symbianın kıymetini bilin...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

screamofcnc

Üye
    Konu Sahibi
symbianın kıymetini bilin...
İyi geceler arkadaşlar, ben 3 ay önce n8 imi emekliye ayırıp lumia920 aldım, telefon sağlam ve çok stabil çalışıyo ama işletim sistemi yeni olduğu için çok eksik var, açıkçası lumiayı verip 808 almayı ciddi ciddi düşünüyorum, bu konuyu açmamın asıl nedeni symbian kullanıcılarının symbianın değerini bilmelerini anlatabilmek, çok eksik var arkadaşlar, size tavsiyem 2 sene daha bekleyin, iyi geceler selamlar.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
İki sene mi! :hmmm son çeyrekte iş biter dostum.

slant1111

slant1111

Üye
920 nin tek eksikleri uygulamalar ve kişiselleştrmenin biraz az olması

• Beğen
Tepkiler: manolyam63

kcr

Üye
İşletim sistemi Windows'sa ancak ikinci yamayla kendine gelir:)

• Beğen
Tepkiler: manolyam63
Jomolocco

Jomolocco

Üye
Symbian mi kaldı kardeşim hangi deyirdeyiz

• Beğen
Tepkiler: mesut1979 ve manolyam63
manolyam63

manolyam63

Üye
bende 701 var cok memnunum...

kcr

Üye

bu ne demek? Anlamadım :hmmm

Yamadan kastım güncelleme. Windows'un kaderidir; Win8 daha çok yeni. Eksiklikleri yavaş yavaş ortaya çıkacak. Çıktıkça da iyileştirmeler için toplu bir güncelleştirme paketi yayınlanır. Aradan biraz daha zaman geçer, ortaya çıkan sorunlar ve daha stabil çalışması için ikincisi yayınlanır. İşte o zaman win8'de her şey yerli yerine oturmuş demektir...

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
alical33

alical33

Üye
808 in 920den ne + sı var ki ?

screamofcnc

Üye
    Konu Sahibi
Görüntülü konuşma bile yok arkadaşlar, symbiandaki kolaylıkları bulamazsınız arkadaşlar, çok kuru geldi bana n8 den sonra.

- - - Eklendi - - -

41 megapixel kamerası var o yeter zaten, 920 nin kamerasını övüyorlar ama çektiğim resimler yakınlaştırdıkça bulanıyor, yeterli oyun symbianda yeterli oyun, program var zaten, o yüzden alacaksanız hiç almayın derim ben tabikide takdir sizin.

slant1111

slant1111

Üye
Görüntülü konuşma sadece hat üzerinden yapılmıyor ve bana göre o kadar önemli bir durum değil.ayrıca 920 kamerası çok iyi .Evet 808 i tutmaz ama yinede çok iyi bir kamera çekimine sahip.wp8 yavaş yavaş gelişiyor oyunl uygulamalar artmaya devam ediyor ilerde daha iyi olacaktır

MrExpert

MrExpert

Üye
Wp, Symbiandan daha iyidir bunu kimse inkar edemez ancak çok iyi değil Eğer büyük bir fark bekliyorsan Android veya İOS A geçmeliydin.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Görüntülü konuşma sadece hat üzerinden yapılmıyor ve bana göre o kadar önemli bir durum değil.ayrıca 920 kamerası çok iyi .Evet 808 i tutmaz ama yinede çok iyi bir kamera çekimine sahip.wp8 yavaş yavaş gelişiyor oyunl uygulamalar artmaya devam ediyor ilerde daha iyi olacaktır
:oke: katılıyorum.

screamofcnc

Üye
    Konu Sahibi
Keşke geçseymişim

.Murat.

.Murat.

Üye
n8 sonrası bende samsung s3 alacaktım ekran baya büyük geldi bende minisini aldım
oldukçada memnunum

BYFECI

BYFECI

Üye
Ben kıymetini biliyorum :)

pRime.

pRime.

Üye
Wp, Symbiandan daha iyidir bunu kimse inkar edemez ancak çok iyi değil Eğer büyük bir fark bekliyorsan Android veya İOS A geçmeliydin.

ben inkar ediyorum hadi bakalım wp'nin neyi var bu kadar üstün olan?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
ben inkar ediyorum hadi bakalım wp'nin neyi var bu kadar üstün olan?
Öncelikle, henüz yeni olan bu sistemden çok fazla bir beklentiniz olmamalı. Wp'nun şimdilik diğer sistemlerle kıyaslanamayacak kadar bir çok eksiği var, kabul ediyorum. Fakat bu eksiklikler aman aman bir eksiklik değil.

0343434

0343434

Üye
Yalnız bu işletim sistemi yeni yeni uygulamalara kavuşuyor ve ona göre de eksiklikler tamamlanıyor.Mesela radyo özelliği yok.Ama güncellemeyle gelicek.Yani bu tip eksiklikler giderilicek.Ayrıca 920 deki donanım bizimkinden bir hayli yüksek.Ayrıca şu anda bir çok firma da kendi ürünlerini wp için çıkarıyor.Bence 3-4 ay sonra baya yol kat edecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt