Symbian^3 Açılış ve Kapanış Animasyonu ''sis'' Halinde Sadece Yükle ve Kullan! Önizlemeli!

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
animations klasöründekileri silsek sıkıntı olurmu kardeş

silebilirsin ama acılıp kapanırken çıkan görüntü ve sesleri silmiş olursun ama aynı isimde aac ve gif uzantılı dosyaları oraya atarak istediğin gbi kullanabilirsin.

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
kardeş testere intro açılış:) karayip korsanları da kapanış olsa süper olurdu :)

Buyur kardeşim hazır :oke:
Startup .aac Testere İntro:
Shutdown .aac Karayip Korsanları:

Konu Sahibi arkadaş isterse konuya ekleyebilir.
Ayrıca istediğiniz müziği açılış/kapanış formatı olacak şekilde ayarlayabilirim...

• Beğen
Tepkiler: deadlydesire
pirenuri

pirenuri

Üye
kardeş burda s60 diyorya onu symbian 3 yada symbian belle yapman mümkün mü ?

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi

Ayrıca istediğiniz müziği açılış/kapanış formatı olacak şekilde ayarlayabilirim...

kardeşim şuan mobilim ama ilk fırsatta konuya ekleyeceğim. Çok teşekkür ederim emeğin için. İnsanlara seçenek vermek çok daha güzel olcak.

----------Eklendi @ 20:52:51 ---------- Yazıldı @ 20:35:40 ----------

hatta dayanamadım mobilden düzenleyip ekledim. :) TEŞEKKÜR EDERİM "yakamoz1319"

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye

kardeşim şuan mobilim ama ilk fırsatta konuya ekleyeceğim. Çok teşekkür ederim emeğin için. İnsanlara seçenek vermek çok daha güzel olcak.

----------Eklendi @ 20:52:51 ---------- Yazıldı @ 20:35:40 ----------

hatta dayanamadım mobilden düzenleyip ekledim. :) TEŞEKKÜR EDERİM "yakamoz1319"

Ne demek :oke:

----------Eklendi @ 20:57:46 ---------- Yazıldı @ 20:57:20 ----------

kardeş burda s60 diyorya onu symbian 3 yada symbian belle yapman mümkün mü ?

Bakıyorum hemen :hmmm

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Senin açılış gifinde S60 yazıyor. Onu diyor arkadaş

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
hmm. Anladım Pardon Bazen Jeton Geç Düşüyor Benim hehe:) Ya onlar ztn sadece birer örnekti. Değiştirilebilir oldukları için önemsemedim. Sonuçta isteyen istediğini koyabilir.

----------Eklendi @ 21:13:01 ---------- Yazıldı @ 21:12:01 ----------

ama bu arada symbian^3 içinde böyle bi gif bulursak paylaşalım ben konuya eklerim.

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
Symbian 3 yazılı bulamadım şimdilik ama bikaç tane güzel gif var.
Sağ tıklayıp farklı kaydet diyin. Tabi açılış yada kapanış hangisine ayarlayacaksanız ismini ona göre değiştirmeyi unutmayın...

Buyrun:

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşım çok yararlı oldu. Pc ye geçince bu fotoğrafları da ekleyecem ilk sayfaya. Burada göremeyebilirler

deadlydesire

deadlydesire

Üye

eline koluna sağlık kardeşim teşekkür ederim ;)

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
teşekkürler arkadaşım çok yararlı oldu. Pc ye geçince bu fotoğrafları da ekleyecem ilk sayfaya. Burada göremeyebilirler

Rica ederim. Umarım faydalı olur.
Pc ye geçtiğinde eklerken seslerden birisi testerenin müziği. Onu karayip korsanları diye eklemişsin anasayfaya. Düzeltirsin yanlışlık olmasın. Kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: yusuf_bey
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi

Rica ederim. Umarım faydalı olur.
Pc ye geçtiğinde eklerken seslerden birisi testerenin müziği. Onu karayip korsanları diye eklemişsin anasayfaya. Düzeltirsin yanlışlık olmasın. Kolay gelsin

Ya pardon kardeşim dalgınlığıma gelmiş görmemişim kusuruma bakma :) Düzelttim ve Önizlemeler de ekledim. bi bak istersen nasıl olmuş.

covar

covar

Üye
teşekkürler kardeşim devamını diliyorum başarılarının helal olsun :oke:

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler Yusuf eline sağlı çok güzel olmuş :)

yakamoz1319; konuya sağlamış olduğun katkılarından dolayı ayrıca sanada teşekkür ederim

emelli

emelli

Üye
:oke::tşk:

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi

yakamoz1319; konuya sağlamış olduğun katkılarından dolayı ayrıca sanada teşekkür ederim

rica ederim arkadaşım. yakamoz1319 güzel jest yaptı onada teşekkürler tekrar.

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye

rica ederim arkadaşım. yakamoz1319 güzel jest yaptı onada teşekkürler tekrar.

Rica ederim arkadaşlar.Konuyu çok beğendim tel farklı bi görünüm aldı asıl ben teşekkür ederim.Ayrıca Açılış sesi isteği olanlar hala yazabilir. Elimden geldiğince ayarlarım.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
    Konu Sahibi

Rica ederim arkadaşlar.Konuyu çok beğendim tel farklı bi görünüm aldı asıl ben teşekkür ederim.Ayrıca Açılış sesi isteği olanlar hala yazabilir. Elimden geldiğince ayarlarım.

ben o zaman bunu konuya ekleyeyim isteyenler sana mesaj atsın. sonra istersen de dosyaları konuda paylaşırız. konu ortağım olursun.:)

Üst Alt