece kendisi ve evdeki sıradan bilgisayarıyla.
Şimdi yusufu rahat bırakta işini yapsın ;)

Emre

Üye
Fake Diyenlere Duyurulur

Alex ile Konuşurken Bana Bir Fotoğraf Gönderdi Symdroid Çok Yakında Yayına geçermiş Öyle Söyledi

Üst Alt