Symbian İçin Deneyelim...

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
Windows Phone gerçekten bitti mi? Symbian gibi mi oldu yani? Neden oldu?
Symbiancılar sizede tavsiyem androide geçin nokia bile geçti :)

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
PALA.

PALA.

Üye
Symbiancılar sizede tavsiyem androide geçin nokia bile geçti :)
Symbian öldü mü
Issız acun kaldı mı
Nokıa öcün aldı mı...
Önce nokıadan vazgeçip, sonra androide geçmek lazım...Nokıaya güven kalmadı...

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Baydırman

Baydırman

Moderator
Vay anasını sayın seyirciler. Bunu da çöp etmişler. :ah

Cadillac34

Üye
Arkadaşım, konuyu açmışsın iyi güzel de kim uğraşacak? Symbian'ın devam etmesi için yazılım şirketi olması gerekir. Geliştiricileri de eski Symbian yazılım mühendisleri olması gerekir ki bu sistem devam etsin. Yapsalar bile yeni çıkan telefonlar için yazılım çıkarırlar. Bunun da biraz maliyeti var. Biz de isteriz ki devam etsin ama kaderine terkettiler.

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Arkadaşım, konuyu açmışsın iyi güzel de kim uğraşacak? Symbian'ın devam etmesi için yazılım şirketi olması gerekir. Geliştiricileri de eski Symbian yazılım mühendisleri olması gerekir ki bu sistem devam etsin. Yapsalar bile yeni çıkan telefonlar için yazılım çıkarırlar. Bunun da biraz maliyeti var. Biz de isteriz ki devam etsin ama kaderine terkettiler.
Whatsapp gibi temel özelliklerin desteğini sürdürsünler yeter, gelişmesede olur :)

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
turancen

turancen

Üye
Boşuna uğraşmayın, kâr elde etmeyen hiçbir şeyi devam etmezler, boşuna mesaj atıpda zamanınızı harcamayın.
Simbian ve windows phone artık devirleri bitti.
Microsoft firmayı aldığında çok sevinmiştim, androidden geçerim kullanırım diye, biraz zaman geçinde hiçbirşey değişmedi, değişmediği gibide var olan onca şeyde kayboldu, telefona olan güncelleme destekleri bile kesilmeye başladı. Dahada bulaşmadım windows phone telefonlara, şimdi kıyıda duran bir lumia 530 var, bazen can sıkıntısı diye açıp bakıyorum ama hiçbirşey yok aga. Can sıkıntısını bile gidermiyor. o derece...

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
Buralar eskiden sulak araziydi çorak toprak olmuş

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Bırakalım Symbian eski güzel günlerde kalsın.
2005-2007-2010 Symbian S60v1, S60v2 Nokia'lı yılları yaşayanlar kendini ayrıcalıklı saysınlar.Çünkü aynı tadı artık hiçbir cihaz ve OS vermeyecektir.

• Beğen
Tepkiler: faruk5757, ibrahimbüyükdemir ve PALA.
v30xy

v30xy

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Şuan Nokia Sanki Dönüş Yapmakta. Nokia Asha Desteğini Geri Getirebilirmiş. Sanki Kafalarına Taş Düştü. :biggrin::kop:
//Farklı linkler vermeyiniz. /Admin

Yönetici tarafından düzenlendi:
The Best OEZIL

The Best OEZIL

Üye
Symbian daki oyunların hiçbiri android de yok..

symbianı geliştirip konsol yapmak lazım

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Android'te Symbian'dan çok daha iyi ve üstün oyunlar var. En az 10 yıl Symbian telefon kullanmış birisi olarak evet symbian'da bir sürü güzel oyun vardı; ancak android ve ios'taki oyunlar ile kıyaslamaya kalkarsak şu anki mobil sistemlere çıkan oyunlar symbian'a fazlası ile fark atıyor. En basit örnek pc'ye çıkmış olan bir çok klasik oyunu şu anda android'te ve iost'ta oynayabiliyorsun. Symbian'da ise kaliteli oyunları N-Gage ve Symbian 3 ile gördük.

OKTAY01

Üye
sen galiba telefonlarda hep oyun oynamışsın Symbian kaç yıldır telefon çıkarmıyor Symbianin kaç yıldan beri desteyi kesilmiş bunları bilsen bötle yorum yapmazsın destek devam etseydi bunlardan 10 kat daha iyi olurdu

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
sen galiba telefonlarda hep oyun oynamışsın Symbian kaç yıldır telefon çıkarmıyor Symbianin kaç yıldan beri desteyi kesilmiş bunları bilsen bötle yorum yapmazsın destek devam etseydi bunlardan 10 kat daha iyi olurdu
Symbianda yapmadigim sey yok. Telefonda smart movie ile az mi film video izledim n gage oyunlarini defalarca bitirdim. Daha da sayarim yaptiklarimi. 6630 um vardi en az 10 sene kullanmisimdir. Symbian in bugunku teknoloji karsisinda cok geri kaldigini bizzat nokianin baskani soyledi. Emin ol senden cok kullandim ben.

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
Bu nokia olayına sanatçı dilberay son noktayı koymuştu,kendisi katıldığı bir programda eski nokialar diyeceğine ; o eski noktalar vardı küçük telefonları kullanıyor kızım

Üst Alt