Symbian İçin Deneyelim...

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@BedirhaNTuhanA bende senin gibi çok düşündüm ulen şu nokia adlı kerata bi destek virse ulen ne olur amma tadından yenmez. Tasarıma bak la efsane çok özgün . Yazılımı da ayrı zevkli . Ah ah ... Sonra vazgeçtim , elalem android ios kullaırken nokia da bu tufana katılmalıydı. Katıldı sonunda . Artık geri dönse bile umurumda olmaz. Çünkü devir değişti bu gerçeği gör. Bak yeni çıkan eski tuşlu telefonlar nasıl ? Çöp değil mi ? Nerde o S40 arayüzü. Geriye dönüş yapssa bu şekil yapar. Hem şöyle düşün . Milletin elinde kafası kadar android ios cihaz sende taka nokia . Dostum sen daha orjinalsi nadir bulunan kişilerdensin. Çıkar koy takanı ortaya göster kendini daha çok kazanırsın. Yazık ediyordu , ediyordun ya hani. Hadi tak kulaklığı şu frekansa ayarla deyip canlı yayın yap. (Radyo verici olayı) Elindekini dibine kadar farklı özgün özellikleriyle kullan. Bak konularıma gereklilerin çoğu S40 telefonla alakalı . Okyan yok diye yazmamazlık yapmıyorum. Habire mevzu açıldıkça paylaşıma devam ediyorum . Önemli olan kişinin aklını halen S60 veya S40 cihazın çöp olmadığını daha çok işlevi olduğunu gösterebilmek bence 1 kişi 1kişi . Yakında otg destekleyen tuşlu telefon diye video çekecem . Bak milletin bakış açısı nasıl değişiyor.
Kimse seninle gelmez bu seriye katılmaz . Birgün googlenın androidin ipini aniden çekmeyeceğini kim garanti eder. Eğer bu telefonları seviyorsan koleksiyon yap.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben bulabilsem bir N82 filan almak çok istiyorum ancak Türkiye'de sanki kimse almamış gibi hiçbiryerde yok, olan da çok pahalıya satıyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Ben bulabilsem bir N82 filan almak çok istiyorum ancak Türkiye'de sanki kimse almamış gibi hiçbiryerde yok, olan da çok pahalıya satıyor.
Elinde olan yerini unıtmuştur. Evde iki tane kaset çalarlı oto teypi varmış geçen günlerde öğrendim. Philips marka bri. Çalıştıracak adaptör olsa deneyip sahibindene koyacam .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Elinde olan yerini unıtmuştur. Evde iki tane kaset çalarlı oto teypi varmış geçen günlerde öğrendim. Philips marka bri. Çalıştıracak adaptör olsa deneyip sahibindene koyacam .
Nostalji veya benim gibi meraklıları için eski şeyler güzel görünebilir ancak bugün ben bir N8 veya N82'yi alıpta öyle çok kullanacak halim yok, kenarada öyle duracaklar. Ama işte o telefonların insanı çeken tasarımları var. Göze çok hoş geliyorlar. Şimdi Xiamoi telefon aldım, on numara cihaz. Fiyatı da gayet uygun. Telefon almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.

• Beğen
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Neyse Konuyu Kapatalım

• Beğen

Üst Alt