symbianın kıymetini bilin...

 • 6 Nisan 2013
 • 2070 Okunma
 • 42 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. İyi geceler arkadaşlar, ben 3 ay önce n8 imi emekliye ayırıp lumia920 aldım, telefon sağlam ve çok stabil çalışıyo ama işletim sistemi yeni olduğu için çok eksik var, açıkçası lumiayı verip 808 almayı ciddi ciddi düşünüyorum, bu konuyu açmamın asıl nedeni symbian kullanıcılarının symbianın değerini bilmelerini anlatabilmek, çok eksik var arkadaşlar, size tavsiyem 2 sene daha bekleyin, iyi geceler selamlar.
   


  Yazan: screamofcnc
 2. İki sene mi! :hmmm son çeyrekte iş biter dostum.
   
 3. 920 nin tek eksikleri uygulamalar ve kişiselleştrmenin biraz az olması
   
  manolyam63 bunu beğendi.
 4. kcr

  kcr
  İşletim sistemi Windows'sa ancak ikinci yamayla kendine gelir:)
   
  manolyam63 bunu beğendi.
 5. Symbian mi kaldı kardeşim hangi deyirdeyiz
   
  mesut1979 ve manolyam63 bunu beğendi.
 6. bu ne demek? Anlamadım :hmmm
   
  manolyam63 bunu beğendi.
 7. bende 701 var cok memnunum...
   
 8. kcr

  kcr
  Yamadan kastım güncelleme. Windows'un kaderidir; Win8 daha çok yeni. Eksiklikleri yavaş yavaş ortaya çıkacak. Çıktıkça da iyileştirmeler için toplu bir güncelleştirme paketi yayınlanır. Aradan biraz daha zaman geçer, ortaya çıkan sorunlar ve daha stabil çalışması için ikincisi yayınlanır. İşte o zaman win8'de her şey yerli yerine oturmuş demektir...
   
  OttomaN TigeR bunu beğendi.
 9. 808 in 920den ne + sı var ki ?
   
 10. Görüntülü konuşma bile yok arkadaşlar, symbiandaki kolaylıkları bulamazsınız arkadaşlar, çok kuru geldi bana n8 den sonra.

  - - - Eklendi - - -

  41 megapixel kamerası var o yeter zaten, 920 nin kamerasını övüyorlar ama çektiğim resimler yakınlaştırdıkça bulanıyor, yeterli oyun symbianda yeterli oyun, program var zaten, o yüzden alacaksanız hiç almayın derim ben tabikide takdir sizin.
   
 11. Görüntülü konuşma sadece hat üzerinden yapılmıyor ve bana göre o kadar önemli bir durum değil.ayrıca 920 kamerası çok iyi .Evet 808 i tutmaz ama yinede çok iyi bir kamera çekimine sahip.wp8 yavaş yavaş gelişiyor oyunl uygulamalar artmaya devam ediyor ilerde daha iyi olacaktır
   
 12. Wp, Symbiandan daha iyidir bunu kimse inkar edemez ancak çok iyi değil Eğer büyük bir fark bekliyorsan Android veya İOS A geçmeliydin.
   
 13. Aynen öyle
   
 14. :oke: katılıyorum.
   
 15. Keşke geçseymişim
   
 16. n8 sonrası bende samsung s3 alacaktım ekran baya büyük geldi bende minisini aldım
  oldukçada memnunum
   
 17. Ben kıymetini biliyorum :)
   
 18. ben inkar ediyorum hadi bakalım wp'nin neyi var bu kadar üstün olan?
   
 19. Öncelikle, henüz yeni olan bu sistemden çok fazla bir beklentiniz olmamalı. Wp'nun şimdilik diğer sistemlerle kıyaslanamayacak kadar bir çok eksiği var, kabul ediyorum. Fakat bu eksiklikler aman aman bir eksiklik değil.
   
 20. Yalnız bu işletim sistemi yeni yeni uygulamalara kavuşuyor ve ona göre de eksiklikler tamamlanıyor.Mesela radyo özelliği yok.Ama güncellemeyle gelicek.Yani bu tip eksiklikler giderilicek.Ayrıca 920 deki donanım bizimkinden bir hayli yüksek.Ayrıca şu anda bir çok firma da kendi ürünlerini wp için çıkarıyor.Bence 3-4 ay sonra baya yol kat edecek.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/12/2018 - 03:35