N8 Reflesh By MoLeCK v2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
dostum temalardan alakalıdır çünkü temalarla alakalı bir sorunla hiç karşılaşmadım daha önce ....tema efekti için sistem modlama bölümünden reflesh tema efekti düzenleme isimli konuya bakarsan sorunun cevabını bulabilirsin

plenken

plenken

Üye
Sevgili Moleck, bu e-posta widgetini değiştirebilirsen muhteşem olacak Mail leri ilk seferde okuyamıyorum. Şarz olayıda çok iyi ellerine sağlık Değişikliği yayınlayabilirsen tekrar flaslıyıcam şimdiden teşekkürler.

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
doru diyorsun widgetleri biraz acemice seçtim sanırım...aslında formata gerek olmadan avkon mod ile değiştirebilirsiniz ...yeni güncelleme çıkarıcak kadar önemli bir şey değil

plenken

plenken

Üye
Formda bulamadım avkonla değiştirebileceğimiz değişik email.mif paylaşabilirmisin ? var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

selly1310

selly1310

Üye
eski konudaki dosylarıda indirecegizmi yoksa sırf bu dosyaları indirip flaş mı atıcagız

- - - Eklendi - - -

sormamın sebebi.cünkü o bir konudaki dosyaların toplamı nerde 250 mb ama bunun ki sırf sadece 160 mb
http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modifiye-fw-bolumu/nokia-n8-reflesh-by-moleck-701034.html burdaki dosylarıda indirmemiz gerekiyormu

Enola19

Üye
Formda bulamadım avkonla değiştirebileceğimiz değişik email.mif paylaşabilirmisin ? var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

evet ya bende deli gibi eski mail widget ını arıyorum ama hâlâ bulamadım :(

plenken

plenken

Üye
Arkadaşlar sonunda aradığımı buldum. Meğer yaren_dede moderatörümüz sistem modlama bölümünde konuyu anlatırken aynı zamanda cmailhandlerplugin.mif dosyasını paylaşmış. Kendisine ve emeği geçenlere burdan tekrar teşekkür ediyorum.
Bu, http://www.maxicep.com/s-3-sistem-m...nimi-resimli-anlatim-01-11-2012-a-677217.html adresteki bilgileri incelerseniz uygun kendinize uygun modları bulup uygulayabilirsiniz.
Ekran görüntüsü aldım ama paylaşamadım üzgünüm. :angry:

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
selly arkadaşım ilk konumdaki dosyalar rarlanmamıştı bu rarlandığı için 160 mb ...mediafireye tek linkte yüklemek için böyle yaptım...bu konudaki linki indir ve rardan çıkar kur....diğer arkadaşlar forumda birsürü widget var nasıl bulamadınız yahu:)

Enola19

Üye
Arkadaşım orjinal email widget ı niye burda olsun birde sen araştırmış olsaydın cfw lerde avkon yada joshlog uygulanamadığını yada sorun çıkarttığını bilirdin

Enola19

Üye
Arkadaşlar yaren dedeye teşekkür ederek hemen söyleyim eğer orjinal mail widget ı kullanmak isteyen varsa symbian 3 widget konusunda son mesajında orjinal mif dosyasını paylaştı. onu yine burda olan joshlog mod yapma konusunu (e ye göre olanını) uyguladıktan sonra paylaşılan mail mif dosyasını e ye atıp üstüne yazılsın mı ya evet deyin işlem tamam.

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler

kuduruklaz

kuduruklaz

Üye
nasıl yükleyecez indirip direkt olarak telefona mı kuracaz ben biraz N8 (-) User :)

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
forumda diğer konulara bakarsan cevabını görebilirsin...bu konuyla ilgili heryerde açıklama var

deli oğlan

Üye
yükledim kullanıyorum süper olmuş kardeşim ellerine sağlık yalnız benim sormak istediğim bişey var ben avkonu değiştirmek istiyorum yeni widgetler falan yüklemek istiyoru mif ile ama heryeri inceledim nereye atacağımı bi tür bulamadım mifleri atacağım avkonu değiştireceğim biyer varmı yoksa değiştirmek için tekrar avkon mod mu yapmam gerek ? Sormamın nedeni cfwde avkon zaten olduğu için yanlış bişe yapmamam :)

Enola19

Üye
Gerçekten bu durum benim içinde sorun beğendiğimiz bir temayı mif olarak veya başka bir yolla nasıl yükleriz yardımcı olursan çok sevinirim. En sevdiğim temalar istesemde yüklenemiyor bu mod yüzünden.

deli oğlan

Üye
birde sadece bendemi var bilmiyorum ama bu cfw de tema kullanamıyorum temayı yüklüyorum ama uygularken tema bozuk diyor bütün temalarda bu hatayı alıyorum neden acaba

Enola19

Üye
Bi yukarda yazmışım ya yüklenemiyor diye :)

MoLeCK

Üye
    Konu Sahibi
bol kullanımlar arkaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt